Bu bayanın amacı ne?

ben 20 yaşında hem üniversite okuyor hemde üniversitenin bilgi işleminde bilgisayar teknik servis bölümündeyim. bilgisayar tamir ediyorum.

Dün 24 yaşlarında bir bayanın yanına gittim. bilgisayarını yaptım. ben içeri girdikten sonra başladı saçınıyla oynamaya. ben çıkana kadar saçıyla oynadı. acayip oldum. ben ona baktıkça hep saçıyla oynadı. bi türlü anlamadım. bu bayan bitlendimi acaba :) yada nieti başkaydı ben anlamadım.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• senden hoslanmıs ama olesıne de yapmıs olabılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• istemsiz yapmış olabilir yada sana kur yapıyodur bilgisayarını tamir etmeyle hemen nasıl yaşını öğrendin kızın onuda anlamış değilim

0|0
    0|0
    • tahminen söyledim ama 24 veya 28 arasındaydı.

• Bitlenmiş bence.Allah şifa versin.

0|0
    0|0
    • amin :) kesin benim yüzümden :)

• ya bu hani biri sana bakınca istem dışı kafa kaşımak veya saçla oynamak olabilir.

0|0
    0|0
  • sana iş atmış:D sıra sende

0|0
    0|0
  • Senin nıyetını de anlamadım ki ben :)

0|0
    0|0
    • benim anlamadığım niye böyle yaptığı. kendimden tiksindim :) hiç hoşlanmadım. yada ben bana kur yapıyordu. ama saçıyla oynaması hiç hoşuma gitmedi...

• azıcık oyle gorunuyor :)

• :) :) neyseki verilmiş sadakam varmış :) :)

Erkekler Ne Diyor 5

• bence farkında bile değil kadın..sen kadından etkilenmişşsin ve pür dikkat kadın ne yaptıysa hafıza almışsın...belkide kadının tiki var...

0|0
    0|0
  • olan olmuş orda değerendircektin fırsatı köprüleri atsaydın keşke şimdi bekliycen pc yine arıza yapsın diye osırada da tüpçü ile işi pişirmezse tabi hahaha :)

0|0
    0|0
    • ben beğenmedim bayanı. zaten bilgisayar arızası facebook ta video izleyemiyordu. niyetim bu olsaydı onun facesinden hemen kendimi eklerdim :)

• ay toprağım ne kötü niyetlsin:))

• nabayım ya yardımcı olmaya çalışıyorum vatandaşa orta yol her zaman iyidir :)

• uzun zaman saçını yıkamamış olabilir.

0|0
    0|0
  • Ya senden hoşlandı ya da laf olsun diye yapıyordu.

0|0
    0|0
  • haha bunu ciddden soruyor musun ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...