Emre bölezoğlu psikolojim bozuldu beni gören herkes dil çıkarıyor demiş psikolojisi bozulacak kadar ne oldu dersiniz sizce?

ve şöyle devam etmiş sözlerine kariyer hayatım boyunca hiç unutamayacağım silinmeyecek bir etki yaptı bu olay...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• beter olsun rezil

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• melo sanki iyi bir haraket yaptıda destekliyorlar. Melonun askerleriyiz diye pankart açan taraftar Türk kanını taşıyor ya ve bu adamı dil haraketinden destekleyenler uyanıyorum açıkçası. Ayrıca öyle bir yüzsüz terbiyesiz ahlak yoksunu bir takım ki şu gs melo anadan doğma çıplak başkanı alkışlıyor.

1|2
    0|0
    • melonun askerleriyiz demek meloyu yedirmeyiz demek

• Biliyoz zaten farklısınız Fransız tohumları sen zaten pek anlamıyosun belli biz farklıyız biz şöyleyiz demekle olmaz.

• İnternetten bakıyon herhalde bu laflara? Sen tuttuğun takımın haraketlerini destekliyorsan bir o kadar terbiyessiz Emre de çok küfür ediyor mesela o da bir terbiyesizlik ama bizim kulüp çıkıpta demiyor Emre birşey yapmadı sen kulaktan dolma mı takılıyosun yoksa içinde misin olayların anlamadım istersen özele gelde ben senin aklındaki soru işaretlerini elimden geldiğince temizliyim. Boş yere konuşma sonra

• pitbull un biri dil sallamış tümer bile ben olsam dalardım diyor düşünün empati yapmadan saçmalıyan insanlar var sizin gibi bir o adamın yerine koyun kendinizi sonra anlarsınız ne dedimi her neyse ben kaçtım.

2|1
    0|0
  • Emre Şerefsizinin adını duyunca küfür edesim geliyor. Irkçı beter olsun..

1|0
    0|0
  • İyiki başka bisey cikarmiyolar

1|0
    0|0
  • Geri zekalı olunca bir insan gelen giden ddil atar

0|0
    0|0
  • Bence bozulmasının nedeni senin soyadını yanlış yazman:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...