Hangi sporla daha hızlı erir?

63 kiloyum 173 boyum var ama azcık göbeğim var daha önce fitnessa gittim ama bir faydası olmadı sizce hangi sporla bu göbüşü daha hızlı eritebilirim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• göbek ve bel çevresi spordan daha çok yemekle alakalı yağ yapan şeylerden uzak durmaya çalış hatta şeker ve tatlıyı çok çok azalt sadece düz ve yan mekik çek ara ara günde toplam 50 tane yapsan 1 aya erir eritemezsende sıkılaşır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yüzmeye git günde 1 saat hemen sıkılaşırsın bu arada fitness etkilidir çok ama hocana ve haraketi ne kadar yaptıgınada baglı tabi ayrıca ilk 1 ay vücudun ısınma süresidir ilk 1 ayda sonuç alınmaz suplement kullanmayı dene istersen

0|0
    0|0
    • yüzmeye gitmek istiyorum ama omuzların genişler diyolar buyüzden korkuyorum biraz omuzlarım genişlesin istemiyorum sadece belim incelsin :)

• Diyet uyguluyormusun bayanların omuzları hemen öyle genişlemez merak etme suplement kullan fitness ile birlikte 1 aya birşeyin kalmaz

• Uzun yol bisikletçisi olarak sana tavsiyem günde 1 - 2 saat bisiklet sürmelisin. Bisiklette çene kası haricinde :)) tüm kaslar çalışır ve ruhen rahatlarsın. Arkadaşıma bu öneriyi verdim ve 2 ayda 11 kilo verdi :)

0|0
    0|0
  • Önce rejim yapmakla basla bol su ic ve mekik çalış

0|0
    0|0
  • Fitness sana yaramaz sadece tek bölge çalışacaksın çünkü ayrıca fitness zayıflatmaz :) step, aerobic yap. Trecking veya bisiklet de sıkılaştırır. Tabi kusursuz bir vücut için daima yüzme. Pilates de uzman bulursanız boy da uzatır sağlıklıdır

0|0
    0|0
  • Tenisçi olduğum için tenis diyorum. Yüzme de olur.

0|0
    0|0
  • yemek yemeeeeee :D

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • aç şekilde sabah koşusu komple eritir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tenis mükemmel olur :). haftada 3gün 2 saat ;)

0|0
    0|0
  • amaç sıkılaşmaksa yoga ya da pilates ama kardiyo tarzıysa koşu (bilinenin aksine sadece bacağı çalıştırmaz tüm vücut çalışır)

0|0
    0|0
Yükleniyor...