Göbek eritme hikayenizi benimle paylasir misiniz :)?

Arkadaslar dun bir elbise aldim ama ne elbise sirf gobegimi eritiyim hirs yapiym diye aldim. Cunku gobegim oyle bir cikti ki o elbiseden.. Ama geri iade ettim cok cok dardi. Simdilerde kosuyorum. Gobek egzersizlerine hemen baamm dogru olur mu yoksa kosmayla biraz gobek azsldiktan sonra mi baslasam. Bana gobek eritme hikayelerinizi yazat misiniz :)

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kalorilerili yiyecek almayacaksn, v7cudunun kaloriye ihtiyaç duyduğunda göbeğindeki yağlardan beslenecek boylece göbeğindeki fazlalık atta olucak ;)

1|0
    0|0
    • Gitmiyor mi ya atta olmuyor iste :( ne yagli yemek yerim be bisey tatli bisey yemiyorum cikeleta bilenem ama gitmiyor yapisti kaldiiii

• Iste cok canim yaniyo ve 1 mekik bile zor cekiyorum sian evde degilim gidince bir 5 tane cekmeye calsirim

• Eee nasi gidiyoo?

• Düzenli seks yaparsan erir biter.:)

0|0
    1|0
  • Kendine güven ve nefsine hakim ol egzersiz fazla faydalı olmaz nesfit yiyebilirsin bide unutma başkalarının ne dediği değil senin ne düşündüğündür

0|0
    0|0
  • koşudan sonra karın hareketleri yapmalısın ve yediklerine dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • Hocam ben 1.80 boyundayim 95 kilodan 82 ye dustum bunu yorumlayabilirmisin boyuma gore iyimi

0|0
    0|0
    • Gunaha girmissin evladim erkegin gobeklisi, kilolusu makbuldur. Umarim yardimci olabilmisimdir.

• Vucudum fit degil

• Fit olmasina gerek yok zayif erkekler daha cok dikkatimi cekiyor sahsen. Seni bu halinlede begenen elbet vardir. Yok illa iyi kotu vucut yapicam diyorsan yapabilirsin

• göbeğim yok ki ertiiiyymm ^.^

0|0
    0|0
  • bisiklet ve tempolu yürüyüs yapmalısın diyetle birlikte

0|0
    0|0
  • az yiyeceksin günlük koşu yapacaksın

0|0
    0|0
  • Kendisi erimemek konusunda oldukça inatçı :)))

0|0
    0|0
  • Bol koşu mekik şınav.. Spor sonrası su içme.. Tavuk haşlama ve pilav :)

0|0
    0|0
  • cık e eh sölemem

0|0
    0|0
  • bol mekikle eriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oyle bisey hic olmadı şükür :) :)

0|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
  • En sadık dostum. İstesemde o beni bırakmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...