Türkiye'nin en başarılı takımı Galatasaray'dır acaba buna itiraz eden var mı hala?

İstatistiklere bakıldığı zaman Galatasarayın en başarılı takım olduğu tartışmasız görülüyor, itirazı olan var mı acaba? İtirazı olan varsa sizce en başarılı takım hangisidir ve neden ?

GS :18 lig+14 Tür. Kup.+ 11 süper kupa+ 2 avrupa kup. = 45 kupa

FB: 18 lig+ 4 Tür. Kup+ 8 süper kupa = 30 kupa

BJK: 13 lig+ 9 Tür. kup+ 8 süper kupa = 30 kupa

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• itiraz edecek kimse yoktur herhalde

0|2
    2|0
    • olabilir belki biliyosun adamlar dünyanın en saçma sözünü slogan yaptılar yaa:

fenerbahçe büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür ne şampiyonluk büyüklüğüdür o öyle büyüklüktür ki öyledir o kadar falan fıstık gibi saçmalyorlar bazen..

• ya onları bırak kardeşim.UEFA kupası 12 yıldır yara onlar da.tesellileri bok atmak

• onlara göre tesadüf bize göre ŞİKE ŞİKE :)

Kızlar Ne Diyor 8

• 2 avrupa kupası zaten en büyük olduğunun kanıtıdır. Fenerbahçe ıstatikliklerinde galatasaray 'i en çok yenen takım istatisliği eklemesi Gençlerbirliği de Galatasaray'a bir maçta en çok gol atan takım diye istatisliği olması bunun kanıtı :) ben Beşiktaşklıyım ama Galatasaray'ı hem yönetim bakımından kimseye bağlı değiller başarısız olan gidiyor hem iki avrupa kupası gözleri kamaştırıyor.

0|1
    0|0
  • Fenerbahce sizde odul kupadir kupa alamiynca bak bakalim kac kisi hala galatasarayi tutuyor bizde yensende yenilsende hep fenerbahcedir Fenerbahce asktir bunuda kimse anliyamaz yorumda yazmayin nedeni bunun Fenerlilerden baska kimse anliyamicagi icin

1|1
    0|1
    • normal tipik bir megalomanik fenerli yaklaşımı işte. arkadaş beşiktaşlı yada galatasaraylı yada trabzonlu hangi arkadaş kupa alamayınca takımını sevmeyi bırakmış ki.. senin söylediğin şey tüm taraftarlarda olan bir özellik fenerbahçelilere özgü bişeymiş gibi anlatmayın lütfen...

• tamam peki sana batıl inançlarınla mutluluklar diliyorum o zaman...

• Yoktur bence

0|1
    1|0
  • Hiçbir takım Galatasarayımla başa çıkamaz

0|0
    0|0
  • Hayırdır meydanı boş mu buldun?

0|0
    0|0
    • doldurmak istersen burdayız... anlatacaklarınıda dinleriz buyrun söz sizin..

• fenevbahçeden banane ? kör müsün şaşımı ? geç bu işleri biz yenilsekte alnımızın akıyla yenilen takımlıyız bilmem düştümü jeton

• anlatamazsın bu kişi liverpoolun 8-0 lık maçıyla gurur duyacak nerdeyse

• hayır.trabzonspor

0|0
    1|0
  • fb 10 kupa ..

0|0
    0|0
  • gs 18 kupa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Mantıklı bir açıklama olmaz varsayımlarla yani hayallerle yaşar onlar

GALATASARAY vardır gerisi yoktur

0|2
    2|0
  • tarihe bakıldığı zaman evet ama son 10 seneye damgasını vurmuş bir Fenerbahçe var. bunu görmezden gelemezsin. şu an kaç takım var ki zamanında avrupada alınmayan kupa bırakmamış ama şimdi ülkelerinde alt kümelerde. kısacası mevzu şu an geçmiş değil. ve bana sorarsan devamlılığı olmayan başarı tesadüftür ötesi değil.

1|0
    0|0
    • uefa yı aldıktan bir yıl sonraki şampiyonlar ligi çeyrek finalide mi tesadüftü ? süper kupada mı tesadüftü ?

• senin kafan nasıl çalışıyor bilmek bile istemiyorum. Galatasaray uefa kupasını aldığında bende sevindim. babamla birlikte nasıl sevindiğimi hala hatırlıyorum. dostum beni kendinle bir tutamazsın. benim takımım Türkiye de Fenerbahçedir avrupada kim varsa o. ben ülkemin takımını desteklerim sizin gibi aman beceremesin aman başaramasın diye beklemem. olması gerekende budur. senin gibi çocukça düşüncesi olan insanla da konuşmaya devam etmeyeceğim iyi günler.

