Ip atlayarak zayiflamak mumkun mu?

Ip atlayarak zayiflamak istiyorum.. hic denemedim sıkılastirip incelttigini duydum.. ekimde dugunum var.. duzenli setler halinde yapsam 1 ayda etkisini gorur muyum, tesekkurler..

Güncellemeler:
Baslayacagim
Bilgiler icin tesekkur ederim..

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Gün içerisinde 15 dakika ip atlayarak 100 kaloriden daha fazla harcamanız mümkündür. Bununla birlikte bacaklarınızdaki kasları güçlendirirsiniz; bunun da yanında, kalçalarınızın daha sağlıklı ve şekilli görünmesine katkıda bulunmuş olursunuz. İp atlayarak, tüm vücudunuzu çalıştırabileceğinizi unutmamalısınız. Bu sayede, ip atlayarak zayıflamak olanaklı hale gelecektir.
    İp atlayarak zayıflamak; ve haftada bir kilo vermek mümkün. İp atlayarak, altı hafta sonra bir beden inceldiğinizi de görebileceğinizi belirten uzmanlar, ip atlayarak zayıflarken sıkılmayacağınızı; çünkü sonuçlarından memnun kalacağınızı belirtiyorlar. Zayıflamak için yapılması gereken egzersizler arasında yer alan ip atlamak, sizin için bir süre sonra eğlenceli bir hal alacaktır. burdaki videoya bakmanı öneririm

http://www.youtube.com/watch?v=9ArUh8oOm_w

1|0
    0|0
    • En guzel en aciklayici en alkisi hakeden bir cevap olmus cok tesekkur ederim.. sitenin hakkini verdiginiz icin.. bu bilgiler fazlasiyla isime yarayacak.. saygilar selamlar.. uygulayacagim

• ben teşekkür ederim size yardımcı olduğum için :))

Erkekler Ne Diyor 20

• Bünyeni sarsabilir, acıkma oranında artar. yemene dikkat etsende ucu kaçar. dengeli yakman gerek. vede süreç kısa zorlama kendini spor salonuna yazıl belli kalorileri yak az çok beslenmen adınada uyarı alırsın. stresten uzak dur. hayırlısı olsun düğününde.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim bakalim artik..
      0 beklenti =sonsuz mutluluk

• Evet, düğün üstü dikkat edeceğini sanmam enişte beyin :) o zaman ilk beraber adımı yemek içmekle sonrası balayı bitince yavaşça beraber kilo vermekle yapın :)

• Aynen

• İp atlamak çok önerilir. Hem de böbrek sağlığı için süperdir. Boyu da uzatır.

1|0
    0|0
    • 28 yasindayim bou 164 yeter bana fazla bile..

• Benim kolumdaki bana yeter fazlasina gerek yok

• Uslu kızım diyorsun yani... Ok ip atla yine de... Bugünün yarını var. Güzellik geçicidir bebeğim.

• Her gece yatmadan 3x20 mekik çek sabahta 30-60 dk arası yürü 1 ayda forma girersin

1|0
    0|0
  • Kesinlikle faydasini goreceksin

1|0
    0|0
  • Düzenli olarak yaparsan faydasını görürsün ve kalça bölgen sıkılaşır.

1|0
    0|0
  • Bu kısa bir süre içinde pek mümkün olmayabilir. Annemde sürekli hergün soruyor bana zayıflıyormuyum diye. Bende hehe diyip geçiyorum. Bence daha az yemeye bak ve yediklerine dikkat et en iyisi öyle. Haa spor yapmayı da ihmal etme.

1|0
    0|0
    • 57 kiloyum

• Akrabalara sor ben seni hergun goruyorum dersen sorun biter

• Dediğim gibi yediklerine dikkat et yeter. Az yemeye bak,57 kiloymuşsun zaten.

