Hangi spor ile kısa sürede?

merhaba, hangi spor ile kısa sürede zayıflaya bilirim? lütfen kafadan sallayıp saçma yorumlar yazmayın mantıklı ve konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevap versin :)

Güncellemeler:
boyum 1.63 kilom 58

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 8 kilo versen ideal olursun fit ve sıkı görünürsün bunun için koşu yapacaksın karın ve mide çalışacaksın squat falan ile poponu çalıştırcan plates te etkili ama acı olanı söyleyeyim mi boğazına dikkat edicen yağlı yiyecekleri unutacan :) varsa aklına takılan sor :)

0|0
    0|1
    • bende öyle düşünüyorum tam 8 kilo gitmeli :/ günde 40dk yürüyorum ama daha başlayalı 2 hafta oldu 3 ay yüzdüm ama bir yararı olmadı göbeğim yok ama midem var yani cok dısarda onun gitmesi için ne yapsam

• Yaşın genç yürüyüş az gelir sana tempolu koşu lazım kardio. İnternet karın midee hareketleri var videolardan bak bayanlar için olanına. Burdan gösteremediğim için anlatarak yanlış olur. Yatarken aç uyu sıkı olman için de protein içerikli beslen

• tamamdır teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilimsel verilere göre bütün kasları çalıştıran spor yüzme kabul edilir. Yüzme sayesinde yağlarınızdan çabucak kurtulur hatta kas haline bile getirebilirsiniz.

Yüzme dışında tenis, basketbol gibi sporlar tavsiye edilir. Düzenli olarak yürümek, koşmak da ciddi oranda kilo vermenizi sağlayabilir.

Bu sporların hiç birini yapamıyorsanız az yemenizi tavsiye ederim. :)

0|0
    0|0
  • Merhaba, spor yaparak zayıflamak kasların çalıştığı anda tükettiği enerji ile olur. Vücudumuzda en büyük enerji yakan kaslar bacak baldır kaslarıdır. aynı zamanda bunlar en büyük kaslarımızdır. Kardiyo ve hafif ritimde koşular iyi enerji yakmanızı sağlar. bunu düzenli yaparsanız sağlıklı ve hızlı kilo verebilirsiniz. Bol su tüketmeyi unutmayın.

0|0
    0|0
  • sen şişman mısın ki

0|0
    0|0
  • Günlük 1 saat koş 1 aya kadar fisduk gibi olursun

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=-kFIwK71AFw

Bende kardio diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • yağlarına bağlı :) öyle hiç bir spor hemen zayıflatmaz :D iç yağları bir parçala önce :)

not: hoca değilim fazlada anlamam hocana danış spor salonunda

0|0
    0|0
    • yine de teşekkürler

• koşu değilde tempolu yürüyorum günde 40dk nasıl kilom yok ya fazladan 8kilo varr:(

• Bence 5 var en fazla sen kan vermeye gitsen 53ten aşağı oldumu kilon kan bile almazlar :) 5ten fazla verme idealdir 5 kilo sana bence

• Yüzme

0|0
    0|0
  • platesle tabiki

0|0
    0|0
  • koşu fitness vücut geliştirme bale karate kite board

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• koşu ve tenis

0|0