Her sabah onu neden arıyoruz?

Neden her sabah yeni bir güne uyandığımızda eski sevgilimizi düşünerek uyanıyoruz ve onun yanımızda olmasını çok istiyoruz ve hatta neden bir mesajı keşke gelse diye kendimize soruyoruz ? Bu işin kurtuluşu ne olabilir ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Unutmak için çaba harcıyoruz bu bize ters tepki olarak geri dönüyor malesef.. Her sabah onun olmadığını bir kez daha farketmek gerçekten dokunuyor.. ama zamana bırakmalı.. elimizden gelen herşeyi yaptıktan sonra sabretmekten ve dua etmekten başka çare yok..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zaman :) 3 -5 haftaya aklına gelmicek tabi bu arada sende biraz çaba harca dışarı çık dolaş gez toz gül eğlen ve mümkün olduğunca onu DÜŞÜNME

0|0
    0|0
    • İnşallah böyle düşünüldüğü gibi olacak..Ama benim erkenden kurtulmam gerekiyor .. çünkü temmuz ayında okul sınavım va 1 seneme patlayabilir.. .Bu işlerin en büyük zararı işte bu ...

• çok sevmiş olabilirsin ama hayatta bi tek o yokki bak onu hayatının merkezi yaptığın için sana nelere patlamış . kimse için kendi hayatından ödün vermeye değmez . eğer sen gerçekten unutmayı istersen başarırsın

• katılmamak elde değil zaten sana... kendim içimde onu sevmeyi öğrettim.. damladan okyanus yaptım.. insan isterse kendi içinde karşındakini sevebiliryor.. ama en yoğun anda ayrılıkdan sonra belki bu sorunlar... şimdi yine aynı şekilde sevgimi ondan almayıda bilmem gerekecek..

• Eski sevgiliyi düşünerek uyanmak mı? Herkese öyle mi oluyormuş Bana neden olmuyor.. Hiii aman Tanrım bende bir sorun mu var yoksaa. :/

0|0
    0|1
  • sosyal yaşamın olmalı hayatın da o yokken de var olduğunu bilmen kavraman gerekiyor o kaaa ...

0|0
    0|0
    • Tabiki kesinlikle güzel bir dşünce... Tam da okulu bırakacağım zaman dı :( .. Tekrar okula yönlendirmem gerekiyor kendimi..En iyisi şu an bu.

• evet ders basına

• :) tamam

• çünkü onu seviyoruz

çünkü kurtuluş yok...

0|0
    0|0
    • hadı canım :D

• onunla devam et o zamann...

• Nasıl yani ? ... bizi istemeyenlemi devam edeceğiz... ?

• bir süre sonra kendiliğinden geçiyor...

0|0
    0|0
    • o süre ne kadar kısa olursa o kadar iyi olacak ...Ama dönem o kadar kötü ki ..İnternet sayesinde her zaman ona ulaşma şansın var ..Buda her yeni günde onu hep hatırlatıyor.

• rica ederim..zamanla geçer..3 ay sonra nadir aklına gelir..5 ay sonra yine birilerinden hoşlanırsın..hayat durmuyor..değişiyor..

• İnşallah öyle olur ... Teşekkürler .

• Her sabah böyle bi eziklikle uyanıyorum desem aldatılmama ragmen. Onu bırakmanın şart oldugunu benı sevmedıgını söylemesıne ragmen. uyanıyosun ve kendıne kızıyosun ıste neden böyle diye. Zaman bence herseyın hayırlısını yapar demekten baska care yok. Eger o an değil öncesınde kopsaydık birbirimzden aldatıldıgımı ne ben bılıcektım ne de karsıdakı kız. ve ben hala saf saf çocugun pesınde kosuyo olucaktım.

0|0
    0|0
    • Biz bir sevdik , bir başka sevemedik...

Onlar bir gitti ama neyi kaybettiklerini zamanı gelince anlarlar...

• Bence de zamanı gelınce anlarlar ne yaptıklarını neleri hiçe saydıklarını. etme bulma dünyası diyorum sadece. şimdi benımkısı benım yuzumden değil ama diğer kıza söylediğim için üzülüyo olmalı. bi şekilde eden buluyo.

• aslında unutmamız en iyisi ama işte ..unutmak kolay olmuyor... hata bende zaten sevmeden sonra onun için sevdim ve şimdi yok.. şimdi yok olan bir şeyi seviyorum ve aslında o yokun yok olduğunu kavramalı yeni bir var a yönelmeliyim..

Erkekler Ne Diyor 4

• ununtamadığından olabilir

0|0
    0|0
    • unutmak insanları o kadar basit bir şey değil ki.. hele birde benim gibi her geçmişteki her anını en ince detayına kadar hatırlayan biri için..

• mallık olsun dıye :D

0|0
    0|1
  • ben kendi rızası ile kimsenin arkasından bakmadım.

bu duyguları hiç tanımadığım için sessiz kalıyorum.

0|0
    0|0
  • Banada 1 yıldır her sabah aynısı oluyo. allağım ya niye böle oluyo diyorum

0|0
    0|0
    • bu süre içerisinde başka biri ile çıktınmı ? yada başka bir şey ...

Yükleniyor...