Messi'nin "fenerbahçe sanırım galatasaray ile aynı ligde oynuyor" dedi?

evet aynen böyle demeç vermiştir basın toplantısında nasıl olurda dünyaca ünlü futbolcu fenerbahçenin hangi ligde olduğunu bilemez?
cristian vieri de "fenerbahçe kim galatasaray da mı oynuyor" dedi o kadar vahim durum yani

galatasarayın ülkeye kattığı puanları silince şampiyonlar ligine direk giden tek bir takımımız bile olmuyormuş ve avrupaya giden toplam takım sayımız 5 den 3 ye düşüyormuş bunları biliyormuydunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yok aslında zidana soruşlar hakan şükürü nasıl buluyonuz diye. sanırım galatasarayda oynuyor iyi bir futbolcu demiş. peki fenerbahçe hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormuşlar. o kim o da mı galatasaryda oynuyor demiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Messinin de işi gücü yok bizim takımları yorumlayacak :)
    ayrıca bu olayı gerçek saysak bile burada hepimizin şapkamızı önümüze koyup düşünmemiz lazım
    Avrupadaen çok yatırım yapan ilk 8 lig içindeyiz ama ligimiz tanınmıyor

0|1
    0|1
    • aynen katılıyorum
      ben gerçekten üzülüyorum bu halde olmamıza şu an en az 2 büyük kulübümüz olmalıydı Almanya gibi nasıl 1. Bayern münih 2. Dortmund varsa arkalarından Shalke falan geliyorsa bizde sadece GS var oda Shalke ayarında bir takım kimse gücenmesin

• biz sadece birbirimizi geçmek için yarıştıkça hep böyle devam eder bu devran
      Avrupa sıralaması açıklanıyor, x takımımız 34. y takımımız 45.
      bizimkiler çok aşağılardayız diye sorgulayacağına x takım taraftarı oh be y yi geçtik şeklindeki zihniyete sahip

• Yani dorudur degildir ama bnce ligimiz fransa liginden iyi yani cogu takim kafaya oynayabiliyo alman ligine bakisosun tek takim ana bzden ondeler :)

0|0
    0|0
  • Buna benzer bir de Maradona'nın sözü vardı. Ama doğru ama yalan.
    Maradona'ya sormuşlar: Fenerbahçe'yi tanıyor musunuz diye.
    Maradona : Galatasaray'da mı oynuyor demiş.

0|0
    0|0
  • gurur duydum :D
    en azından galatasarayı biliyorlar. SS

0|0
    0|0
  • galatasarayı tanıyormusunuz
    evet türkiyede avrupa maçlarında kendi sahasında en çok gol yiyen takım
    gs 0 chelsea 5
    gs 1 real 6

0|1
    0|2
    • büyük takımlar kupalariyla kucukler de kazandiklari maclarla... en kucukler de rakiplerinin kaybettiii maclarla

• sanki 40 tane kupan var

Yükleniyor...