Var mı önerebilceğiniz şampuan hı?

şampuan seçiminizde neye dikkat edersiniz? kepek arındırıcı veya saçınızın özelliğine mi, yoksa kokusuna mı? kokusuna göre önerebilceğiniz şampuan var mı ? özelliklede sevgilinizde mmm bayılıyorum saçının kokusuna diyebildiğiniz. teşekkürler bu kadar :D

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Heden solderin sampuanları güzel kokuyoo :)

0|0
    0|0
    • heden şoldır demek istedin? evvet çok teşekkürler :D

• Bende kullanıyorm bayan icin olanlardan sürekli baktıgım bisey ama adını öyle hatrlıyorum beeeee ammada yordun :D

Kızlar Ne Diyor 5

• sırf kokusu için almıyorum sac tipine uygun bitkisel şampuan kullanıyorum=)

0|0
    0|0
  • iki şampuan kullanıyorum biri tedavi edici diğeri normal şampuan. haftada iki kere ducray 3 kere de john frieda ile yıkıyorum

0|0
    0|0
  • head and shoulders, benm önceden vardı kepek doluydu bana çok iyi geldi kaç senedir kullanıyorum tek kepek yok.

0|0
    0|0
  • elidor yada gliss

0|0
    0|0
  • andrelon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Deniycem şunları aldım bugün : blendax erkekler için mentol ferahlıgı elidor kuru saçlar için bilmemne ve pantene üstünde yaprak resmi olan bir saç kremi 1 hafta içinde hepsini denemiş olurum

0|0
    0|0
    • ya bide bazıları saçları kazık gibi yapıyo bazıları ipeksi. var mı bilgin?

• elidorun süper bukleler ve düzleştirici serisini denedim 2side "kazık" gibi yapan türden. Onları almada naparsan yap. Tabi her saça aynı etki olmaz

• şimdi elidor ve clear var. denicez bakalım. eyvallah=)

Yükleniyor...