Diego armando maradona ( Tanrının Eli )?

Maradonanın 1986 da ingilizlere attığı gol 2-1 kazanmasını sağladı bilmeyenler için söylüyorum maradona kafa vurmak için zıplar ve eliyle topu iterip kaleye atar ve kimse bunu farketmez hakem golü geçerli sayar fakat maçın kamera kayıtlarında hersey ortaya çıkıyor :) basın toplantısında maradona o el tanrının eliydi diye cevaplıyor gerçekten ilginç bir durum kimsenin görmemesi belki izleyenler vardır sizce şikelimiydi o maç (EĞLENCE AMAÇLI SORDUM CİNS YORUMLARINIZI KENDİNİZE SAKLAYIN)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Pekala, öncelikle golün değerine bir bakalım o günün şartlarına göre değerlendirerek. Yıl 1986, yani Falkland Savaşı krizinin tazeliğini koruduğu dönemler, Falkland savaşında Arjantin, kendi hakkı olan topraklardan sömürgeci İngiltere'yi çıkarmak istemiş, lâkin başaramamıştır. 1986'da Diego Armando Maradona'nın attığı o gol, sadece ingiltereye değil, tüm emperyalist devletlere atılmış bir goldü. Sadece dünya kupasında değil, ezilen ülkelerin insanlarının hayallerinde de atılmış bir goldü. Bu cümlelerin üstüne şike olduğu muhabbetine girmek dahi istemiyorum.

0|0
    0|0
    • birazda bilerek vurmuş gibi geldi bana ama 2. gölünü 5-6 kişiyi çalımlayıp attı ona diyecek lafım yok :)

• onun adı Maradona, herhangi bir başarısını hak etmediğini söylemek vicdansızlıktır :) Elle de atsa helali hoş olsun

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim sen ilk izlediğinde el olup olduğunu anladınmı? . Bence o hakkaten Tanrının eliydi şike yok bence )

0|0
    0|0
  • şike yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...