Sizce ayrılmış mıyız?

bana 'hiç romantik ve duygusal yanın yok. erkek gibsin. agzında öyle. davranıslarında.' dedi. ben bütün gün onu düşünüyorum. içimi pır pır ettiriyor. ancak akşam cok az konusabiliyoruz. bütün gün o konuşmayı bekliyorum. benim suçum mu daha önce biriyle cıkmamıs olmam. ilk oldugunu bile bilmiyor yalan söyledim dalga gecmesin diye. burdan bagırmak istiyorum su an. kimseyle cıkmadım. sudan cıkmıs balık gibiyim. yas 24. ben hep senin gibi birini bekledim.

Güncellemeler:
herkese çok teşekkür ederim.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• siz nezamandır tanışıyorsunuz peki?

0|0
    0|0
    • 1 ay kadar oldu başlayalı.

• arama ablam asla arama:)) değerlisin bunu unutma.. adam gibi adam farklı davranır :)kal sağlıcakla acele etme ,Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın serseri çokk:))

• önemli değil. çok teşekkür ederim beni kendime getirdin. aramayacağım ne kadar seversem seveyim. gelirse zaten benimdir. gelmezse yolu açık olsun.

Erkekler Ne Diyor 10

• Nereeden baslayalim; once bir erkek bir kadinin hayatindaki ilk erkek oldugunu ogreniyor veya tam tersi bir kadin karsisindaki erkek hayatindaki ilk kadin oldunu ogreniyor senin dusunce pencereden bakarsak dalga gecerler,dalga geciyorlar .Yok canim neden boyle bir sey olsun burasini hic ama hic anlamadim,varsay ki gecti .Ne olur?Tek kelime ile bir hic ...Bu kismi lutfen bir dusun,sadece dusun...

Saglik bir iliskide tartisma ,fikir gecisleri kacilnilmaz olmaz olmaz olandir,sonuclari sakin bir deniz olmalidir,iliskinin ilerlemesi bu tartismalara ve ortak sonuc cikarimlarina baglidir.

Erkek arkadasin kendi fikrini soyluyor ,sende soyle,tartisin ortak bir fikriniz olsun.

Soyle bir iliski dusun hayal et!Erkek arkadasinla birilktesin surekli birbirinize baygin baygin bakiyorsunuz konusma yok, fikir gecisi yok,tartisma yok esasinda sizin aranizda hicbir sey yok...

Erkek arkadasimi kaybedecegim kaybecedegim derken kaybedersin,kendine guven biraz inceldigi yerden kopsun,bir tartisma iliskiyi boyle sonlandiracaksa sonladirsin.Sakin sakin bir erkegi stepne gibi tutma ,bunu buldum idare ediyorum deme.Boyle Iliski yasarken tam senin

dusundugun gibi GERCEK BIR ERKEK cikar karsina ,iste esas faciayi o zaman yasarsin .

Bilemiyorum acik mi?

iyi sanslar

1|0
    0|0
  • Bu kadar ağır konuşan biri seviyor mudur diye bir soru sorsaydın sana daha çok yardımcı olacak cevaplar alabilirdin ;)

2|0
    0|0
    • değil mi arkdaş bende inanmıyorum aşağılayıcı ve ters ters konuşan erkeğin sevebiliyor olmasına imakn yok.

• Tutma içinde hiçbişeyi.

Dozunu kaçırmadığın müddetçe biirşey olmaz.

Beni ısıt dediğinde ''hadi sevişelim'' demeni beklemiyordur ;)

Bekliyorsa zaten aşkın dışında birşeyler oluyor demektir.

O beni ısıt dediğinde içinde sakladıklarını söylemeyi dene birde baktın yine böyle kaba o zaman tüm samimiyetinle güle güle dersin o da sende rahatlarsınız.

• teşekkür ederim.

• bu duyguyu yaşatan birisi olaraktan tek bırsey soylemek ıstıyorum.gercekten ıkı taraftan bırısı kendınden odun vermek zorunda cunku bı ipin 2 ayrı ucundasınız kım daha fazla cekerse ıpı kendıne gore yaklasmıs hıssedecek ama unutmamak gerekırkı ipinde bı dayanma gucu var elınde sonunda mutlaka kopar...

