Sıradan bir Spor Salonu İçin 3 aylık 240 lira Çok Mu Normal Mi?

Sıradan bir Spor Salonu İçin 3 aylık 240 lira Çok Mu Normal Mi? Pek Bir Özelligi Yok Yani Klasik Spor Salonu Hocasıda düzgün değil 1 yıllık hoca yeni lisans almış 240 lira değer mi?

Güncellemeler:
yani ayda 80 tl

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum, konuş fiyatı biraz daha düşür. Şehirden şehre de farklılık oluyor doğal olarak

0|0
    0|0
    • 90'dı 80'e anca indirirm dedi oda babanı tanıyorum diye uzaktan akrabayız sessizce ben böyle akrabalıgı s. kym dedim duydumu duymadı bilmiyrm :D

• Eyvallah kardeş :)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• normal fiyat

0|1
    0|0
  • Cok ya ne yaptin sen oyle bizim burada yuzme fitness aylik 50 tl

0|1
    0|0
    • way be 2'si bir arada nasıl oluyor hacı?

• Yani bence arastir biraz hemen atlama bu konularda biraz cevrenden kisi gotur indirimde yaptr fazla cunku 80 tl. d

• 90'dan indirdim 80'e :D

• Şırnak'sa normal bence. İçini rahat tut verdiğin paraya değer. Hocan da iyiyse bence 3 aylık için normal bir fiyat vermişsin.

0|0
    0|0
    • yok hoca yok :D

• Aynen, abime söyledim atanırsan senle geliyorum almassa bile zorla giderim :D giderse şöyle güzel bir yere sıradan bir yer olsa bile en azından hocası vardır bilgili giderm orda yaparm...

• Öyle yap kardeşim, en iyisi.

• Normal.

0|0
    0|0
  • sıradansa çok.

0|0
    0|0
  • izmirde 3 ay 120 lira olan yerler var

0|0
    0|0
  • Normal bence cok değil

0|0
    0|0
    • hoca olaydı öylede hoca yok malesef

• yani sıkıntı yok 30 gr devam edek tabi devam edebilrsek :D yani şöyle diyiym adam akıllı bilgili bir hoca getirsin 100-110 da veririm aylıkta işte

• Hayirlisi kardesim araştır biraz

• Fazla benceee. Kocaelide en lüksü 90 TL'ydi aylıık

0|0
    0|0
Yükleniyor...