Beşiktaş'ta bu başarısızlık ne zamana kadar sürecek?

Eskiden Beşiktaş Şampiyon olurdu Avrupada mücadele ederdi ama son yıllarda Beşiktaş'ta ciddi bir başarısızlık var ikincilik bile Beşiktaş için zor görülüyor artık bunun sebebi nedir ve bunun düzelmesi için ne yapılmalı?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz daha sabır lazım.

Yeniden yapılanma süreci geçen yıl tam olarak başladı. Futbol direktörümüz Önder Özen sayesinde/öncülüğünde scoutingten, feeder club'a kadar pek çok konuda atılım var. Yıllardır Milan'ın meyvelerini topladığı MİLAN LAB. için araştırmalar yapılıyor. Kaleci antrenörümüzü dünyanın dört bir yanından izlemeye gelip, antreman metodlarını takip eden insanlar var. Bilic ve antrenör ekibinin hatalarıda olsa Türkiye için fazlasıyla iyiler ve Beşiktaş'a da fazlasıyla yakışan insanlar.

Ayrıca 5+3 yabancı kuralının gelmesi de Beşiktaş için fazlasıyla avantaj oldu. En hazırlıklı, hatta tek hazırlıklı kulüp Beşiktaş'tı. Takımında Türk iskeleti oturmuş durumda. Ersan, İsmail, Olcay, Oğuzhan, Veli, Tolga gibi 6 net ilk 11 oyuncumuz var.

Ayrıca stadın inşaası da bu yıl biter. Sadece maali durumumuza değil; takımın motivasyonu ve heycanı içinde çok önemli.

Mathi spor haberlerini sundu. :P

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaş yine avrupada
    böyle şeref yoksunlarının olduğu ligde kupa almak zor
    ikincilik zor diyorsunda gs o kadar para pul döktü bizden sadece 3 puan fazla topladı
    yani seninki beden kara
    bu sene o sene olacak

1|0
    0|0
  • Beşiktaş 3ncü bitirdi ya. kötü bir sıralama da degil

0|2
    0|0
  • Beşiktaştaki bu başarısızlığın % 10 nu Galatasaray da olsa ne yönetim nede futbolcu kalırdı hepsini görevden alırdık ama bugün bile hala vizyonsuz bir Başkan olan Fikret Orman a güvenen Beşiktaşlılar var

1|1
    0|0
  • Beşiktaşı toparlanma sürecinde görüyorum. Transferleri yerli ve genç oyunculara yönelik yapıyorlar. Teknik kadroyu ise gayet başarılı buluyorum. Beşiktaşın seneye stadyumu bittiğinde ve kadroyu istediği gibi oturttuğunda gayet başarılı sonuçlar alacağının düşünüyorum. Ne kadar başkanı eleştirsekte borçları azalttığı ise bir gerçek bu yönetim kadrosuyla 5 yıl daha gidersek borçları kapanmış çok güzel bir stadyuma ve ateşleyici bir taraftara ve kaliteli- mücadeleci bir kadroya sahip olacağına eminim. Sleven Bilici unutmamak lazım. Ligin en başarılı teknik adamı.

1|0
    0|0
  • Walla bir Galatasaray'lı olarak söyliyeyim Pinti başkan felan diyiyorsunz ama bence Fikret Orman zor zamanlarda borçlar varken göz boyamak için 35-36'lık yıldız alacagına o parayı borçlara ya da stada yatırması daha mantıklı az sabredeceksinz. Türkiye'de ne taraftarda nede başkanlarda sabr yok bir hoca cagırıyoruz 1 yılda dünyanın en iyi takımı yapmasını bekliyoruz olmaz öyle brz sabır bence...

0|1
    0|0
  • Ah ulan ah bir bilsem yonetimle alakali genellikle

0|0
    0|0
  • sorma acma yarami

0|1
    0|0
  • galatasaray izin verdiği zaman

0|1
    0|0
  • Galatasarayın canı nasıl istiyosa öyle olur :) :) :)

0|1
    0|0
  • ömür boyu sürer baska takıma transfer ol

0|0
    0|0
  • Şimdi de stadları bahane oldu. Stad varken sanki birşey yapabilmişler gibi. Bjk'ye her sene en iyi üçüncülük süt kupası vermeliler.

0|1
    1|1
  • Gs o kadar para harcayıp şampiyon olamiyor

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Menemeni azalttılar herhalde bu aralar 😂😂😂

0|1
    1|1
  • Annene sor :)

0|1
    0|2