Selam arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim :)?

Arkadaşlar kilolu biriyim ve bu sorun etti bende spora başladım diyet yaptıım 3 haftadır spora gidiyorum 5 kilo vermişim belimde incelmeler oldu fakat göbeğimi eritmedim bilgisi olan yazabilri mi ne yapabilrim boyum 1.68 kilom 70 oldu daha devam edicem sizce kilo verebiliriyim göbeğimi nasıl eritebilirim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar eksik bilgi vermeyin mekik yağ yakmaz. Yaksada göbek eritme hareketi değildir. Öncelikle kardio 30 dk tempolu yürüyüş ya da koşu. İkiside iş görür. Düzenli yapcaksın bunları ve karbonhidratı yağı azalt. Plates sıkılaşmak için iyidir. Mekik karın kaslarını güçlendirip şekillendirir. Yağ yakması için güçlü karın kasların olması gerekir.

0|0
    0|0
    • Ben haftanın 4 günü spora gidiyorum 20 dk 6/.5 hızla yürüyorum daha sonra bisiklete biniyorum 20 dk daha sonra10 dk merdiven çıkma aleti gibi birşey var açıksı adını bilmiyorum bunlar yeterli olur mu ek olarak ne yapmam gerekir?

• Vücutta kas oranı arttıkça yağ yakımı hızlanır. Kasların enerji ihtiyacını fazla yağı yakarak kullanır. Şuna dikkat et eğer aldığın kalori. Yaktığın kaloriden fazlaysa vücut bunu depolar ve stok olarak tutar. Buda yağ olarak birikir. Örnek: Günde diyelim ki 3500 kalori aldın. Fakat 1500 kalori yaktın. Otomatik olarak sana kilo olarak yapışır haliyle değişiklik görmessin. Ama 1000 kalori alıp 2000 kalori yakarsan haliyle depodan götürmüş olursun. Düzenli oluncada zayıflayıp forma girmiş oluyorsun. Yaptığın hareketler de şekil veriyor. Olay bu kadar basit

• o kadar kendimi sıktım ki allta yazıdığım gibi düzenli olarak spor yapıyorum yağlı asitli tuzlu yemiyorum çikolatada öyle yediklerimede dikaat ediyorum ama hala verim alamadım 20 gün oldu ve hiç bir değişiklik yok

Erkekler Ne Diyor 3

• MEKİK MEKİK MEKİK (plates topu da iş görür) haydi kolay gelsin :)

1|0
    0|0
    • Sporda gidiyorum 20 dk boyunca 6/6.5 hızda yürüyorum bisiklete biniyorum birde merdiven çıkmaya benzer bir alet var ona biniyorum mekik çekersem herhalde olabilri teşekkürler :)

• karın kaslarını mekik toplar faydasını gorursun :)

• Squat ve mekik işini görür. Birde şu var zayiflayacagına inanacaksın :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler dedikleri cidden deniyicem sonuç aldığımda yazabilirim çok teşekkürler :)

• Rica ederim her zaman :)

• bol bol yemek ye ama ekmek yeme tavsiye ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Plates yap işe yarıyo :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...