Kaç kalori harcamışımdır?

Merhabalarr ! :) Ben bir bucuk ay icinde 6-7 kilo vermek istiyorum. Yediklerime dikkat ediyorum. Bugun 40 dk yurudum, 10 dk kostum, 100 tane ip atladim, 30 dk dans ettim. Sizce ben kac kalori harcamisimdir? Kalori hesabindan anlamadigim icin soruyorum. Bu arada ben 1.5 ay boyunca boyle devam edersem 6-7 kilo verebilir miyim? Bu yaptiklarim yeterli mi? Cok soru sordum ama cevap veren herkese simdiden tesekkurler :)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• diyet en iyisi zaten basket oynuorm bide diet yaptm 1 ayda 8 kilo 90 kiloydum 82 :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kalori hesabına gerek yok çünkü kalori hesabı kolay kolay düzenli yapılamaz spor programın iyi yalnız yediklerine de çok dikkat etmen gerekiyor en az bir öğün lifli beslen yağdan ve şekerden uzak dur ara öğünleri atlama 1.5 ayda 6 kilo verirsin zaten normal kilo verme ayda 4 ve 5 kilodur 1.5 ay içinde bu 6 7 olur ama fazlası zararlı olabilir

0|0
    0|0
  • 356431341

3585 :)) saka bır yana bunu bu sekılde bılemeyizki...

1|0
    0|0
    • olsun :))

• yapamadim valla :(

• tamam mesaj at ıstersen bana.

• 350-450 arası bir miktar harcamışsın.

1|0
    0|0
  • www.kalorisepeti.com

1|0
    0|0
  • oo süpersin

birazda yediğine dikkat edersen 10 kilo bile verirsin

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim cok mutlu oldum simdi :))

• bi şey yeme aç kal. bu arada yürümeyi bile kalori yakacak bir spor zannediyorsan çok yanılıyorsun. bir salona gitmeni tavsiye ederim. önemli olan kilon değil vucudunun biçimidir.

0|0
    0|0
  • burdan hesaplayamayız.dedğin şekilde yapıyorsan elbette zayıflayacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• protein ağırlıklı beslen ve kilo vermeye odaklanma.sıkılaşmaya odaklan.

1|0
    0|0
    • peki canım:)

• evt yogurdu seviyorum peki bundan sonra 3 litre icmeye calisirim tavsiyelerin icin cok tesekkurler :)

• bir şey değil :)

• 600 kcal ediyor şeker.ama yediklerin de çok önemli ...bu yaptıklarını hergn yapsan ayda 3 kilo verirsin yemenden kısmazsan

1|0
    0|0
    • bazal metabolizma hizim 2500 mis ben gunde 1200-1400 kalori arasi almaya calisiyorum :)

• 2 500 çok canım ya 1900 falandır olsa olsa o..gnlk 500 kalori diyetten kısarsan 600 kalorilik spor yaparsan bu defa da ayda 6 kilo verirsin yaklaşık..hiç fena değil

• evt canim olabilir ben yanlis hesaplamisimdir belki. diyetten 500 civari kisiyorum zaten ayda 6 kilo verirsem super olur yaa :))

• yeterli değil bu yaptıklarını 3 katına cıkarman lazım :\

1|0
    0|0
  • spor salonu şart . yürümeyle olmaz bu işler

0|0
    0|0
    • Malesef spor salonuna gitmeye vaktim olmuyo okuldan dolayi. Hem gayette olur cevremdekiler de aynen bu sekilde kilo verdiler. 100 kilo degiliz heralde bu kadar ciddiye almayin :S

• öyle olmalı zaten yoksaaa işler sarpa sarar :D

• haklisin bunun icin de azimli olmamiz gerekiyo :) neyse umarim ikimizde hedefimize ulasiriz saglikli bi sekilde :) kolay gelsin ikimize de :)

Yükleniyor...