Erkekler Fener'den nefret etme sebebiniz ne?

Ya ben anlamıyorum bu insanların fenerle derdi ne. Hangi erkeğe sorsam fenerden nefret ediyor, ama neden? Bunu kızlarda değilde en çok erkeklerde görüyorum. Öğretmenlerim bile fenerliyim diye ezmeye başladı :( ama neden bu kadar uyuzsunuz fenere?

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• çekemedigini iterler sen fenerli olmaya devam et ve bununla gurur duy kim ne derse desin inadına Fenerbahçe..!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• şike yapan hiç bir takımı sevmem, eskiden fanatik milan taraftarıydım, milan şike yaptıktan sonra nefret ettim o takımdan, kimle maç yaparsa hep karşı tarafın yenmesini istedim, feneri önceden biraz severdim, şikede adı geçtikten sonra fenerden nefret edmeye başladım. Hapoel Tel Aviv'i bile bu takımdan daha çok seviyorum,

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım fenerbahçeden nefret etme sebeplerim çok aynı şekilde galatasaraydan da ama ben bunu ulu orta yapıp insanların yüzüne vurmuyorum arkadaşlar arasında şakalar olur ama bunu tutupta insanları küçük düşürecek şekil de yapmak bu çok kötü.

1|0
    0|0
    • Yok kimse beni küçük düşürmüyo, onlarda aynen takılıyolar :) gerçekten dediğine katılıyorum

• takma o zaman kafaya :)

• Gögüs yok kalça yok neresini sevek

2|1
    0|0
  • biz tek siz hepiniz

hepinizi üst üste koyup bilmem naparız

bukalemunsporlular

biz en zenginiz

kimse bizi çekemiyor

biz istediğimiz oyuncuyu alırız

biz cumhuriyetiz

bizi ele geçirmeye çalışıyorlar

her rakip maçı öncesi: yataş , yatış olur

diye konuşan bir guruh hangi kafayla başkalarının onları sevmesini bekler ki?

böyle konuşan evlat olsa sevilmez valla

0|1
    1|0
  • -biz olmazsak türkiyede futbol biter

- fenerbahçe cumhuriyeti

- siz hepiniz, biz tek

... gibi altı dolu olmayan boş beleş megalomanik söylemler sayesinde bu nefreti kazandılar...

ayrıca her başarısızlığıa uyduracak bahaneleride var biz şampiyon oluruz (GS) olsun ama biz sizi yendik gibi abidik gubidik düşüncelerden dolayı nefret edilir ki bende nefret edenlerdenim...

fenerbahçe ermeni takımıyla maç yapsa ermenileri desteklerim o kadar yani...

1|0
    0|0
  • Ben Fenerbahçeliyim ve nefret etmiyorum? :)

1|0
    0|0
  • Bu takımı tutanlarda, sürekli eşofman altı giyen, şapka takan ve elinde telefon, cüzdan, sigara kombosuyla gezerken pipisini avuçlayarak hacı, kanka gibi konuşan tiplerin tandansı var..

Kızları da boyalı saçlı, bol makyajlı kezban tipler oluyor genelde.

İstisnasız gıcık oluyorum..

.. ve istisnalar, kaideler bok-püsür.

0|0
    1|0
  • Fener çok sivri bir takım da ondan. İstenmeyen bir takım. Ligde kimse sevmez Feneri. Diğerleri ile lokal sorunlar olabilir ama biz bir aileyiz. Ama Fener üvey evlat. Her zaman kıl her zaman sivri her zaman aykırı. Uyumu bozan, adeta koparılıp atılması gereken bir yara kabuğu gibi bir şeydir Fener.

0|0
    1|0
  • Aslana sormuşlar, kral kim? oda benim ama kanarya olmasa bu alemde benim krallığımın bir anlamı olmaz demiş, kartala sormuşlar; en iyi yırtıcı kuş kim? oda benim ama kanarya olmasa vize bile almam mümkün değil demiş, gerisi teferruattır...

1|1
    0|0
  • nefret ediyorum hem de her şeyden fazla nefret ediyorum onlardan. yunan takımı ile maçı olsun yunan bayrağı bile açarım.

1|1
    1|0
  • çünkü eleştiri kabul etmeyen bi yapıları var fenerlilerin. her zaman her şekilde onlar haklı (kendilerini öyle görüyorlar) eee gelde sev !

0|0
    0|0
  • lugano,emre belezoğlu, volkan demirel vb. futbolcuları.. Neyse ki emre de gitti madride sıra geldi volkana o da giderse bi nebze ısınabilirim...

0|0
    1|0
  • fenerin formasını görünce ben tuaf oluyorum sanki dedemin şeyiniiii görmüş gibi oluyorum yaww. gülmeyin gerçek bu. valla yaa.

0|0
    1|0
  • fenerbahçeliyim.fenerden nefret edenler sportmenlikten anlamayan,trene bakan kesim.

1|0
    0|1
    • fenerbahçe ve sportmenlik kelimelerini aynı cümlede kullanman güzel ironik bir espiri olmuş.. fenerbahçeyi sportmenlikle centilmenlikle değil şikecilikle tanımlaman lazımdı...

• Aziz Yıldırım yüzünden. Aziz Yıldırım öncesi böyle bir antipatim yoktu. Ali Şen'i mesela hala severim.

0|0
    1|0
  • Erkekler fenerden nefret eder bak sen söylüyorsun

Fenerli erkek yoktur :D

0|0
    0|0
  • nefretlık de ondan baskanınızın bnee oldugundan olabılır mı ...

0|0
    1|0
  • cevabını vermişsin ..bırak feneri başımızın tacı ol.

0|0
    1|0
    • Aaa bırakamam. Küçükken laciverti sevdiğim için feneri tutmuştum tutuş o tutuş :D

• Futbolla pek işim olmaz. Yani onunla zıtlaşmam rakip olmam ama bırakmamda.

• şahsen 17 sene fenerbahçeli olan kız arkadaşım benim için galatasaraylı oldu.. ayrıldık ama ona kazandırdığım bir şey .Galatasaraylılık hatta ayrıldığımız gün bile ona hediye forma almıştım..belki hala giyiyordur :)

• top takımı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevilecek bir tarafları olmadıkları için.

Çocukluğumdan beri çevremde herkesin Fenerliler için söyledikleri zihnimde yer ettiği için.

Şike davasından ellerini kollarını sallaya sallaya sıyrıldıkları için.

Maç satın aldıkları olayına en son Bursasporla oynadıkları maçta kesin kanaat getirdiğim için.

0|1
    1|0
  • Muhtemelen Tapelerin montaj olmasından dolayıdır ;)

0|0
    0|1
    • tapelerin montaj olduğu haberi yalan haber çıktı sanırım takip etmedin...

• Kendi takımlarını çokk uğraştırdıkları için ..Bende olsam bende sevmem rahat rahat kupa alcağımız varken neden aha alcak aha aldı diyerekten diken üstünde duruyum ki :D

0|0
    0|0
  • ilk kez duydum ve şaşırdım

0|0
    0|0
  • bnde nfrt edıorm

0|0
    1|0
Yükleniyor...