Hayatınızda unutamadığınız bir acı yaşadınız mı?

Hayatınızda derin izler bırakan unutamadığınız bir acı yaşadınız mı?

Güncellemeler:
Unutamadığım bişey var babam vefat ettiği gün hastanedeyiz ben öldüğümü sandım nefes alamıyordum. Biz orada ağlarken genç bir adam sevinçle dışarıya koştu oğlumuz oldu diye . O an dedim biri gidiyor biri geliyor işte dünyanın kanunu bu .. Allah vefat eden tüm yakınlarımızın mekanını cennet eylesin. Hep gülemiyoruz bazende hayatın gerçeklerine değinmek iyi oluyor. Hernekadar içimizi acıtsada...

0|0
2229

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes mutlaka acı yaşamıştır ama hayat devam ediyor ve bu süreçte yaşadığım acılar üzerine sadece "Beni öldürmeyen acı beni güçlendirir" sözünü benimseyerek dahada güçlü bir şekilde hayatıma devam ediyorum ...

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• Başın sağolsun...

2006:Kaybediş

2009:Çok sevdiğim arkadaşımın vefatı

Allah katlanamayacağımız acı vermesin

0|1
    0|0
  • Öncelikle Başın Sağolsun . Allah taksiratını affetsin . Geride kalanlara sabır versin Rabbim .

Dedemin vefatıydı en büyük acım . Tarifi yok , Anlatımı yok . Her güzel anının içinde yer alması ise ; Onur veriyor insana .

0|0
    0|0
  • 3 sene önce, 10 tane silah arkadaşımın şehit olması. Mekanları cennet olsun.

1|1
    0|0
  • ÖSS sonuçları açıklandıgında

2|0
    0|0
  • başın sagolsun.

0|0
    0|0
  • kardeşimin vefatı...

anlatılamaz bişey...

0|0
    0|0
  • anlatma bana derdini derdim s..i..r derdinii

0|0
    1|0
  • başın sağolsun, üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim aşık olduğum insan tarafından 5 senelik ilişkinin üzerine terk edilmem, sadece kullanıldığımı anlamam.

0|0
    0|0
  • Hayatta ölüm ve ayrılıktan daha büyük bir acı olamaz.

0|0
    0|0
  • Cooook sevdiğim BENDEN ÇOK DAHA DEĞERLİ kiz arkadasımı kaybettim :(((( yıllar gecti ama halen dünkü gibi aklımda :((((

0|0
    0|0
  • abimi kaybettiğimde duyduğum acı...

0|0
    0|0
  • 1994 yılında çok sevdiğim polis bir abim şehit oldu

0|0
    0|0
  • Ölümmm

0|0
    0|0
  • biri babamın biride oğlumun vefatı

1|0
    0|0
  • ALLAH'a şükür hep ayaklarımın üstünde durdum.Henüz öyle bir katil ile karşılaşmadım :)

0|0
    0|0
  • şuan yaşıyorum

0|0
    0|0
  • bikere parmağıma kürdan batmıştı :/

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun Egelim, ama çok büyük acılar yaşamadım şükür.

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 22

• Öncelikle başın sağolsun ege güzeli :( insanın sevdiği insnaları kaybetmesi çok zor ve kötü bir şey olmalı çok geniş bir arkadaş çevrem olmasına karşın ben tatillere ailemle giderim onlarla daha çok zaman geçirmeye çalışırım , ileri de keşkelerimi çoğaltmamak için en iyisini yapmaya çalışıyorum , yaşamak kadar ölüm de bir gerçek ve korkmuyorum ne zaman ne şekilde gelirse gelsin başımın üstünde yeri var ama insan yaşarken sevdiklerini kaybetmesi bence ölümden daha acı ve ağır o sızı hayat boyu bitmez.. tekrar başın sağolsun canım Allah mekanını inş inş. cennetin en güzel bahçesine eylesin...Benim kaybettiğim erkek arkadaşım oldu :( iyi bilirim birini kaybetmek zordur hemde çokkk zor... :((

0|0
    0|0
  • babannemin ölmesi şaka gibiydi çok ağladım

0|0
    0|0
  • 2001 canımın yarısı babamı kaybettim... Dogumgünüme 3 gün kala...

2007 sahip oldugum en güzel ask yokoldu...

0|0
    0|0
  • 9 yaşındayken babamın vefatı aradan 10 yıl geçmesine rağmen yokluğunu hissediyoruz.Hiç bir şey eskisi gibi olmuyor.

Köpeklerimle,kedilerimin ölümü

0|0
    0|0
  • ben hafta sonu bı acı haber aldım cok uzuldumde bı akrabamız vefat etmıs kendısı de 37 yasındaydı cok sevdıgım bırıydıde esıde hamıleydı 6 aylık onu gorunce cok etkılendım bende bebek beklıyorum bebegımı babasız dunyaya getırsem ne yaparım dedım dusuncesı bıle bana acı verdı allah yardımcısı olsun herkesın senınde basın sagolsun canım

0|0
    0|0
  • olmazmı? ://

0|0
    0|0
  • Arkadasımı kaybettım 10 yasındayken

0|0
    0|0
  • başın saolsun canım

yaşamadım bu zamana kadar allahım inşallahta yaşatmaz

0|0
    0|0
  • Evet , acı olaylar kadar mutlu olaylar da olduki hayata tutunabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Dedemi kaybettim

0|0
    0|0
  • oncelikle basin sagolsun..Allah sabir versin..dedemin olumu beni cok sarsmisti...Allah olmuslerimizin gunahlarini affetsin.

0|0
    0|0
  • Tavşanımı kesip önüme yahni olarak koymuşlardı,o yesin diye getirdiğim marulu ve havucu yahnisinin yanında ben yemek zorunda kalmıştım. Çok etkilenmişim ki o günden beri hiç et yemedim. 5-6 yaşlarındaydım,daha büyük bir acı hatırlamıyorum :(

0|0
    0|0
  • ilk bebegimin karnimda ölmesi ve o bebegimin dogacagi tarihte 2 sene sonra kizimin dünyaya gelmesi !

0|0
    0|0
    • verende allah alanda...

• merimeri tsk ederim , amin insallah

• dostum allah derki kibi benden çok seversen onu senden alırım.. ve onsuz yaşayamam dersen seni onsuzda yaşatırım..Ayet i kerime..

• babam ve dayımı kaybetmek

0|0
    0|0
  • ben unutuyorum hatırlamak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Babaannemi kaybettigimiz gun. 16 haziranda bi sene olcak. :/

0|0
    0|0
  • henüz yaşamadım allah yaşatmasın dayanamm biliyorumm

0|0
    0|0
  • Öyle unutamadigim acilar yasamadim Allah'a sükür.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • 6 ekim 2009 günü çok kötü günler geçirdim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...