Galatasaray'ın sizce transfere i̇htiyacı var mı?

Fanatik gazetesi yazarı Galatasaray ın şu an tarihinin en iyi kadrolarından birine sahip olduğunu ve transfere ihtiyaç yok dedi ayrıca Sneijderinde takımdan ayrılacağını söyleyen yazar "Sneijderin nasıl bir Süperstar olduğunu tüm dünya biliyor ve dünya kupasınında altın karmasına girer böyle bir Süperstarında Türkiyede işi yok dedi siz bunlara katılıyormusunuz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• tarihinin en iyi kadrolarından biri yazısından sonra okumayı kestim
    bu takım şampiyon bile olamadı
    ama bu takım defalarca başka kadrolarla şampiyon oldu
    eskilere ayıp etmiş fanatik

0|0
    0|0
  • Aslinda sneijder ucuza alindi ancak serbest kalma maddesini 15 milyon euro koyan yonetim utansin yani gider. ancak artik genc arjantinli brezilyali yetenekli oyuncular almaj sart ve genclestirme

0|0
    0|0
  • Sneijder ve Muslera'nın satılacaklarını sanmıyorum. Şampiyonlar liginde en çok bu futbolculara ihtiyacı olacak çünkü Galatasaray'ın..

0|0
    0|0
  • GalAtasaray alt yapiya onem vermeli barca gibi katalan takimi adamlar messiyi alttan yetistirdi sonra pequei sonra xavi gibi oyuncular kendi bunyesinde 10 senelik futbolcu

0|0
    0|0
  • galatasarayin tek eksigi stoper

0|0
    0|0
  • Defans eksigi var sneijder isallh gitmez bide drogba tarzinda forvet lazim.

0|0
    0|0
  • Adam gibi bir hoca istiyorum mümkünse TÜRK olsun ve yaşı maksimum 27 28 olsun Adı Ali Emre Altuntaş olsun Antalyalı olsun. V. s.
    Bizim arkadaş olsa GS nin antrenörü Vallahi Liderlikten inersek habuuuuuu bütün KS nin üyeleri kızlı erkekli ayırt etmeden hepsi üzerimden geçsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...