Canınız sıkıldığınızda sizi meşgul edecek keyif verecek ne yaparsınız?

sıkıldınız boştasınız boşluktasınız nasıl kendinizi keyifli hale getirirsiniz ne yaparsınız

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• önce dolabı açıp ,açmıyım tokmuyum önemli değil,kafama göre ,tatlı tuzlu acı fark etmez,bişyler hazırlıyorum ruh halime göre:D yedim bitti demi oyaladı beni,sonra en yakın arkimi ararım nbr vs,hah hihi veya sıkıntım ne ise onla paylaşırım bi bakarım sıkıntımdan sıkılmışım,sonra akşam saatleri tabe bu:D balkona çıkarım içime derin derin nefes çekerim,baktım üşüdüm mıçım dondu içeri geri:D pc açarım ama ölesine msn face vs ,ve ç.dışı olarak ,onuda canım istemez kaparım:D hadi müzik dinleyim derim,ama radyo olmalı ,damar mamar vs olmaz derken radyoda direkt iyice bunalayım die şans ya ,tamda damar çıkar,başlarım ağlamaya,şarkı biter susarım,sonra derim kızım manyakmısın:D saatte geç olmuştur artık baya bir oylanmışım farkına varmadan uykum gelmiştir:D odama geçerim ,dön allah dön:D geri kalkarım yataakta bir otururum:D başucumda hep bir kitap vardır zaten ,kitap okuyayım derim :D sayfa bitmeden sıkılrım:D en iyisi kızım yat zıbar derim :D bi bakmışım sabah olmuş :Ddün bitti ya bir boşluk olur ilk gözümü açtığımda:D sonra iş malüm kalk kızım derim doğru işe:D eşittir çabaladım kendim için ama nekadar işe yaradı bilinmez...:)))

1|0
    0|0
    • :)) İnşallah bundan sonra sevinçler olur senin için. Güzel sohbetti :)

• hak eden herkez için inş:))evet fikir alışverişi güzeldir teşekkür ederim bende kal sağlıcakla:)

Kızlar Ne Diyor 7

• eğer enerjim varsa

-yemek yaparım

-temizlik yaparım

-oyun havası açar oynarım

-yada dolaptaki kıyafetleri giyer giyer çıkartır kombinleme yaparım

enerjim yoksa pasif ve yorgunsam

-film izlerim

-müzik dinlerim

-yattığım yerden bir dünya abur cubur yerim

-kitap okurum

-dergi kurcalarım

-bulmaca filan çözerim

-en olmadı uyurum

0|0
    0|0
  • ohohooo yapabilecek okadar sey varkiii:))) müzikdinlerim, spor yaparim, kitap okurum, arabamla tur atarim, beni güldüren bana iyi gelen insanlarla olurum, film izlerim, disariya atarim kendimi , cocuklarla oynarim, alisverise cikarim, telefon konusurum, arkadaslarimla gezerim, sinema, internetde takilirim, yemek & pasta yaparim vs. SIKILMAK YOK mutlaka yapicak biseyler vardir :)

0|0
    0|0
    • hepsi çok güzel ama spor ve araba turu daha dikkat çekici. Neyse eline sağlık güzel şeyler yazmışsın :)

• spor evet güzedir mutluluk hormonu salgılatır:D lakin kafan dalgınsa fitnesste üstelik,set sayılarını unutursun 15 yapman gerek iken bi bakmışsın dilin 65,66,sayıyor :D araba ile turklamak oda süper evet,bi bakmışsın kafan çok dalgın ise ters yöne girmişsin:D:D aman dikkat

• Sudoku'ya kaptırıyorum kendimi. Saatlerim gidiyor. Hem eğleniyorum hem beyin jimnastiği yapıyorum. Zamanında bu kadar ders çalışsaydım şimdi çok iyi yerlerde olurdum herhalde :)

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim ya da kitap okurum

0|0
    0|0
  • O'nla telefonda konuşurum :)

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarımı çağırırım Cips Kola Filllmm :D

0|0
    0|0
  • müzikk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Müzik dinlerim,oda yetmezse parka iner köpeklerimle oynarım,oda yetmezse çarşıya iner arkadaşlarla muhabbet ederiz oda yetmezse en sonunda içer içer zil zurna sarhoş olup eve dönerim

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır o modda kalabiliyorum.Ya neşeli bir müzik yahut neşeli bir film

0|0
    0|0
  • O'na onu sevdiğimi söylerken ki kalp atşımı dinliyorum ve o da ben de seni seviyorum derken ki an ile kendimi mutlu hisseiyorum.

0|0
    0|0
  • piyano çalarım

0|0
    0|0
  • Top oynarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...