Ne kadar süre vücut çalıştıktan sonra vücutum şu şekilde olur lütfen bilenler cevaplasınlar?

Ne kadar süre vücut çalıştıktan sonra vücutum şu şekilde olur lütfen bilenler cevaplasınlar?

img.webme.com/.../vucut-gelistirme.jpg

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 5-6 yıl civarı tabi çok düzenli spor yapıp beslenmene dikkat etmelisin.. ancak istikrarlı bir insan vücudunu böyle geliştirebilir..:D

0|0
    0|0
  • Yağ oranına göre değişir ama bir yılda büyük ihtimal baya bir toplarsın var tanıdıklarım bir yılda maşallah taş olanlar

0|0
    0|0
  • 15 yıl.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu tarz vücut için sadece spor yetmiyor. Yemeğin ve öğünlerin çok farklı oluyor. Çok sağlam disiplin ve birazda para gerektiriyor. Normal olarak bakarsak 3 ay fitness yaparsan vücudun artık şekil almaya başlar. 3 ayın üzerine çıktığın süreler içerisinde de farkı kendin görürsün ve bırakamazsın. 3 ay git düzenli bir şekilde göreceksin.

0|0
    0|0
  • Kilona fiziğine boyuna yağ oranına göre değişir normal biri olsan bile 1 seneden uzun süreceği kesin herkes böyle vücut istiyor önemli olan çalışma ve irade sen çalışmayı devam ettir yeter süresini boşver şevkin kırılır çünkü :D

0|0
    0|0
  • kardeş bu çok aşırı kızlar bu kadar fazlasını sevmez

0|0
    0|0
  • bayaa bir zman krdeş :D

0|0
    0|0
  • Böyle bir vucut yapamazsın bunu sorduğuna göre :D

0|0
    0|0
  • Bunu soran bir kişi için süre verilemez.

0|0
    0|0
  • tam olarak bilmiyorum ;ama baya zaman alır. Ayrıca protein tozu falanda kullanman gerebilir...

0|0
    0|0
  • 9 ay yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...