Fenerbahçe'nin karizmasını ne geri getirir?

Ne yapmış bu Fener ya? Şimdi çoğu Fenerli takım değiştiriyor, ne olacak bu Fenerin hali?

Maç bittiğinde 2.liği kutlayan Ulvi... Efkardan sigara yakmak isterken Stadı yakan Ulvi..

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerin karizması zaten yoktuki istedikleri kadar transfer yapsın istediklerini alsın farketmez fenerbahce benim gözümde hiç yoktu ister 2.ligde olsun isterse 3.ligte olsun isterse sampiyonlar ligini alsın farketmez basındaki adam zorbalıkla başarı getiren bir insan bunu zaten herkes biliyordu.Bütün fenerlilerde biliyor sporun amacını değiştiren bir başkan. Ben galatasaraylıyım bizimkiler iyimi? değil ama aziz kadar ş..sizde değiller. Hersey ortada fenerin yaptıgı spor değil ticaretti futbolcularda sporcu görünümlü fabrika işcileri gerci artık cogu takım böle oldu.Gercekten bir suc işledilerse küme düşmesini isterim ve yönetimi kompile değiştirip tekrar birinci lige geldikleri zaman karizmaya sahip olucagından eminim...Ama azizle karizma olmazzz

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Derlerya ilahi adalet şuan gülüyorum Bize Galatasaraylılara Bank Asya muhabbeti yaparak geçtikleri dalga şuan onların sorunu oluyor ve hiç bir şekilde üzülmem en kötü biçimce cezalandırılsınlar şikeyi kim yaptıysa eger takım felan farketmez ama görünen oki Futboldada bir ergenekon var bunu temizlemek bi hayli zaman alır tabi temizlemek istiyorsalar.

0|0
    0|0
  • Bende şahsen fenerli olsaydım;böyle bir rezaleti kabul etmez,hemen takımımı değiştirirdim. Başka takımda tutmazdım ama feneride tutmazdım . Yıllardır bu süregelen bir olay ama recep tayyip erdoğan artık herkeze pabucunu giydiriyor. Saygıyla karşılıyorum.

0|0
    1|0
    • Aziz başkan olduğu sürece fenerbahçenin karizmasını tabiri caiz ise feriştahı yerine getiremez.

• Gülmekomşuna gelir başına.. Sayın antigs li arkadaşlar diyorlardaki gözünüz aydın bu sene maçalrınızı trt den izleyeceksiniz diye bak şimdi o duruma kendileri düştü ama merak etmeyin hiç bir şey olmaz.. Adalet in A sı yok bu ülkede.. Azize ağlaya ağlaya çıktı nezaretten... Sapasağlam adam nezarete girince bütün hastalıkları ortaya çıktı...

0|0
    0|0
  • aksi kanıtlanmayana kadar her insan suçsuzdur bi sonuçlansın cevabını o zaman alırsın sende fenerbahçelilerde

0|1
    0|0
  • azizenin feneVbahçe için yaptığı icraatlar çıkacak inşallah tek tek. Ama ben feneVli arkadaşlarıma üzülmemelerini hep söylüyorum çünkü seneye şifresiz olabilir maçları daha ne istiyolar :))

1|0
    0|0
  • Mali açıdan çok kötü günler beklediğini söyleyebilirim.Borsadaki hisselerin erimesi onlara yeteri kadar ceza oldu.Ama bu erime bu kadarla sınırlı kalmayacak gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • sanırım gs lisin... onları da incelemek lazım aslında... şikeden küme düşmemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • fenevbahçenin karizması mı vardı ki :)))))

0|0
    1|0
  • olmayan şey geri gelmez.

0|0
    1|0
  • Fenerin karizması benim gözümde zaten yoktu :)

0|0
    1|0
  • Bir gün herkes FENEVBAHÇE' den nefret etcek :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim babam ile abimde fenerli takım değiştirmiyorlar bence kazanan takımın yanında olupta sürekli başarmak kolay önemli olan takımın ne yaparsa yapsın arkasında olmak ( takım haklı olması şartıyla tabii belkide fener suçsuzdur ) mesela şöyle örnekliyelim fener şampiyonlugu aldıgında fenerli olanlar vardı ama kazanan onların takımı değildi kazanan ezelden beri takip edenlerin takımı takımın o zaman senin takımın olur bence

0|1
    0|0
  • Taraftar dediğiniz ne olursa olsun takımını yalnız bırakmayandır...Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'nin haline üzüldüğümü söylemek istiyorum ama bu olay Fenerbahçe Kulübüne değil Azize ve ekibine mal edilmelidir. En güzeli düşerlerse (Juventus gibi) şampiyon olsunlar tekrar gelsinler...55 bin taraftar yine gelir azıcık adamlarsa...

0|0
    0|0
  • mynet spor da bi bakıver trabzon spor da bu şike çalışmlarından nasibini alıyor. kendilerinn bu olaya yeltendiği ancak ve ancak parasızlıktan yapamadıkları kayıtlarda rastlandı. ne dersin hem şikeci hem parasızlar

0|0
    0|0
  • :Dvalla sampiyonlar liginde oynayıp kupayı kaldırırsa belki:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...