Paintball oynadınız mı? (Kısaymıs)?

Arkadaslarla paintballa gitmeyi dusunuyoruz 16 kısıyız ben daha once hıc oynamadım sız oynadınız mı? Zor mu? Bide vurulunca acıtıyor hatta morarma olabiliyor diye duydum dogru mudur?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bende hiç oynamadım. oynarsam deli oynarım galiba bilgisayar oyunlarından yola çıkarsak :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Düzgün kıyafet ve kaskla bir şey olmaz. Hayvan gibi sigara içtiğimizden dolayı yorucu oluyor haliyle.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım oynarken elinden vuruldu tam aradaki boşluktan ve derisi kalktı hafif. Kendini korursan hiçbir şey olmaz ama dikkatli ol. Yakından vurmak yasak zaten vuran olmaz diye düşünüyorum. Çok koşarsan yorucu ama siper siper oynarsan çok eğlenceli oluyor :) Hele birini vurma hazzı çok güzel. Gittiğine deyecektir.

0|0
    0|0
  • Oynadım çok kez, zor değil. Şimdiye kadar morarma yapacak kadar yakından vurulmadım ama kafadan korunmasız yerden gelirse çok acıtıyor.

0|0
    0|1
  • dün bir arkadaş gitti. anlatayım anlattıklarını. çok yorucu 3 elden sonra bıraktım dedi. ayrıca o cam maskenin için buğulandığından bir iki dakikadan sonra hiç bir şey göremiyorsun dedi. hedefini de vuramıyorsun rastgele atıroysun mermiler de çok çabuk bitiyor dedi. ayrıca 10 kişi ile oynanıyormuş. bizimkilerden 50 tl almışlar. ama burada başka yok. başka yerlerde daha uygundur mutlaka.

0|0
    0|0
  • Evet oynadım çok zevkli

0|0
    0|0
  • Hassas bir tenin varsa morarma yapar. Baya eğlenceli kendini savaşta gibi hissediyorsun olayı biraz ciddiyete vurursan aksiyon filmindeki sahneler gibi ordan oraya atlamalar falan çok heyecanlı bir okadarda yorucu

0|0
    0|1
  • söyle söyleyeyim. Ben bayrakçıydım hızdan dolayı. Yemin ederim kanser ettiler beni ya vuramıyolardı aha vuruldun deyip durduruyolardı sonra ateş eden oluyodu omuzlarım mosmor olmuştu :D Çok zevkli. Acısını oyundayken pek hissetmezsin.

0|0
    0|1
  • evet boyun ve bilek bölgesine gelince morarmalar kızarıklıklar olablıyor ama suda var sılah gıbı duz mermı atmıyor hafıf falso alıyor 1 kere deneme atısı yapın zaten boya topunu görebiliyorsunuz ne taraf yoneldıgını

0|0
    0|1
  • lazerli olanları var ona gidebilirsiniz.. paintball acıtabiliyor.. çok yakından vurulursan morarma olabilir.. zevkli bir oyun tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • oynamadım

0|0
    0|0
  • Acayip zevkli bir oyun tavsiye ederim biz 8 kişi gittiğimiz halde çok eğlenmiştik evet genellikle kızarıyor ama yakından vurulursanız morartıyor

0|0
    0|1
  • http://www.evosports.com bu siteyi ziyaret edebilirsin paintball hakkında her bilgiyi hemen bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Fazla koşma. Yat/çömel ve geleni indir. Mümkün olduğunca yorulmamaya çalış. Bir çatışmanın en basit kuralları :))

0|0
    0|0
  • yok oyle bişi eglenceli bir oyun kalabalık olunca daha eglenceli sarıyor :)

0|0
    0|0
  • Oynadım. Çok zevkliydi :))

0|0
    0|0
  • evet morarma olabiliyor

0|0
    0|0
  • oynamak istiyorum

0|0
    0|0
  • sosyete oyunu o oynamadım yakan top oynardık şişko safiye teyzeyi ortaya alır vururduk hep

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ormanlık alan değilse sahte barikatlar varsa çok zevksiz.. hafif bir acı duyuyorsun ama vurulma durumuna göre, yakınlık-uzaklık ile farklılık gösteriyor bir de herkesin acıya dayanıklılığı farklıdır.

0|0
    0|0
  • BEN OYNADIM. ASLINDA PEK ZOR DEĞİL. DOĞRU DUYMUŞSUN VURULUNCA ACITIYOR. VE BAZENDE MORARIYOR.

0|0
    0|0
  • acıtıyo aynısı gibi olan lazer tag a gidin sadece lazerlisi aynı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...