2|0
    0|0
  • la seviyorsan sahip çık bırak zırlamayı. kendin ol. İçinden nasıl olmak geliyorsa öyle ol.

izahet, daha önce hiç bir erkek ark.olmadı hayatımda de, anlamıyorsa, ( balta ) yol ver gitsin.

Su akar yatağını bulur elbet..

Ama sende daha kendini ifade edememişsin ki be güzelimm...

1|0
    0|0
    • ben normalde de sessiz biriyim. öyle çok belli edemem. içimden gelen şeyleri söylüyorum o da ona yetmiyor malesef. etraftaki aşkımlı canımlı cicimli kızlar gibi olmayı da kendime yediremiyorum. kararımı verdim zaten. aramayacağım. geri dönerse benimdir.

• iyi işte dönerse senin olsun.. dönmezse ortam malı olsun :)))

• hay ağzınla bin yaşa :D

• burdan nıe bagırıyorsun bagırma burdan...ayrıca sen kendını bılıorsan mesele yok.erkek gıbısın dedı dıye erkek gıbı mı olcan tabıkı de hayır bosverrr amannnn

1|0
    0|0
  • sayıları çoğalt biraz da kendine güvenin gelsin

1|0
    0|0
    • ben herşeyi tek kişi ile yaşamak isteyen insanlardanım. sayı artırmak istemedim hiç. ama ona yalan söylemeden de edemedim.

• ben deli gibi seviyorum ne yapayım.

• Dalga geçecek biriyle birlikte olman zaten yanlış...

İkinci ne güzel kimsenin eli eline değmemiş

bunu kıymetini bilmesi gerekir...

0|0
    0|0
  • bence her şeyi anlat ilk oldugunu söyle. oda onu bilerek sana hak verir.

0|0
    0|0
    • artık çok geç sanırım. ondan önce iki kişi olduğunu söyledim.

• olsun yinede dogruyu söyleyebilirsin. acık acık benimle dalga gecersin diye söyleyemedim de. hem ilk oldugunu bilirse onunda hoşuna gidecektir.

• kadın gibi davran sende

0|0
    0|0
    • çok üzgünüm şu an. ben kimseye küfretmem ki. ben herseyi içimden gelerek söylüyorum. sadece ona özel kullandıgım kelimelerim var. ağzında sürekli aşkım, cicim olan insanlardan degilim.

• Ona ilk olduğunu söyle, nedenlerini anlat, hala uzatırsa da s*ktirsin gitsin boşver...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• geç bu işleri ben sana aşık oldum dediğim gece bana güle güle dedi benım kı..benımkıde ılktı konusmlarıma kızmıs o sinirlede gitti..takma sende boşver hayat yanlız daha güzel

1|0
    0|0
  • üzülme lan :/ kendi kaybeder romantik yanın yokmuş peeh odun işte..

1|0
    0|0
  • İlk olduğunu söyle.Anlayışla karşılayacaktır.Bu yalanı ne kadar sürdürürsen o kadar büyür.O zaman işin içinden çıkamazsın.

0|0
    0|0
  • duygusal konuşup aşkım,çiçeemm,böceemm diyince de kızlar da çok rerörö yeeeaaa derler.Şunlara nasıl yaranılır ki?

0|0
    0|0
  • Ay yazık ya :D

0|0
    0|0
    • neden ya. aşkolsun sana. şurada ciddi birşey soruyoruz :(

• tamam sağolasın.

• içinden gelmiyorsa zaten hak etmiyordur zorlama boş ver.

• romantik ve duygusal yanınını gösteremiosun demek ki illaki vardır yani:D insansın herseyden önce kız erkek bi yana onun yanında kendini saklıyosn duygularndan kaçıyosan böle olur bde utanıosan tam güzel olurrr ve ortaya böle bsey çıkar:)

1|0
    0|0
    • varya tam beni tarif ettin.

• bizden geçtik bu yollardan canım az çok bilioruz :)

Yükleniyor...