Kick Boks'a yeni başladım.. lütfen yardım eder misiniz?

2 senelik spor gecmşim war. Fitness fln. Şimdi ise Kick Boks la ugrasmak istiyorm. Ama Hoca diyo ki Burun kemiğini aldırman lazım aldrmasan kırılsa daha kötü napmam lazım?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ozamn senin hocanda sorun var hiç bir hoca yeni başlayan birine aldır demez çunkü ne kadar ilerleyecegini bilmez örnek veriyorum 3 ay sonra bırakıcaksın ne geregi var ayrıca kişi kendi istegiyle aldırı o yüzden başkasına bakma ve kemik kırıldı diyelim bence ozamn aldır yine aynı şey kırılmadan aldırmak saçmalık boşuna ben 2 yıllık sporcuyum ve hiçde kıran olmadı ama ben 2 kişinin kırdım :D

0|0
    0|0
    • Uzun süre dewam edecem ahbap skıntı yok bir kere cıktık yola.

• Uzun süre bile devam ediceksen daha profesyonel olmadan aldırma derim hemen bişey olmaz ilerde düşün derim zaten kendi kulvarında rakiplerle karşılaşıcaksın

• Eywallh kardeşm saol haklısın.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende bugun başladım ama bana öyle bir şey demedi. Dur daha bismillah be adam deseydin ; bir gör beni daha ne profesyoneli..

0|0
    0|0
    • 4 ay oldu bu spora baslayalı.

• Sevgilimin 4 kez kırıldı sorun yok devam et bir şey olmaz

0|0
    0|0
    • Burun kırılması o kdar da kolay bişey değil ama agır bir darbe sonrası daha kötüsü estetiğe maruz kalınabilr. Sevgilin Kac senedir bu sporu yapıyo ve ne zmana kadar yapcak oda önemli yani?

• Sen bir hele başla profesyonel olmaya çok var aşırı zaman var hem de. Zaten fazla dayanabileceğini düşünmüyorum o yüzden dereyi görmeden paçayı sıvama

• Skıntı Yok. Bir Kere Basvurduk Bu yola. Devam Etmesinide bilirz. Fikilerinz İçin Teşkr ederm

• Ben kaç yıldır yapıyorum ve aldırma gibi bişey soylenmedi bana ve zamanla aldığın darbelere alışıyosun ve bir sorun olmuyo ilk zamanlar baya sızlar ama sonradan o kadarda acımıyo

0|0
    0|0
    • Evet öyle biliyorm. Ama yine kırılınca durmadan kötü olur ya düşünemiyorm

• Ona epey bir süre lazım yaa. Hayırlısı ya. Allah yar ve yardımcımız olsun.

• Sıkı çalışma ve azimle geliştirirsin kendini :D

Erkekler Ne Diyor 10

• birader, önce nerde yaşadığına bir bak.
    türkiye mi?
    o zaman unut profesyoneli.
    türkiye de devletin arkanda olduğu, maddi imkanlar sağladığı çok sayılı spor var.
    başlıcaları futbol, ve spor denilemeyecek cinsten at koşuları :D
    benimde hayalim vardı ama amatörden ileriye gidebilmen için almanya , ingiltere amerika gibi ülkelerde bulunman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Professiyonel anlamda mı kick boks yapacan önce bir temelini koy ortaya da ben de gittim ki spor hocam hiç öyle birşeyler demedi. Gelen onlarca kişi vardı hatta sporcu bir arkadaşım da vardı kimsenin burun kemiğini aldırdığını görmedim.

0|0
    0|0
    • Professiyonel alanda yapcam bu calısmaları dünya genelinde yni. bilmiyorm

• öyle ya da böyle kırılır zaten müsabakada sıkıntı çıkmasın diye alınan bir önlem

0|0
    0|0
  • tamamıyla dogru aldırman lazım profesyonel olcaksan

0|0
    0|0
  • sen buna spor mu diyorsun.. ahmaklık

0|0
    0|0
  • Olum ben de profesyonel boksörüm burun kemiğiim hala yerinde duruyor o nasıl iş la?

0|0
    0|0
  • O burnun yamulcak :D

0|0
    0|0
  • Profesyonel maçlar farklı olur , kırılabilir yani

0|0
    0|0
  • Benim doğustan kemik yerine kıkırdak var ne güzel :)

0|0
    0|0
  • Hocayı dinle ya da o spor dalından ayrıl çünkü o sporda buruna darbe gelme olasılığı çok yüksek

0|0
    0|0
Yükleniyor...