Vücut geliştirmeden anlayanlar bakabilir mi?

20 kilo fazlam var karın kası ve kol kası yapmak istiyorum boyun kısa aşırıya kaçmayacak şekilde fit olsun şişsin istemiyorum nasıl çalışmalıyım hangi hareketleri yapmalıyım (spor salonu demeyin evimde bir çok spor aleti mevcut)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• yağlarını yakmadan kas yapamazsın ilk önce fazlalığını verip yağ oranını %10-15 arasına getirip kas oranını %40-50 arasına getirmen lazım tabi bunlar için yağ-kas-su oranını ölçen alet alman gerekiyor , çok fazla pahalı değil fakat ona alacağına spor salonuna gidip uzman birisi tarafından yönlendirilmek daha faydalı olur tahminen yağ oranın %30-40 arasıdır. Ve bu yağ oranını normal bir düzeye indirmen zor olur evde çalışmayla bu yüzden spor salonunu tercih etmelisin , hocanla birlikte buna uygun günlük listeler yapmalısın, aklına takılan başka bir şey olduğunda sorabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 20 kilo fazlayla karın kası yapmak için bıçağı al karnını yar ve yağları çıkar. Karın kası sokak çocuklarında olur niye? Aç gezerler çünkü anladın mı demek istediğimi? Göbeği erit kol göğüs omuz yap gayet güzel durur. İnternette spor siteleri var oralardan program edinebilirsin düzenli uygularsın. bir gün dinlenip bir gün çalışacaksın. Yani pazartesi ön kol ve göğüs çalıştıysan çarşamba günü sırt ve kanat çalışacaksın

0|0
    0|0
  • önce o kiloları ver. sonra aletlere hiç gerek yok. şınav, mekik, balfix. özellikle şınav vücudunun bütün kaslarını çalıştırır en çok da omuz ve kol kaslarını. mekik karın ve göğüs, balfix kol ve karın.

0|0
    0|0
    • dostum şöyle bir durum var kilo yüzünden çok hantalım ayriyeten majör depresyon var onla boğuşuyorum (bu hastalık vücuta çok fazla ağrı yapapıyor) o yüzden hareket kısmı biraz sorun başta sadece diyet ve koşu bandı ilemi başlıyayım kas için biraz kiloda gerek diyo arkadaşlar yağ kasa dönermiş birazını mı veriyim hepsini mi nasıl yapmalıyım

• vücut kütle oranını 25 e çekene kadar diyet koşu bandı sonra benim söylediklerim.

• internetten PX90 programına bak 3-4 ayda fit olanlar çok

0|0
    1|0
  • 20 kilo fazla varsa karın kasın 2 yıl içinde ümidini kes. %11 yağ oranıyla başlamama rağmen 6 aydan önce çıkaramadım karın kasımı. şu anda yağ oranım %7-8 . 2 yıl oldu spora başlayalı anca six pack çıktı

0|0
    0|0
    • fit olmak için istiyorum öyle çok kas değil

Yükleniyor...