Fitness'a başladım boyum 1.96 kilom 86 kilo alamıyorum. diyet programı önerebilecek var mı?

Fitness'a başlayalı 1 ay oldu. Haftada 3 gün ana kas grupları 2 gün ise kardiyo ve sırf karın hareketleri çalışıyorum. Ancak kilo alma gibi bir derdim var önerisi olan var mı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kilo alsan bile bu problem olmaz çünkü önemli olan vücudundaki yağ-kas oranıdır. Zaten fitness seni kalıp olarak sıkılaştırsa bile kilo alımı olacaktır çünkü kas miktarını artırıyorsun görüntü olarak yağ daha büyük görünse de kas daha ağır basar bu yüzden tartıya bakmayacaksın önemli olan vücudundaki yağ-kas oranı. yağ oranı %10-15 arası olmalıdır

www.google.com.tr/imgres işte burada da görülüyor hacim olarak yağ daha fazla yer kaplar fakat ağırlık olarak basmaz.

0|1
    0|0
    • Ben de gereksiz bir göbek var göğüs kasları fazla belirgin olmadığından çok sırıtıyor. Ama yağlı bir göbekte değil mide gibi duruyor. :(

• Yok karında yağ yok yani dışarı çıkan zımbırtı yağ değil bildiğin mide :D fazla yemek yemekten oluyormuş galiba :D

• Hii o zaman bak seyi oneririm sana fat block diye bir hap. istiyorsan arastir saglik yonunden hicbir problemi olmuyor arastir o hapi diyetisyen onerisiyle alirsan da olur ama suana kadar o haptan zarar goren kimse olmamis bende bir ara kullanmistim fakat sonra biraktim kullanmasan bile arastir aklina takilan bir sey olursa hapla ilgili sorabilirsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...