Neymar'ın eksikliği mi takımı için daha önemli yoksa Di Maria'nın eksikliği mi?

Yazılanlara göre Neymar ve Di Maria sakatlıkları sebebiyle turnuvayı kapattılar. Sizce hangisinin eksikliği takımı için daha önemli bir kayıp?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• tabiki di marianın eksikliği daha önemli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Di Maria'nın olmaması takımı için daha büyük bir eksiklik zira bana göre Di Maria, Neymar'dan daha iyi futbolcu.
    Brezilya ev sahibi olduğu için, taraftar baskısı ve turnuvada ki ilk maçlarından beri süregelen hakem kayırmasıyla Neymar'ın eksikliğini hissetmez ama Arjantin Di Maria'nın eksikliğini çok hisseder, özelliklede açık alan bulduğu kontrataklarda...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neymar en kaliteli forvet hatlarından biri Brezilya için. Di maria da güzel bir kanat oyuncusu. İkiside çok önemli tabii ama bence Di marianın yerine adam bulunur ama Neymarın yerine büyük ihtimalle kazma Fred'i koyacaklar o da brezilyanın elenmesine sebep olacak. Dolayısı ile Neymar diyorum ;)

0|0
    0|0
  • Neymar harikaydı bence. Gerçekten çok kötü oldu ya.

0|0
    0|0
  • Tabiki de Neymar ! Onun gibisi zor bulunur, büyük bir yetenek.

0|0
    0|0
  • di maria daha önemli çünkü ben arjantini tutuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bence ikiside büyük kayip ama di maria oyundan ciktiktan sonra arjantin hizli hucum yapamadi onun eksikligi daha fazla hissedildi

0|0
    0|0
  • ikiside cok önemli fakat Neymarsız Brezilya yaralı kuş gibi olur

0|0
    0|0
  • ikisi de çok önemli ama di maria yeri doldurulamaz bir oyuncu

0|1
    0|0
  • ikiside cok önmli oyuncu elbet eksikliklerini cekecekler

0|1
    0|0
  • ikisi farklı takımda olduğu için değerlerini ölçmek saçma olur.

0|0
    0|1
  • aquero'nun eksikliği ve thiago silvanın eksikliği

0|0
    0|0
  • Tabiki neymar in eksikliği. Adam brezilya nin %90 i o olmadığında çok zorluk yaşayacak brezilya

0|0
    0|0
Yükleniyor...