Galatasaray Prandelli ile şampiyon olur mu?

prandelli iyi bir golcü almamız şart demiş ve kanatlarada takviye transfer istemiş

0|0
1|30

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Prandelli ye gülen rakip takımın taraftarları önce kendi teknik direktörlerine baksınlar zaten otomatikmen gülmeye başlayacaklardır Forvet mevkisi dışında çok iyi bir kadromuz var en önemlisi bugün Türkiyede hiçbir takımda olmayan Sneijder gibi bir dünya yıldızına sahibiz bu sene şampiyon olmamız hiçte zor olmayacaktır

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 29

• okadar umudum vardıki şu elemancini gönderilince... ama yazık. bu basiretsiz yönetim resmen bilerek birileri tarafından seçilmiş. amaçları açıkça galatasaray düşmanlığı yaymak. bunlar yönetimde olduğu sürece her icraatlarından ve varlıklarından utanıyorum. bu kulüp bukadar sahipsiz olmamalı bırakılmamalı. tulun aysal efendilerin oyun bahçesi değil bu kulüp. göreve çağırıyorum yetkilileri ilgilileri ve taraftarları... bu yeni gelenin eskiden ne farkı var. al birini vur ötekine... reziller

1|1
    0|0
    • ultra aslanda bu konuda senle hemfikir

• Helal olsun gerçek galatasaraylı bu işte

• diğer takımlar tutulur. diğer takımlara gönül verilir. taraftarı olunur. ama galatasaray başlıbaşına ayrı bir kültür. ayrı bir hayat tarzı. o kültürü almayana tam olarak anlatamayız.

• Abi prandelli tamam da bu futbolcular dünya kupasında oynadığı gibi oynamıyorlar ki takımda. Biz yüreğinizi ortaya koyun da öyle oynayın dedikçe adamlar, örneğin drogba dış sahada sneijderle birlikte 0 dı. Allahtan drogba gitti de umarım forvetimiz yüreğini ortaya koyacak sağlam bir golcü olur. Sneijder'in de formunu takımda da sürdürmesini ümit ediyorum. Öyle olursa #ŞAMPİYONLUKYAKINMEŞALELERİYAKIN

1|0
    0|0
  • yeryuzunde teknık dırektor bıtmış sanki, bır suru basarılı hoca varken ıtalyadan agız yanmışken baska bır ıtalyan neden!, camıaya moral otovasyon saglayacak ınsanları pesınden koşturacak bırı lazımdı, denızlı bıle olabılırdı belki!! sevmedım bu adamı, hiç hemde..

0|0
    0|1
    • ooowww renktaş ramazanın mübarek olsun yerden göge haklısın ama iyi golcü alacakmış ha :)))

• saol dişi aslan yoksun epeydır gormuyorum! senın de hayırlı ugurlu olsun, ama nıyetlı degılım ben:(

iyi golcu dedıklerı almeıda cıkacak sanki:S
      3 tane nokta transfer lazım bıze

• almeida mı of ya ünal aysal defoooool :))))

• Benim anlamadığım Mancini'den ne farkı var bu adamın? Bir başarı beklemiyorum. Yine bir sezon sonra kovarlar. Saçma sapan laf olsun diye getirilmiş birisi diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • neden kimse umutlu konuşmuyor renktaş :(

• Fatih Terim'den başkası bu takıma yaramıyor dostum ben ne yapayım. İtalya milli takımındaki saçmalıkları ortada. Lucescu olaydı iyiydi de bu adama destek vermiyorum. :(

• olur mu ne renktaş inşallah olacağız adam haklı forvete yırtıcı bir adam lazım topu ayağında tutup saklayabilen ve kafa vuruşları hakan şükür gibi olan golcü lazım kanatlara değil de bizim semih kayanın yanına yerli sağlam defan oyuncusu lazım orta sahamız iyi zaten yabancı sınırlaması var bu yüzden kaliteli Türk oyuncular almamız gerekir

0|0
    0|0
    • şu mevlüt gelmedi inşallah demi... neden kimse prandellliyi kale almıyor renktaş fenerliler gülüyor resmen

