Ne evet, Ne de hayır diyor. Nedir bu anlamadım?

Bir kızın gözlerinin içine bakarak "seni seviyorum" dedim.

gözlerini önüne eğdi onun utandığını gördüm. kendini zorlayıp zorlada olsa "ben başkasını seviyorum" dedi. gerçekten başkasını sevseydi hemen "hayır" derdi. Araya başka kızlarda soktum ona "onu seviyormusun?" dediklerinde cevap vermiyor. ne evet ne de hayır. ama sevgilisinin olduğunu biliyorum. başka hangi soru sorulsa cevap veriyor ama bu soruya cevap vermiyor.

sevgilisiyle ayrılıp barışmışlar ben bu arada onunla tanıştım. nedir bu anlamadım?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Tek bır cevabı var bu kızın kesınlıkle aklı karsık .

0|1
    0|0
    • oldu 10 ay ! nasıl karışık olur?

• boşverdim artık. zaten uzak duruyoum ondan ne hali varsa görsün diye..

• en guzelı yoksa canın cok yanar . kız ne ıstedgını bılmıyor çunku

Kızlar Ne Diyor 2

• senden hoşlanıyor ama sevgilisi olduğu için cevap vermiyor.

0|0
    0|0
    • hoşlanmak ve aşk farklı şeyler değil mi?

• kendimi kullanılmış hissediyorum. özür dleyerek söylüyorum beni enayi yerine koydu. bu bana koyuyor. :(

• ne alaka.sana seni sevdiğini söylememiş ki.niye kullanılmış oluyosun kendi kendine gelin güvey olmuşsun.

• Sevgilisi varken zorlama kızı.Senin sevgiline biri böyle yapsa hoşuna gider miydi?

0|0
    0|0
    • benim sevgilim benim yokluğumda hemen gidip birisini bulmadı ki!

• O kimi buldu ki seni mi buldu? Ne yaşadınız da böyle bir yorum yapıyorsun?Kız teklifini bile kabul etmemiş.

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilisinin boşluğunu senle doldurmuş kızla ilgilenmişsin egosunu tatmin etmişsin ama baş rol oyuncusu gelince sepetlenmişsin ama şimdi duyguları karışmış sevgilisi ilgi göstermeyince yeniden misafir oyuncusunu çağırcak bu aradada duygularına anlamaya çalışçak ikisiylede olmamak en iisi dicek ve ikinizide hayatından sepetlicek ve yeni bir aşka yelken açıcak.

0|0
    0|0
    • doğru diyorsun benimkide biraz öyle. :)

• isyann moduna gir bagır cagır kov :) %50 ihtimalde sana donecek

0|0
    0|0
    • evet. öyle yapacağım. artık hiç bi umudum kalmadı. senin dediğini yapacağım..

• kardes bak dun mevzusu oldu bızım sero gmz dıye kızın kopegı :D kız ne verıyor ne vermıyor neyse serhat buna gıt ulan ne halın varsa gor yeter artık falan fılan cekdı sonra kız gece evınden aldı cocugu

• :)

• kızın kafasını karıştırma. kara kedi olma kardeş.

seni istediğinde gelecektir. sen adamlığını yapıp duygularını açmışsın o na.

beklemede kal

0|0
    0|0
  • Seni üzmek istemiyor bence.

Boşver

0|0
    0|0
    • zaten öyle yaptım. peki sence niye böyle yapıyor?

• Anlasaydım türkleri uzaya götürürdüm :)

• :) yinede sağol.

Yükleniyor...