Biz istedik gencecik balotelli o niye aldi yaslı necati?

Avrupada yasli necatiylemi basarili olacagiz bu ünal yasal ne yapmaya calisiyor?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Necati hac yolu gibi her sene gidiyor :)
    soru başlığın eski bir sözü hatırlattı bana:çarşıdan aldım shaqiri, eve geldim necati

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• asparagas haber bu, yok oyle bırsey.. ama ben balotellıyıde ıstemem! bıze takım ruhu hısseden elmander tarzı bır forvet lazım burak ve umutumuz var zaten.. takımın dınamıgıyle pek oynanmasın wesley kalsın bu takım cok iş yapar.. belki defansa bir kazma sadece..

0|0
    0|0
  • Necati kayser erciyes te Kim dedi Sana Gs aldi diye? Ayrica balotelliden fayda mi beklyrsunuz gelince 😊

0|0
    0|0
  • Balotelli nin gelmeyeceğini kim söylemiş?

0|0
    0|0
  • 5 yabanciyla oynicaz kaleci cik kaldi 4 turk oyuncular şu an icin cok cok degerli ;)

0|0
    0|0
  • james rodriguez alsınlar :)

0|1
    0|0
  • yabancı forvete gerek yok evet avrupada başarılı olamayız belki ama yabancı kısıtlaması nedeniyle böyle daha iyi oldu mevlütte geldimi ok

0|0
    0|0
  • hani nerede aldı necatiyi kesin bilgi olmadan atıp tutmayın resmi sitede öyle bir şey göstermiyor

0|0
    0|0
  • balotelli galasaraya gelmez bence buyuk paralr ıster bıde yabancı kontenjanı var necatı ıyıdrı dıger geldıgınde de buyuk patlamalar yaptı gene neden yapmasın :D

0|0
    0|0
  • Bence Necati çok gereksiz bir transfer oldu ancak türkiye kupasında forma giyebilir ya da bir patlama yapıpda forumunun zirvesine ulaşırsa oynar ancak

0|0
    0|0
  • Ünal aysal bunamış :)

0|0
    0|0
  • ünal aysal sizi batıracak haberiniz yok kurtulun şu adamdan

0|0
    0|0
  • 6s bu ne bekleyecen.

0|0
    0|0
  • İnsan tükürdügünü yalıyor işte ne olsun :s

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenen kız candır :DD

0|0
    0|0
  • Balotellide gelirdi zaten.

0|0
    0|0
  • zaten takimin ciine eden bu aysal defolup gitse takim düzlüğe cikacak.

0|0
    0|0
    • Aysal gitse sizin para kaynağınız olmaz :s

• para kaynagimi kac sezondur takim şampiyonlar ligine tr den gidiyo üstelik tek takim olarak butun reklam promosyon gelirlerini tek basina aliyo ama terimi gonderiyo malciniyi getiriyo Alper potuğu bile fb ye kaptiriyo onlarca transferi cope atiyo bedavaya maaslarini alamadilar diye giden topçular var pardonda ne parasindan bahsediyosun :) fb ye şu an fark atmamiz lazimdi bizim kac sezondur avrupada tekiz ama adamlar gecen sene sampiyonlugu bile aldilar bizden.

• Necati yine mi geldi O_o abi ne yüzsüz adam ya kovup geri çağırıyorlar yine geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Amacın ne senin ya 😄 ünal bunadı canım

0|0
    1|0
Yükleniyor...