Şu sabri olayı nedir ya her yerde resmini görüyorum?

Biri izah edebilir mi nedir bu sabri olayı? futbolla pek aram olduğu söylenemez. sürekli bir sabri makarası dönüyor.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sabrinin dünyası futbolla benim de aram yoktur ama ders calışırken bunaldıgım zaman sabrinin vidolarını izliyorum gülmekten yarıyor insanı link

link

link

adam king beyler

6|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• galatasarayda tek sevdiğim oyuncu :D

1|0
    0|0
  • 84 yılında futbola tepki olarak dığan futbolcu... İşin esprisi bir tarafa çalışkanlık ve azmine karşı bir türlü ektiğini biçemeyen beyefendi bir insandır kendisi. Ben bir gün başarlı olacağı konusunda hala ümitliyim.

0|0
    0|0
  • Sen diyosun ben duyuyorum

0|0
    0|0
  • o futbolumuzun ekolü :D gönlümüzün sarbisi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakatlanmadan ameliyat olan tek futbolcudur Sabri Sarıoğlu :)

link

Toğun peşinden koşarken dönüp rakibe bakarak topun taca cıkmasını başaran biridir Sabri :)

link

Reyiz o Reyiz :))

1|0
    0|0
  • Sabri futbolun rengidir.Galatasaray'ın kaptanı ve maskotu bence.Sabri olmazsa o takım renksiz kalır.Hayatımızın neşesi Sabri:)))Sabri pişmanlıktır:)) link

1|0
    0|0
    • kahkaha attım. link i iyi ki paylaşmışsın.

• :)) Sabri beni çok güldürüyor:)

• milli maclar dahil hiç mac izlemedim izlememde ama sabri kardeşime laf yok adam kafası güzel öyle makara yapıyorki 1 saat 2 saat bıkmadan sabrinin hayal dünyasını izlerim süper eyleniyor ya

• allahımm o adamın ismini bile okuyunca gülme krizine giriyorum özellikle erkeklerin cevaplarını takipteyim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...