• fenebahçe böyle bir kupayı alamayacağı için elbette bizim aldığımız kupaya sevineceksiniz yapacak başka bişeyiniz yok...

• Bakıyorum da Kuşlar meydanı doldurmuşlar hemen :) Uefa Kupasını geçtim daha Türkiye Kupasını 29 senede alan ( Yanlış olabilir ben sayamadım :) ) bi takım ile avrupada başarılı olmuş kupalar kaldırmış bi takımı kıyaslıyoruz.. Aralarında ki ezeli rekabette bizi yenebilirler 10 yıldır galibiyeti goremeyebiliriz ama onlarda 107 yıldır bizim sahamızda kupa aLamıyorlar biz bişey diyormuyuz ? :)

0|0
    0|0
  • senin dediğin şuna benzer 3. lig 2. grubun en iyi takımı nazilli belediye :D

1|0
    0|0
    • nasıl bir benzelik kurdun anlamadım ama türkiyede kabul edilen en üst lig hangisiyse o ligin en başarılı takımıda galatasaraydır...itirazın varsa sayılarla konuş istersen...

• kusura bakma arkadaş bilmeden söylemişim...

• Bak bu cevap çok doğru işte :)

• itiraz edecek binlerce kişi çıkar.ama kabul edeceğini sanmıyorum çünkü tarafsız bakamayacağına dair şüphe duyuyorum.

1.lig resmi olarak kayıt altına alındığından itibaren matematik olarak haklı görünüyorsun.

lakin gs 1905 yılından itibaren faaliyet gösteren bir takım ve spor kulübü..

istanbul liglerinde kimin ne kadar şampiyon olduğunu araştırırsan görebilirsin.

0|0
    1|0
    • 1. lig resmi olarak kayıt altına alınmadan önceki kupalarla ilgili bir araştırman varsa paylaşabilirsin bizde hepbirlikte öğreniriz arkadaşım...

• link güzelce incelersen hepsine tek tek ulaşırsın.Galatasaray en büyük derken tarihi hakkında eksik bilgi ile konuşmak,üstelik bunu insanlara bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ile itham edebilirken yapmak çok komik olmuş.

• şimdi bu gönderdiğin linkin neresinde fenerbahçenin 26 galatasarayın 14 şampiyonluğu var anlayamadım. 1959 da kabul edilen resmi ligden önce oynanan tüm liglerde GS 14 FB 14 şampiyonlukları var. istersen kendi gönderdiğin linkide tekrar incele benim gönderdiğim linkide tekrar incele...merak eden tüm arkadaşlarda bu linki dikkatle incelesin. yalan yanlış değil doğru bilgi sahibi olalım lütfen...

link

• ankaragücünü son hafta 8-0 yenip şampiyon olduğu kupayıdamı sayıyorsun yoksa...başarı kupalarla ölçülmez

1|0
    0|0
    • evet o şampiyonluğuda sayıyorum. kulaktan dolma laflarla millete şikeci diye çamur atma git önce o sezon nasıl şampiyon olmuşuz ona bak. son maçtan önce galatasaray zaten averaj olarak beşiktaştan öndeydi. ayrıca o sezon ankaragücüne herkes 5-0 6-0 çakmış. hatta küme düşen takımlar bile ankaragücünü 5-0 6-0 yenmiş bizim 8-0 yenmemiz neden zorunuza gidiyor ?

• seninle tartışmayı isterdim ama kusura bakma başkasının seyiyle övünüyorsan Beşiktaşı karalıyorsan seninki taraftarlıktan çok holiganizm olayıdır.o yüzden sana bol seyirler arkadaşım

• sanada arkadaşım...

• Eden bizden değildir ;)

0|0
    2|0
  • istatistikler yalan söylemez doğrusu budur.

0|0
    0|0
  • En başarılı takım Trabzondur

1|0
    0|0
  • Bide aralarindaki maclari yazsaydin ya yemedi mi

Pardon sizin uefa kupaniz var

0|0
    0|1
    • " büyük takımlar aldıkları kupalarla,şampiyonluklarla övünür; küçük takımlarsa büyük takımları yenmeleriyle övünür " Platini'nin bu sözü yeterlidir sana cevap için...

• Evet yeterli bu laftan anlasilan su siz takiminizi kupalar icin seviyosunuz. Hadi iyi gunler

• ediyorumnokta

1|0
    0|1
  • Kimse itiraz edemez bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...