Bir kız size açıldığında sizin gözünüzde değeri değişir mi?

Bir kız size gelip açıldığında, sizin gözünüzde kızın değeri ne olur?onun hakkında ne düşünürsünüz? Tanımadığınız bir kız ise önyargınız ne olur?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• degismez, benden oldukca kucuk birisi ise, nazikce reddeder abi tavsiyesi veririm , yasima yakin birisi ise de biraz tersleyerek ( yoksa takinti yapiyorlar ) reddederim ama kimse bilmez o soylediklerini, benden oldukca buyuk birisi ise de hayir der tabana kuvvet oradan kacarim :D

1|0
    0|0
    • her şekilde olumsuz yani?:))

• peki,teşekkürler yorumun için:)

• onemli değil .) ben tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• Tanımadığım bir kız gelip bana açılıyorsa saçmalık.

yani beni tamımıyor neyimden etkilendin bre mübarek diye sorarım. Zamanında ünide kantine girdim. Bir evvelsi gece bir topluluğun gecesinde tanışıp yaklaşık 5 dakika dans ettiğim kızı hüngür hüngür ağlarken gördüm.

arkadaşlar geldi. derdi neymiş kızın niye ağlıyor dedim

sana aşık olmuş dedi

siktir lan dalga geçecek adam mı bulamadın dedim..

yemin billah vallaha sana aşık olmuş dedi.

ŞOK ŞOK ŞOK..

ne aşkı oğlum sadece 5 dakika dans ettim kızla dedim.

var böyle acaip vakalar.

0|1
    0|0
  • Tanımaya çalışırım. Benim gözümde değeri düşmez artar. Çocukça tabuları yıkıp bana açıldığı için daha bir değerli ve farklı olur gözümde. Tabi ilişkinin geleceği başka parametrelere bağlı :) ama sorun olmaz asla. hatta cesaretlendirmeli kızları bu konuda, hoşlanan gelsin söylesin :) yok ya acaba klasik yolla ilgi çekmesi daha mı hoş olur? bilemedim neyse; sorun diildir yani, nolacak aman sende ;))

0|0
    0|0
  • bir kadının bana gelip benim için hissettiklerini paylaşması kabul etmeliyim gururumu çok okşar sahip olduğu cesaret ve kendine güven duygusuda saygıya değer bence...

0|0
    0|0
  • Değişir. Değeri artar. Bir ilişkiden bahsediyorsak ve bende bir ilişki içerisinde olmasam hayatta kaçırmam o kızı. Sonuç olarak kaç kız bu şekilde açılabiliyor ki. :)

1|0
    0|0
  • bende ondan hoslanıyorsam artar bile. tanımadıgım biri icin de aynı sey gecerli ama eger hoslanmıyorsam ve hoslanma ihtimalim olmayan bir kızsa degeri daha da düser tabi.

0|0
    0|0
  • Eğer hiç görmediysem ve yol gibi falan böyle uygunsuz yerde açılması hoşuma gitmez... Ama ne bilim daha önceden tanırım yada bakıştıktan falan sonra açılırsa cesaretinden dolayı kutlarım..

0|0
    0|0
  • niye değeri değişsin ki? altın mı bu? kendine güveni olması onu 1 ken 2 yapar. illa erkekler itiraf edicek aşkını diye bir kaidemi var? ALLAHım çokmu geriden geliyorum gündem için :S

0|0
    0|0
  • cesareti gözümde değerini artırır.

tanımadığım biri ise kaçarım, çünkü önce normal şekilde tanışması gerekirdi

0|0
    0|0
  • Değeri benim için önceden neyse bana açıldıktan sonra da bir şey değişmez. Tanımadığım bir kadınsa "ne cesur hatunmuş" derim, olur biter.

0|0
    0|0
    • tepkin ne olur peki?ve onunla sevgili durumlarına girer misin?

• Gülümserdim. Tanıdığım ve hoşlandığım bir kadınsa teklifi kabul ederdim. Tanımadığım bir kadınsa o an için teklifini reddederdim ama zamanla ikimiz de birbirimizi tanırsak ve hoşlanırsak, bir ilişkimiz olabilir.

• babamın bi sözü vardır bana ta 14 yaşındaydım söylediğinde "oğlum bi kız gelip sana sevdiğini söylüyorsa, o kızdan uzak dur, yoksa hayatın berbat olur, kızlar avcı değil avdır" derdi... tecrübe ne de olsa...

0|0
    2|1
  • iddaa girdigini düşünürdüm oyunun sonunda ne kazanacagını soradım ;)

0|0
    0|0
  • değeri dahada artar kız dediğin böyle olur gelip söyleyecek

0|0
    0|0
  • değişmez, içimde ona karşı birşey yoksa kız gözümde aynı kalır.

0|0
    0|0
  • evet değişir ...çünkü erkek maymun olmak ister erkeği çeken budur ...

erkek onun peşinden koşmak ister

erkekler yatana kadar , kadınlar yatıktan sonra aşık olurlarmış ...

1|0
    1|0
  • çantada keklik der boşa düştügümde ona koşarım..bendede bişeyler varsa o kişiye karşı havalara uçarım

1|0
    0|0
    • dürüstlük , takdir ettim :) en azından klişe cümleleri kullanmıyorsun harbi takdir ettim

• evet teşekkürler dürüst yorumun için:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoşlandıgı kızsa çok sevınırler. degerını kız söyleyınce degıl söyledıkdekten ve kabul gördukten sonra kı tavırlarıyla degiştirir.

Tanıamdıgı ınsansa da guzelse hemen telefon nosunu verıler

0|0
    0|0
  • ben söyleyeyim; açılan kıza göre değişir.. kız taş gibi bi hatunsa, hoşlandığı bir kızsa, tüm kankalarına anlatır, havalara girer.. eğer tipi olmayan, hoşlanmadığı bir kız ise direk gözden düşer hatta hiç gözde olmamıştır zaten :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...