Boy uzaması 18 den sonra uzama olur mu?

Baba Boy 1.80
Abim boy 1.77
Annem boy 1.65
Ben 1.68 69 bise Basket'le desteklesem uzarmı 10 12 cm felan yorumlar napmam lazım

Güncellemeler:
Cevapppppppppppppppp bekliyorummm sizdenn tesekurlerr
Basketle desteklersem olmazmı sizce 18 den sonra uzanır urası oyle endokrin dokturuna gorundum uzama olur dıye zaten sakal yok bende ergenım halenda anıyamadım gitti sapklar felan acık dedıı ama en fazla atacam boy lazım bana kızlar

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Uzamaz kardeşim maalesef o kadar :s

0|1
    0|0
    • Basketle desteklersem olmazmı sizce 18 den sonra uzanır urası oyle endokrin dokturuna gorundum uzama olur dıye zaten sakal yok bende ergenım halenda anıyamadım gitti sapklar felan acık dedıı ama en fazla atacam boy lazım bana kızlar

• Öyle olsa ben uzardım şimdiye :) 3-4 yillik basket gecmisim var. Uzama olur olmasınada 10 cm olmaz 3-4 cm anca. Yaş 18 olduğu için kemik yapın oturuyo hafiften 20 yaşına kadar uzarsın ondan sonra zor :s

Kızlar Ne Diyor 6

• kızlarda 20 yaşına kadar diyorlar 179 falanım şu an ve 19 yaşındayım bende uzamaktan korkuyorum nolcak şimdi :D erkeklerdede herhalde aynıdır die düşünüyorum ama erkekler sonradan boy attığı için belki bu yaş ileri çekilebilir ama çok fazla değil anca1-2.

0|0
    0|0
  • 22 yaşına kadar uzarsın canım

0|0
    0|0
  • 17 yken 174 tüm 19 um 176 yım ne ara uzadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • aile uzun sende daha uzarsın 21 yasından sonra bile uzayan insanlar tanıyorum kilo almmamaya dikkat et basketle falan uğras zamanla uzarsın

0|0
    0|0
  • Basketbolla 12 cm uzamaz bellki 3-4 cm

0|0
    0|0
  • erkeklerde sakal çıkana kadar boy uzarmış diye biliyorum sakal çıktıysa durmuş olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• az da olsa olabilir

0|0
    0|0
  • Daha 1cm uzaması bile çok zor sevgili kardeşim. Kesin bilgi istiyorsan dirseklerine film çekiyorlar ve uzama eklemlerinin kapanıp kapanmadığını görüntülüyorlar ama bu yaşta pek büyük beklentilerin olmasın derim. Boyuna üzülme. Bazı insanlar sarışın bazıları esmerdir. Bazıları uzun bazılarıda kısadır. Bende kısa boyluyum ama iyi kötü ilerleyen tatlı bir ilişkim var, okulumu okudum ve iş hayatına da girdim. Dünyanın sonu falan değil bu senin bir özelliğin sakat falan değilsin karakteristiğin bu. Raftaki kolileri indirmek için tabureye çıkmak seni daha az erkek yapmaz. Ayrıca Türk kızları genelde 160-164cm arasıdır şimdi rahatla ve yüzünde koca bir gülümseme olsun. :)

0|0
    0|0
    • Endokrın doktoruna gorudum acık sapkalar bıse dedı uzama gerceklesır ama kac şu an zaten 15 16 gorunuyorum tam 18de degılım sakal 0 bebek gibiyim

• Uzayabilir arkadaşım benden kısaydı doktora gitti doktor eklemlerin açık mı ne öyle bir şey demiş daha uzayacak demiş bir üniversiteye gitmek için ayrıldık 1-1.5 sene sonra adam benden uzun çıktı geldi :D
    Tabi bunun için film çektirip doktora yorumlatman lazım. Kolay gelsin.(uzamasa bile üzülme herkes birbirine tıpatıp benzemez farklılıklar seni sen yapan şeylerdir.)

0|0
    0|0
    • ama dedım 10 cm uzanabılırmkı benmde acık zaten sıgara felan yok cıld temız 16 yasında bı ınsan gıbı gorunuyom 18 e tam girmedm ve sakal vb gibi yok bebek gibiyim :D

• 10 cm kesin atacammı bu gıdısle

• İşte dediğim gibi ben buradan bilemem ben doktor değilim ki :D Anca böyle bir ihtimalin olduğunu söyleyip, gerçek hayattan örneklendirme yapabilirim. Hem takılma boyuna ben sürekli çocukluğumdan beri yaşıtlarımdan uzun oldum onlara hep üsten baktım (mecazi olarak değil gerçek anlamında) ama şimdi bir gel gör beni ya benim boyumdalar ya benden uzunlar. Takma böyle şeyleri uzayacağın varsa uzarsın. Aklıma bir şey daha geldi kuzenim benden kısaydı kuzenim yapmasa bile anne babası biraz kıskanıyorlardı ona bir balık yedirdiler belli bir süre şimdi benim boyumda ailenin maddi durumunu bilmiyorum ama "iyice araştırıp" bu konu üzerinden de yardım alabilirsin boy uzaması için. Maddi olarak sıkıntıya sokmayacaksa sizi.

• Sen 18 yaşındaysan 10-12 cm atman imkansız kesinlikle imkansı basketle falanda olmaz. Bence 5 cm atabilmen süper olur boy erkekte 20 ye kadar uzar ama çok yavaştır.

0|0
    0|0
  • Hergün zıpla uzar

0|0
    0|0
    • ama 10 cm uzarmı kesin evren kac saat toplam zıplım

• Benim Annemın babası kısa babamın uzun ama ben anne tarafına cekmedım yani baba tarafı uzun genetik isi bence yalandır benm arkadasımn baba anne dedesi kısa kendisi 1.80 alakasız yani basket extra uzatıyor kemıklerını uzatıyor kemık uzayınca boyda uzatır mesela ben atarım dımı 10 cm basket ip atlama zaten zayıfım

• Genler anne baba dede ile sınırlı değil dostum 7 ceddi öncesine de çekebilirsin 2 siyahi vatandaştan beyaz doğması gibi bunlar mümkün bilim yalan söylemez ama ben ne diyorum sen elinden geleni yap olduğu kadar olmadığı kader diyebilmelisin kafanda takıntı yaratma benim bir arkadaşım vardı çocuk acayip kısaydı basket falan nafile uzamadı sonra çocuğu bir kaç ay sonra gördüm aniden boy atmış sırtında çatlaklar bile mevcuttu ani boy uzamasına deri daha adapte olamamış :D düşün yani olur ya da olmaz garantisi yok ama sen uğraş ip atla top oyna kalsiyumunu al sahada zorlama koyver gitsin.

• kanka basketle destekle üstüne bide yüzmeyle destekle

0|0
    0|0
    • kanka kac cm atar zaten tam 18 degılımkı basket yuzmey ip atlama vb desteklsem nolacak sakal 0 baby gorsen 15 16 gorunuyom kılo 50

• mutluluk ve ergenlık :D

• burayı terket :D

• Hiç bişey yapmasan da 1.72-73 olursun en az genlerin uzun

0|0
    0|0
Yükleniyor...