• yok gelmedi zaten gelmesin de iyice naza çektiler sanki ibrahimoviçi alıyoruz teknik direktöre gelince bence tartışılmaz iyi adam fenerliler ilk önce kendi pisliğini temizlesin renktaş ondan sonra konuşsunlar edirneden dışarı çıkamayan takımdan ne beklersin :)

• Ünal Alman ekolüne döneceğiz dedi yine İtalyan aldı resmen dalga geçiyor sizinle sizde maşallah kabullenmişsiniz şampiyonluk hesaplarına girmişsiniz boşuna uğraşmayın Mancini ile Nisan'da şsmpiyon olduk Pirelli ile Ocak'ta oluruz :))

0|1
    0|0
  • 4. yıldızımız hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • olabilir evet sezon basinda takima katilmasi arti iyi transferler yapilmasi sart bilemiyoruz

0|0
    0|0
  • Alabileceği en iyi sonuç ikincilik olur. Bu memlekette Fenerbahçe var şükürler olsun ki.

0|2
    0|1
    • Komikti :)

• Bunlar ne anlar aq. En kötü günlerinde bile Fenerliler yardım topladı para topladı dağıttı. Pis fakirler :D

• Çok saldırmasak iyiydi girlwhisperer..:) Şimdi reflex olarak savunma ihtiyacı duyacaklar. Ben onları provoke etmeden olayları objektif değerlendirmelerini istiyordum.

• fatih terimsiz gs kümede kalırsa iyi süslücüm

0|1
    0|0
  • bu nasıl soru prandellinin ataları macarmış

2|0
    0|0
  • galatasarayı bitirdiler.. prandelliymiş illa italyan fantazisi varsa ünal beyin capelloyu falan alsaydık adamın daha düzgün bir başarısı yok gelecek galatasarayda kupa kaldırıacak yazık galatasarayı mahvettiler...

0|0
    0|0
  • eşşeğinn s.. olur ben gsliyim sinir oldum yaw 4. yıldızı almak için niye garanti oynamıyorsn türkiye ligini iyi bilen mustafa denizli gelsin fenere en az on fark atardık böyle başkanın da yönetimnde. *

1|0
    0|0
  • Genemi defans

0|0
    0|0
  • Galatasaraylılar kusura bakmasın ama kesinlikle olamaz. Galatasaray'a Türk teknik direktör gelmezse vasat bir futbol oynar. örn:

GS'nin başında hagi varken gs ligi 9. bitirdi. fatih terim varken 2 kere şampiyon oldu ve en son mancini Galatasaray'ı 2. yaptı. Galatasaraylılara önerim şampiyonluğu unutup 4 yıldızlı Fenerbahçe formalarını görmeye alışsınlar

0|0
    0|0
  • Olacağız

0|0
    0|0
  • OLCAN BRUMA AYDIN AMRABAT SAĞLAM BİR HAMİT EMRE ÇOLAK kanat oyuncusudan bol ne var takımda daha ne istiyon ama iyi bir golcü şart takıma

0|0
    0|0
  • beşiktaş zaten ortadan çekilmiş durumda gs ve fb arasında yaşanır rekabet diyordum ki gs bu teknik drektörle ilk haftalarda havlu atar ligi bildiği ettiği yok fazla şans beklemeyin yine fb olur şampiyon.

0|0
    0|0
  • inşallah..

0|0
    0|0
  • istediği transferi yaparsa olur.

0|0
    0|0
  • İtalya milli takımında görev yapmış. O kadroyla bile pek bir başarısı yok.. Alman bir teknik direktör lazım. Disiplinli hırslı, şampiyonluk böyle gelir.

0|0
    0|0
  • Olmaz bir İtalyan gitti yeni İtalyan geldi eteri gider beteri gelir gibi oldu

0|0
    0|0
  • Bir Robben ve santrafor lazım

0|0
    0|0
  • Ne zaman izlemiş de o mevkilerde eksik görmüş

0|0
    0|0
  • he manıcını ha bu bir halt olmaz

0|0
    0|0
  • ben olur diyorum