Dünya kupası maçlarını izlemek suç mu?

Ya konuştuğum muhabbet ettiğim kız arkadaş dünya kupası maçlarını izlediğim için tripler bir şeyler faln atıyo
Allah aşkına ya dört yılda bir olan bu turnuvayı izlemek bu kadar yanlış mı her şeyi kupaya bağladı insafsız vicdansız

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• benim konustugum arkadasda izliyo ne trip atcam ya izlesin miss gibi macini o mac izliyorsa bnde arkadaslarimla vakit geciriyorum.

0|1
    0|1
    • Yok maç bitti ya yaz şimdi faln demeler turnuva dan sonra napcaksın demeler sıkıyo artık

• ☺️teşekkürler aplacım

• Ne demek evlat :)

Kızlar Ne Diyor 7

• beyin olarak az olgun kişilerle görüşün..

0|1
    0|0
  • Yoo bence gayet normal :D yani saygi duyarim :) duyuyordum yani zamaninda :D

0|1
    0|0
  • Erkek dedigin maca bakar ben olsam erkek arkadasimdan once bakardim ahahha

0|1
    0|0
  • ya bende izliyorum :)

0|0
    0|0
    • O zaman bir adım öndesin
      hadi ofsayt olur de de hemen koşayım yanına Ahahahah :D

• onlarda fenaydı ama hakemler biraz şey ya öyle küçük ülkelerin haklarını yediler gibi ama bilemem ben uyumaya gidiyorum iyi günler görüşmek üzere :)

• Sana da iyi günler bir adım önde olan kız :))

• o kızda bir sıkıntı olabılır cunku bu sebepten trip atmak sacma

0|0
    0|0
  • seni pek düşünmüyor demek :)

0|0
    0|0
  • maça dalıp bana yazmayı unutunca sinir oluyom ama çok fazla abartmıom :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hiç umurumda olmaz öyle bir tip kız maç daha önemli dediğin gibi dört yılda bir oluyor bıraksınlar da keyfimize bakalım

0|2
    0|0
  • o kızdan sana hayır gelmez

0|0
    0|1
  • Bu tutkudan mahrum kalınırmı ya

0|1
    0|0
  • Çekeceğin var :)

0|1
    0|0
  • aynen bir insan hayatın da 10 kere dünya kupası görüyor o da takribi. saçmalık yani bırak izlesin adamcağızın bir 90 dakikası var gerçi bu maçlarda 90+ dan sonra başlıyo ya orasıda ayrı mevzu

0|0
    0|0
  • Hayır değil.
    Sevgilini ihmal etmemen kaydıyla.

0|0
    0|0
  • fabregas ispanya elendi ya la :D sende şimdi prensoberynin gözünü fışkırttılar deme de :/

0|0
    0|0
    • Atletico gibi erkenden havalara girdi sonra indirdiler Oberyn reis i. kesecekti kafasını bitecekti de şımardı şımardı valla bak :D

• Kendi dizilerine laf kondurtmazlar ama

0|0
    0|0
  • 4 yılda bir dünya kupamız var ne suçu

0|1
    0|0
Yükleniyor...