Saçlarımı nasıl yapabilirim?

ya uzun saçlarım var hergun saçlarımı nasıl yapabılırım kolay guzel bısey arıyorum saclarım uzun dalgalı gür ama uçları kırık uçlarını ıncelterek kestırmeyı dusunuom nasıl olur esmer tenlıyım bıde sıyaha boyasam nasıl olur acep uzun saçları nasıl model verırız

Güncellemeler:
yuzum uzun ama toplu
saçlarım uzun ya bugıdı ıle sarsam yanı kıvırcık yapsam dalgalı sacım zaten bıde sarsam nasıl olur bıde saç spreyılı sıksam saclarım bozulmasın dıe nasıl olur

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• siyahta olur kahverengide. valla uzun saca her model olur canım burda onemli olan yüz tipin

. at kuyrgnu yuzune gore yaparsın ;)

topuzunu yuzune gore yukardamı asagıdamı yaparsın ;)

saclarını yuzune gore orersin;) balıksırtı kılcık modeli gibi. tek taraflı yada 2 yandan

senin anlycagın model cok ;) aynanın karsına gec dene. önce kendini tanı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• üsten topuz yap birazda saçak bırak. bazen görüyorum kızlarda aşık olasım geliyor.

0|0
    0|0
    • nasıl sacak

• ben öyle diyorum, muhtemelen bir saç şekli bile değildir. böyle nasıl anlatsam, saç bitimlerinde olanları toplanamayan saçları öyle bırakıyolar ya, salaş böyle.

• boyama bence dümdüz tara düz uzun saç güzeldir :)

0|0
    0|0
  • Esmer tene kestane kahvesi veya kışkırtıcı kahve favorimdir. Herkes de dönüp bakar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkesin siyah saclari seninyerinde olsam kiriklarini aldirirdim ve kahve rengine boyardim cikolata rengi gibi cok yakisigina eminim:)

0|0
    0|0
  • Youtube'u kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • Siyah iyi olur. Ben uzun saçta havadan topuz seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...