Dikkat dikkat erkeklere soruyorum: kız hakkında ne düşünürsünüz?

siz bi kızı seviyosunuz, bir arkadaşınızın gazıyla gittiniz yanına. arkadaşınız, kıza '(kız), (erkek)'in sana söyleyeceği bir şey var!' diyor ama heyecan yapıyorsunuz arkadaşınıza 'ölüm, heyecan yaptım lan' falan kıza da 'bak zorla söyletiyor ' gibisinden saçmalıyorsunuz. sonra kız da size 'ya şimdi bi gidin, aklınızda toparlayın ne söyleyeceğinizi, cümleleri falan belirleyin, sonra söylersiniz.' diyor. kız hakkında ne düşünürsünüz? (bu olay arkadaş ortamında herkesin ortasında gerçekleşiyor.)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• kızında bende gönlü var derim daha ne diiim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çocuk salak kız haklı

Utanmış ve maskelemeye çalışmış o senin hakkında birşey düşünmez ama bence sen onu unut

0|0
    0|0
  • kız böyle demişse hadi len ordan derim :D

0|0
    0|0
  • kızın dünden gönlü varmış derim

0|0
    0|0
    • nasıl yanı bıldıgın basından savmıs daha sert ne yapabıır?

• aklını topla sonra gel diyor. "gel" demesi buna işaret.yoksa siz ne saçmalıyorsunuz gidin başımdan da denebilirmiş

• salakça bir diyolog

0|0
    0|0
  • ulan ben kızlarlar resmen p*rno muhabbetine giriyorum millet daha sevdigi kıza acılamıyor yzık :D

0|0
    0|0
    • p*rno muhabbetlerıne bu cocuk da gırıyor. utangac falan degıl yanı. sadece acılırken boyle.

• Utanması Çok Saçma Ozaman Bende Öyle Bi Sorun Yok Önüme Gelen Her Kızla Sohbet Ederim Arada Hoşlandıklarımda Oldu Cıktıklarımda Oldu Bazıları Cesaret Edemedi Nasıl Yapcıaz Diye Sonuçta Ben Bişe Kaybetmem Ben Ona Değer Vermişim İster KAbul Eder İSter Etmez SOnuçta KAybeden Ben Değil O Olcak Felsefemi Seviyim Felsefemi :D

• Cocuk Mala Bağlamış Neyden Utanıyorsun Gidiceksin Kızın Yanına Yavaş Yavaş Sözemi Giremiyorsun Bişe Bahane Et MEsela saat kaç de kız cevap verdikten sonra patlat bombayı ergenlik dönmi bitti atı alan üsküdarı geçti :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...