Kosta Rika için üzülenler kimler?

Kosta Rika için 1 dk saygı duruşuna davet ediyorum harika futbollarından dolayı.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Hollanda hak ediyorrr ve keske alsakk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İtalya, İngiltere ve Hollanda gibi 3 devden normal sürede gol yemediler, gönülleri fethettiler

0|0
    0|0
  • ben helal olsun adamlara ya bir an dedm ahanda yarı finaldeler o ılerdeki adam cok super calım manyağı yaptı onada ayrı bir saygıd duruşu :D

0|0
    0|0
    • ruize üzüldüm ya mahllenin fakir çocuğu gibi bir tipi var zaten acıdım adama :)

• Penaltı atışları başlamadan oyuna giren kaleci iki güzel kurtarışa imza attı. Maçın kahramanı oldu.
    Keyifli maçtı.

0|0
    0|0
    • Aynen ya dünya tarihinde belki ilktir böyle biR hamle, eğer kaybetselerdi çok büyük tepki görürdü. Kumar oynadı ve kazandı.

• Bu turnuvada sıcaktan mıdır yoksa barcelona nın çöküşü sonrası futbol mantığının değişmesinden midir bilmem bütün takımlar saçma sapan oynuyor. Kosta Rika o kadar da iyi futbol oynamadı. Rakiplerinin basiretsizliği.

0|0
    0|0
    • dostum ama urugayı 1-0dan gelip 3-1 devirmeleri ulan adamlar ne şanslı derken italyayı mağlup etmeleri ardından hücum erdeken bile defans yapabilen tek takım olan yuninstanı penaltılarla geçmeleri ve en son bu akşma hollanda maçı robben RVP snayder kuyt nasıl bir basiretsizlikmiş bu?

• başımızdaki gibi dediğim dedik çaldığım düdük biri olmasın da kim olursa olsun. atilla taş aday olsun ona bile oy veririm.

• o adam zaten ya adam, böyle güzel insanlarda var bu ülkede kendisi dalga geçebilen ender insanlardan.

• Kosta Rika biraz yetenek olsa yenebilirlerdi o kadroyla anca bu kadar olur.
    Hollanda oynadı Roben nin azmi çok iyidi hakettiklerini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben üzüldüm açıkçası umarım kupayı brezilya alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...