Bu ilgi sizi sıkar mı yoksa bu kızla ben gerçekten doğru yoldayım diye mi düşünürsünüz?

Bu sorum erkeklere...lütfen empati yapıp cevap verin arkadaslar

Son zamanlarda nişanlınıza biraz mesafe koyup soğuk davranmaya başladınız onu sevmenize ve istemenize rağmen.çünkü şahsi ve ailevi problemleriniz var ve bunlar sizi strese sokuyor nişanlınıza soğuk davranmanıza rağmen nişanlınız size sizi herşeyden çok sevdiğini,herzaman destek olacağını ve probleminiz neyse beraber elele verip çözeceğinizi söylese siz nişanlınız hakkında ne düşünürsünüz.üstelik severek isteyerek aşık olarak Nişanlandınız ve ailenizde nişanlınızı çok seviyor.yani bu ilgi sızı sıkarmı yoksa bu kızla ben gerçekten doğru yoldayım diyemi düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Arkadaslar Nişanlımla bugun tekrar konuştum bana senin hayatını mahvetmek istemiyorum.senin herseyin cok guzel cok iyi ama benimle mutlu olacağına inanmıyorum diyor :(( ben senin tanıdığın gibi biri olmayabilirim senin soğuman icin uzak durdum kac aydır düşünüyorum yapamıyorum senin hayatını mahvetmeye hakkım yok diyor.bu ne demek sizce :(

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu olay benim başıma geldi ...Ama unutma erkek bir kez sana bağlılık yemini ettiye bırakmıcaktır ve kimse onun için önemli olmaz ...Sen onun için en önemli insansın...Sende onun hakkını vermelisin...

0|0
    0|0
    • Soguk olmasına rağmen hala sen benim icin cok önemlisin baskasina yapsam böyle beni anlamaz ama sen anla diyor

• ne istediğimiz kadar değişmeye çalışsakta değişmiyoruz biz buyuz ve bu yüzden insanlar bizi anlamıyor ... He hiçte umrumda değil ... Kurallarım ve amaçlarımdan taviz vermem.

• Yok yok kesinlikle degisemem ben ben oldugum icin mutluyum baskası gibi

Olursam mutlu olamamki...kimsedende değişmesini beklemem sadece beni

Anlasınlar yeter ama Buda zor oluyo hemde cok

Erkekler Ne Diyor 11

• hayat mücadelerle dolu

0|0
    0|0
  • Ben nişanlımdan destek almayı yeğlerim çünkü nişanlım benim için artık bir hayat ortağı olmuştur. Eğer almıyorsam bu nişanlımla aramda iletişimsizliğe işaret eder.

0|0
    0|0
    • Diyorum ya Hergün söylüyorum sen benim icin cok özelsin herzaman yanındayım diyorum acaba sikarmi hep diyorum diye

• İnsallah :( sagolasin

• rica ederim :l

• Bu sözler erkeği sıkmaz. Şahsen ben nişanlımın beni sevdiğine kesinlikle kanaat getirirdim. Ama erkek sevgisini kaybederse. Artık nişanlısını beğenmeme başladıysa, kızın yapacağı hiçbirşey onu erkeğe sevdiremez. Erkekler kızlara aşık olma sebeleri %90 civarı dış görünüş ve güzeliikten dolayıdır. Diğer bütün unsurlar %10'luk dilime girer.

0|0
    0|0
    • Bunu biliorum zaten Nisanlim cok dürüsttür tabiki dis görünüşümden etkilendiğini söyledi.soguk davranmasına rağmen hala beni beğendiğini söyler.begenmemezlik yok seviyorda ama anlamadığım bir soğukluk var

• Çok fazla ilgi gösterme sıkarsın. Seni özledikçe seninle o daha çok ilgilenecektir. Sana sevgisini gösterecektir.

• Tamam teşekkürler öyle yapacam bakalım neler olacak

• :) boyle herıfler yuzunden adımız kotuye cıkıyor

0|0
    0|0
  • bence sen ona şunu de...:

KIRIYORSA SÖZLERİM BİRDAHA KONUŞMAM VARLIGIM RAHATSIZ EDİYORSA KARŞINA CIKMAM AMA RAHATSIZ EDEN SEVGİMSE ÜZGÜNÜM BEN SENLE OLAMAM

0|0
    0|0
  • bazen ilgi sıkar yalnız kalmaya ihtiyaç vardır ve o yalnız kalınan zamanlarda sevgilinin farkına varılır ve o zaman anlaşılır ne kadar ihtiyaç duyulması

0|0
    0|0
    • Yanlizmi bırakayım bir süre yani

• evet yalnız bırak bir süre emin ol o senin farkına varır

• sizi herseyden cok sevdigini,herzaman destek olacağını ve probleminiz neyse beraber elele verip çözeceğinizi söylese mükemmel bir nişanlım olduğunu düşünürüm ve doğru yoldayım derim.

0|0
    0|0
    • Evet bunu hep dile getiriyorum cok ılımlı yaklaşıyorum trip atmıyorum.acaba Oda senin gibi düşünürmü?kiymet bilen biri normalde ama bilemedim simdi

• Umarım benim düşündüğüm gibi düşünüyordur

• Bende umuyorum :(

• o kız sen isen nişanlın fazla senin gibi birine

0|0
    0|0
    • Evet benim.nedenki?

• bırak o zaman akışına :) sorgulama burda :)

• Zaten bende öyle yapiyorum :) sorgulamamın nedeni ne düşünür durumda diye merak ettim

• Öehhh beyb soru yok ki burada yola devam işte :D

0|0
    0|0
  • destek vermeye hazırım demesi yeterli. ama sıkma adamı yalnız kalmaya da ihtiyacı olabilir.

0|0
    0|0
    • Ben sadece duygularımı dile getiriyorum hatta cevap vermek zorunda degilsin diyorum ama sikarmi sence

• isabet olur. hadi bakalım kolay gelsin

• Sagolasin...

• Bırak o çocuğuda yakma garibimin başını belli garibimi zorla nişanşamışlar senle :)

0|0
    0|0
    • Ciddi bir mesele ya :) dalga geçmeyin.8 ay ben kostum demi pesinden

• Aligo neye yorum yaptın anlamadım be biladerim :) hatun shakira ya karşı masturbasyon yaptım dio sen ayrılık falan dion :)

• @aligo sagolasin ya basligada empati yapın dedim üstelik.biz evliliğe adım attık bu kadar basit bir olay değil.ben ayrılmayı düşünmüyorum sadece erkek bu durumda ne düşünür onu bilmek istiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...