Hayatınızda unutamadığınız bir acı yaşadınız mı?

Hayatınızda derin izler bırakan unutamadığınız bir acı yaşadınız mı?

Güncellemeler:
Unutamadığım bişey var babam vefat ettiği gün hastanedeyiz ben öldüğümü sandım nefes alamıyordum. Biz orada ağlarken genç bir adam sevinçle dışarıya koştu oğlumuz oldu diye . O an dedim biri gidiyor biri geliyor işte dünyanın kanunu bu .. Allah vefat eden tüm yakınlarımızın mekanını cennet eylesin. Hep gülemiyoruz bazende hayatın gerçeklerine değinmek iyi oluyor. Hernekadar içimizi acıtsada...

0|0
22|29

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes mutlaka acı yaşamıştır ama hayat devam ediyor ve bu süreçte yaşadığım acılar üzerine sadece "Beni öldürmeyen acı beni güçlendirir" sözünü benimseyerek dahada güçlü bir şekilde hayatıma devam ediyorum ...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Başın sağolsun...

2006:Kaybediş

2009:Çok sevdiğim arkadaşımın vefatı

Allah katlanamayacağımız acı vermesin

0|1
    0|0
  • Öncelikle Başın Sağolsun . Allah taksiratını affetsin . Geride kalanlara sabır versin Rabbim .

Dedemin vefatıydı en büyük acım . Tarifi yok , Anlatımı yok . Her güzel anının içinde yer alması ise ; Onur veriyor insana .

0|0
    0|0
  • 3 sene önce, 10 tane silah arkadaşımın şehit olması. Mekanları cennet olsun.

1|1
    0|0
  • ÖSS sonuçları açıklandıgında

2|0
    0|0
  • başın sagolsun.

0|0
    0|0
  • kardeşimin vefatı...

anlatılamaz bişey...

0|0
    0|0
  • anlatma bana derdini derdim s..i..r derdinii

0|0
    1|0
  • başın sağolsun, üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim aşık olduğum insan tarafından 5 senelik ilişkinin üzerine terk edilmem, sadece kullanıldığımı anlamam.

0|0
    0|0
  • Hayatta ölüm ve ayrılıktan daha büyük bir acı olamaz.

0|0
    0|0
  • Cooook sevdiğim BENDEN ÇOK DAHA DEĞERLİ kiz arkadasımı kaybettim :(((( yıllar gecti ama halen dünkü gibi aklımda :((((

0|0
    0|0
  • abimi kaybettiğimde duyduğum acı...

0|0
    0|0
  • 1994 yılında çok sevdiğim polis bir abim şehit oldu

0|0
    0|0
  • Ölümmm

0|0
    0|0
  • biri babamın biride oğlumun vefatı

1|0
    0|0
  • ALLAH'a şükür hep ayaklarımın üstünde durdum.Henüz öyle bir katil ile karşılaşmadım :)

0|0
    0|0
  • şuan yaşıyorum

0|0
    0|0
  • bikere parmağıma kürdan batmıştı :/

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun Egelim, ama çok büyük acılar yaşamadım şükür.

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • 17 ağustos kocaeli depremi. akrabalarımız,arkadaşlarımı kaybettim.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğimiz bir abinin ani ölüm haberi

0|0
    0|0
  • var 2000 yılında teyzemın vefatı.

0|0
    0|0
  • evet yaşadım

0|0
    0|0
  • anneannem benı çok istemesıne rağmen göremeden vefat etti o cok koydu ;( ...

0|0
    0|0
  • Bi kere karnım çok ağırmıştı.ne acıydı bee..

