Kaslı erkek hakkında ne düşünüyorsunuz?

kaslı bir erkek hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• kaslı insan gereksiz insan boş vakti çok kas yapıyor

0|0
    0|0
    • hayatımda duyduğum en saçma yorum sonuçta bir spor insanlar ona emek veriyor zaman veriyor elindeki bütün parasını harçıyor sırf sağlıklı beslenebilmek için sen ve senin gibi insanlarda gereksiz insan boş insan diyebiliyor az bişey emeğe saygı göster bari bu kadarda geri kafalı olmayın türkiye sırf sizin gibi insanlar yüzünden bu halde böyle yorum yapmak ne kadar kolay

• googleden unuda araştırın isterseniz doğal yollardan yapılan bir kas koruduğunuz sürece kalır yineden yorumunuz için sağolun

• Sadece egoist oluyorlar başka birşey değil

0|1
    0|0
    • neden öyle dediniz ki ben 2 yıldır spor yapıyorum bir sürü arkadaşım var hiç egoistine rastlamadım

• saygı duyarım oda sizin düşünceniz

• Adam aylarca diyet yapıyor beslenmesine özen gösteriyor her gece spor salonuna gidip demirlerin altına giriyor alkolden sigaradan uzak duruyor disiplin içinde yaşıyor, bir çok şeyden ödün veriyor, bırakında egoist takılsınlar

• böyle hafiften baklavalr fena durmuyoda abartısı böeh iğrenç o ne öyle gece yatağma almam ıyy

0|0
    0|0
  • Hos duruyor ama fazlasi hos degil

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • Kas olsun ama abartmayin abi ya

0|0
    0|0
  • Superr

0|0
    0|0
  • Seviyoruz kendilerini ama olmazsa olmaz da değil.

0|0
    0|0
  • Çok değil 1 adım önde :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ya ben bazı kızları anlamıyorum diyorlar kas filan sevmeyiz ama kaslı ve şekilli bir erkeklerle yalnız kalsınlar veya karşılaşsınlar bakalım istiyorlar mı istemiyorlar mı? Ya Lazar Angelov'a bile güzel değil diyen salaklar biliyorum.. Aslında hiçbir zaman öyle bir erkeğin onları sevmeyeceğini bildikleri için """KENDİLERİNİ KANDIRMAKTAN BAŞKA BİRŞEY YAPMIYORLAR"""

0|0
    0|0
  • Herkes bizi kendini beğenmiş, ukala zannediyor. Bu da olayın kötü yanı.

0|0
    0|0
    • boşver kardeşim sporcu insan ukala olmaz

• haklısın kardeşim spor hayatında başarılar diliyorum

• Teşekkür ederim sanada başarılar.

• önemli olan hoşa gidendir kaslı olup boş olursa işe yaramaz onlar eskidendi şimdi vucut geliştirme var.

0|0
    0|0
  • Bana kas yap diyen kızları hayatımdan çıkartıyorum

0|0
    0|0
  • Aslında sağlıklı insan seviyormusunuz gibi oldu o kaslar kolay oluyor sanmayın

0|0
    0|0
    • evet çok doğru söylüyorsun hiç de kolay olmuyor :)

• Kızlar sanıyorki iki ağırlıkk kaldır kas oldu 5 sene oldu 5 :d

• keşke agırlık kaldırmakla olsa beslenmene çok ama çok dikkat etmen lazım hele bide doğal yapıyorsan

• kaslılara bayılırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...