• Tabii ki mümkün. Kalp ritm hızını 120-150 aralığında tutan ve bacak kaslarını çalıştıran her spor kardiyo olarak sayılır ve en hızlı yağ yakmanı sağlar.

0|0
    0|0
  • Tek ip atlamak bı ıse yaramaz sanırsam kanks

0|0
    0|0
    • Yuruyorum normalde gunluk attigim adim min.5000

• senı zayıflatabilirim istersen

0|0
    2|0
  • Ben fıtness uzmanıyım ip atlamak zayıflamanın en iyi yöntemlern biri su ve ip 1 ayda 5 kg vermezi sağlar :)

0|0
    0|0
    • Hocam gercekten mi 164 boyunda 57 kiloyum kacla baslayayim o zaman gobek eritir mi bacak inceltir mi

• Biraz olur fakat 1 kaç spor hareketi eklersen tam anlamıyla zayiflamis olursun lakin beslenmeni düzene sokman lazım. Yağlı yiyeceklerde, abur cuburdan ve şekerden kaçınmalısın.

0|0
    0|0
    • 57 kiloyum diyetteyim 50 kilo olmak istiyorum ip atla dediler bilemedim

• O hareket zor ya

• :) Zamanla olur dene faydası çok.

• En güzeli bisiklet sürerek zayıflamak

0|0
    0|0
  • 1 ayda çok zor

0|0
    0|0
  • cok fena ise yarar sürekli yapın kardiodan daha iyidir ben 6 ay evvel 90 kiloydum salonda ipte atladım 70 düstüm genelde kickbox yapanlar yapıyor

0|0
    0|0
    • Kac defa atladiniz peki.. gunluk sayi yani ben 164 boyunda 57 kiloyum kacla baslasam ii olur

• salona gittigimde 8X50 gibi ısınmayla baslardım genelde cokta faydalı aslında

• Yapayim o zaman

• Bowling oyna hem spor hem eğlence

0|0
    0|0
  • Peki günde kaç ip atlasak kaç gün sonra etkisi hissedilir bende yapmak istiyorum gobusum çıkmış :)

0|0
    0|0
  • Koş gülüm koş :)

0|0
    0|0
  • kismen istikrar lazm

0|0
    0|0
  • zayıflarsan ekime zayıflamazsan z.. kime diyen olacak mı diye bakmaya geldim askdhgaksld

0|0
    1|0
  • seks yaparakta olur zayıflarsın..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence gorursun, sonucta belli bir efor enerji sarfediosun, ve bunu yavastan basla ilk once isinma hareketleri, donra diyelim ilk gun 2 setten olussun bir set 30 olsun sonraki gunler duzenli olarak artirirsin

1|0
    0|0
    • Insallah dediginiz gibi olur tesekkurler:)

• Bence gorursun, ama yiyeceklerine dikkat etmelisin, bende 58 kiloyum ama cok zayiflamak istiyorum depresyondayim be hep abur cubur seyler yiyorum:((😏😩

1|0
    0|0
    • Boyumda cok uzun degil oyle 164 cm
      Insallah verirsin bende diyetteyim

• Buyuduk artik:)
      Evlenince aliniyor ya kime baksam sisko

• Insallah hersey istedigin gibi olur gelin hanim!

• Kaç kilo vermen lazım ekime kadar :)?

1|0
    0|0
  • Doğrudur :))

1|0
    0|0
  • Evet mümkün

1|0
    0|0
  • doğru :D eğer günde 1000 kere felan atlarsan kesin verirsin

1|0
    0|0
  • Evet etkili olabilir..

0|0
    0|0
  • bence 1 ay ekmeği hayatından cıkar kesınlıkle zayıflarsın ne ipi ya :D

0|0
    0|0
    • Ekmek yemeyeli 2 ay olmustur:)

• o safhayı gectin yani. ;) bende ekmek etkı yapmamaya baslayınca platese baslamıstım oda etkılı oluıyor denersen :D

• Hic denemedim onu

Yükleniyor...