0|0
    1|0
  • Babamın zil zurna sarhoş olarak gecenin bir yarısı eve gelip dışarda olay çıkarması arkadaşlarıma komşulara rezil olmamız...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Öncelikle başın sağolsun ege güzeli :( insanın sevdiği insnaları kaybetmesi çok zor ve kötü bir şey olmalı çok geniş bir arkadaş çevrem olmasına karşın ben tatillere ailemle giderim onlarla daha çok zaman geçirmeye çalışırım , ileri de keşkelerimi çoğaltmamak için en iyisini yapmaya çalışıyorum , yaşamak kadar ölüm de bir gerçek ve korkmuyorum ne zaman ne şekilde gelirse gelsin başımın üstünde yeri var ama insan yaşarken sevdiklerini kaybetmesi bence ölümden daha acı ve ağır o sızı hayat boyu bitmez.. tekrar başın sağolsun canım Allah mekanını inş inş. cennetin en güzel bahçesine eylesin...Benim kaybettiğim erkek arkadaşım oldu :( iyi bilirim birini kaybetmek zordur hemde çokkk zor... :((

0|0
    0|0
  • babannemin ölmesi şaka gibiydi çok ağladım

0|0
    0|0
  • 2001 canımın yarısı babamı kaybettim... Dogumgünüme 3 gün kala...

2007 sahip oldugum en güzel ask yokoldu...

0|0
    0|0
  • 9 yaşındayken babamın vefatı aradan 10 yıl geçmesine rağmen yokluğunu hissediyoruz.Hiç bir şey eskisi gibi olmuyor.

Köpeklerimle,kedilerimin ölümü

0|0
    0|0
  • ben hafta sonu bı acı haber aldım cok uzuldumde bı akrabamız vefat etmıs kendısı de 37 yasındaydı cok sevdıgım bırıydıde esıde hamıleydı 6 aylık onu gorunce cok etkılendım bende bebek beklıyorum bebegımı babasız dunyaya getırsem ne yaparım dedım dusuncesı bıle bana acı verdı allah yardımcısı olsun herkesın senınde basın sagolsun canım

0|0
    0|0
  • olmazmı? ://

0|0
    0|0
  • Arkadasımı kaybettım 10 yasındayken

0|0
    0|0
  • başın saolsun canım

yaşamadım bu zamana kadar allahım inşallahta yaşatmaz

0|0
    0|0
  • Evet , acı olaylar kadar mutlu olaylar da olduki hayata tutunabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Dedemi kaybettim

0|0
    0|0
  • oncelikle basin sagolsun..Allah sabir versin..dedemin olumu beni cok sarsmisti...Allah olmuslerimizin gunahlarini affetsin.

0|0
    0|0
  • Tavşanımı kesip önüme yahni olarak koymuşlardı,o yesin diye getirdiğim marulu ve havucu yahnisinin yanında ben yemek zorunda kalmıştım. Çok etkilenmişim ki o günden beri hiç et yemedim. 5-6 yaşlarındaydım,daha büyük bir acı hatırlamıyorum :(

0|0
    0|0
  • ilk bebegimin karnimda ölmesi ve o bebegimin dogacagi tarihte 2 sene sonra kizimin dünyaya gelmesi !

0|0
    0|0
    • verende allah alanda...

• merimeri tsk ederim , amin insallah

• dostum allah derki kibi benden çok seversen onu senden alırım.. ve onsuz yaşayamam dersen seni onsuzda yaşatırım..Ayet i kerime..

• babam ve dayımı kaybetmek

0|0
    0|0
  • ben unutuyorum hatırlamak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Babaannemi kaybettigimiz gun. 16 haziranda bi sene olcak. :/

0|0
    0|0
  • henüz yaşamadım allah yaşatmasın dayanamm biliyorumm

0|0
    0|0
  • Öyle unutamadigim acilar yasamadim Allah'a sükür.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • 6 ekim 2009 günü çok kötü günler geçirdim.

0|0
    0|0
  • tüm vefatlar. babannem en başta. sonra tolga, aşıktım lisedeyken, intihar etti, öğrendiğimde yarım saat kıpırdayamadım yerimden. emre, çocukluk arkadaşım, annesi yoğun bakımdaydı, hastaydı, onun öleceğine kendimizi hazırlarken, emre şofbenden zehirlendi. sonra kedim. büyükannem, büyük teyzem, en sevdiğim, tek sevdiğim dayım. hepsini çok özledim.

0|0
    0|0
  • sanırım ailem dısında eskı erkek arkdsmn vefatına cok üzülmstm.öldüğü gün dünya durmustu.. yine aklıma geldi cok fena oldum ya:(( yerin mekanın cennet olsun canımbenim..seni asla unutmycam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...