Erkekler sıkı görünmek için bu kadar uğraşırken kadınlar neden yapmıyor?

Bir erkeğin fitness için harcadığı parayla bugün bodrumdan bir villa alınabilir. hadi, "ya zükerim fitness'a ne para vericem o kadar evde çalışırım daha iyi" der ve yine bu iş için çaba sarf eder. Ancak günümüz kadınları ne koşar ne squat basar ne pilates için uğraşır. anca hamur işi yiyin zaten. -_-

Güncellemeler:
genelleme yapmıyorum arkadaşlar istisnai olaylar olabilir ancak günümüz türkiyesinde durum bu.

1|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• arada bir evde mekik cekiyoruz işte daha ne :dd ayrıca erkeklerıde kımse zorlamıyo kas merakınız, sağlıkta degıl kas.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Erkeklerden kendine bakanı çok azdır, asıl bu tip yerlere para yediren kadınlardır, sen herkesi kendin gibi sanıyorsun heralde :D Boşuna erkekler kadınlardan daha erken yaşlanmıyor. Gururlarına yediremiyorlar spor yapmayı, diyet de yapamazlar zaten, onlar zaten doğuştan yiğitlerdir (!) :D Sen hangi dünyada yaşıyorsun bilmiyorum :D

0|0
    0|0
    • ah be teyzemin evladı, ben nice çocuklar gördüm sevgilisine iki dilim baklava göstereyim diye o kas geliştirme tozlarına iğnelere o harcanmış boş vakitlere :D erkekler kadınların dırdırından dolayı yaşlanır :D

• Evet tabi kesin öyledir :D

• Kızlar yağ yapıyor cesaret ister yapması :)

0|1
    0|0
  • düşünce tarzın yanlış bir bayan da kuaföre makyaja ve yeri geldiğinde spora çoğunlukla kıyafete ayakkabıya bolca para harca

0|1
    0|0
  • Pilates yapıp her gün iki saat koşuyorum elimden en fazla bu gelir zaten bir de yemek yemedigim düşünülürse ramazanla ilgili oldugu icin degil normalde de yemeği abartmayı sevmem bence yeter de artar bile bu kadarı :)

0|0
    0|0
    • bence de zaten bayan için olması gereken de bu dur. makyaj ve kıyafet seçimine harcadığı zamanı spor için geçirmeyen ve bunu aptallık olarak görenler var. sizler yine iyisiniz :)

• Haklisin👍😁

0|1
    0|0
  • Hayırdır tüm kızların günlüğünü falan mı tuttun? Ne biliyorsun.

0|0
    0|0
  • Kadınların ihtiyacı yok 😄

0|0
    0|0
    • evet boynunuzdan itibaren ayağınıza kadar dümdüz asfalt gibisiniz. ya da enine uzuyosunuz.

• Herkesin düşüncesine saygim var örnek vereyim ben calisiyorum ve aksam 8 de eve geliyorum.. Boş vaktimide dpor salonlarina ayırmak istemiyorum onun yerine bisiklet sürüyorum disarda güzel havada ama hem çalışan hemde çocuklu bir kadın pek zamanı olmaz

• evet haklısın çalışan ve çocuklu bir bayanın zaten yapması imkansız.

• Ben spor yaparim kanka deme oyle:D

0|0
    0|0
  • genelleme yapma bence
    cok kirildim vallah ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onlar popo büyütüyor

0|0
    0|0
  • spora para vermek yazıktır günahtır arkadaşlar gidin koşun inşaatta çalışın zaten olacaksınız

0|1
    0|0
  • olum hayatımda sadece 20 lira tek verdim fitnısa daha da gitmedim , kimse için bir tarafımı şişirmem, doğal sporlarımı yaparım keyfime bakarım , ama dediğin gibi kadınlar yapsa iyi olur :D

fakat şöyle bir şey var sırf erkek istiyor diyoda kadın yapacaksa yapmasın kölemi la kafasına göre takılsın :D

0|0
    0|0
  • cunku kadinin zayifida sismanida cekici ama erkegin zayifi iyidir

1|0
    0|0
  • saç bakımınıda katalım o fitnessa ülke ekonomisini ayakta tutuyoruz resmen:)

0|0
    0|0
  • Knk bendede hafif göbek var
    Kari kiz için kas yapılmaz anca gezici tayf dan kiz bulursun
    Asil olacak kiz kassiz da olur

0|0
    0|0
  • ne biliyon sarfetmediklerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...