Sizce Dünyanın En iyi Futbolcusu hangisi?

Sizce Dünyanın En iyi Futbolcusu hangisi?

• cristiano ronaldo
    50% (10)41% (14)44% (24)Oy Ver
  • Lionel Messi
    40% (8)41% (14)41% (22)Oy Ver
  • arjen robben
    5% (1)15% (5)11% (6)Oy Ver
  • eden hazard
    5% (1)3% (1)4% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|21

En İyi Kız Görüşü

• Bir kız olarak söyüyorum: Cristiano. Nedeni bazı beyinsizler gibi 'yakışıklı' olması değil. Aksine beğenmiyorum. Manchester dönemini hatırlarım berbat bişeydi. Ayrıca futbolun tiple oynanılmadığını Zidane gibi isimler zaten gösteriyor. Messi gerçekten iyi bir futbolcu fakat Brezilya ligini takip ederim ve bir çok futbolcuya bakıyorum Messi'nin taktiği var. Demek istediğim Güney Amerika futbolu hep aynı. Eğlenceli, karşısındakini şaşırtmak, rezil etmek için tasarlanmış gibi. Birçok Güney Amerikalı futbolcuyu izlediğimde aklıma ilk gelen Messi, Neymar vs vs oluyor (Günümüz futboluna bakarsak). Ronaldo'yu beğenmemim tek nedeni gerçekten inanılmaz bir hırs, inanılmaz bir azim, güç, ayak kontrolu vs vs acayip bu duyguyu insana yaşatıyor. Yeri geldiği zaman bakıyorum defansta Ramosun yanında g*t yırtıyor ve başarılıda oluyor.5 saniye sonra orta saha sonrada forvet. Messi forvet oyuncusu olarak mükemmel bir ayak kontrole sahip fakat onu izlerken gördüğüm sadece bu. Frikikler vs vs bunlar zaten her futbolcuda olması gerekenler ki Messide bunu çok iyi gözler önüne seriyor. Ronaldonun futbolunda her telden var, bunu göstermektende çekinmiyor. Tabi bu benim görüşüm. Herkesin görüşü ayrı, herkesin zevki aynı olmayabilir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 21

• cristiano ronaldo

0|0
    0|0
  • cristiano ronaldo

0|1
    0|0
  • Şu Dünya Kupası'nı Da İzledikten Sonra Bile C. Ronaldo Diyebilen Arkadaşlar Var Ne Kadar İlginç..

Kızlara Bişey Demek Düşmez Zaten Tipe Göre Yorum Onlarınki :D

Acaba Erkekler De Mi Kasları İçin Oyluyor Kafamda Deli Sorular :D

0|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi futbolcusu geçmişi katarsak tartışmasız Alfredo Di Stefano'dur.

0|0
    0|0
    • şimdi kim kardeş onu soruyorum :D

• Cristiano Ronaldo tartışmasız.
      Komple bir futbolcudur.

messi sistem oyuncusudur.
      Robben harika bir futbolcu fakat son seneler parladı önceden de iyiydi ama son dönemlerde ki gibi iyi değildi.
      En iyisi olmak için sürekli iyi oynamak gerekir.
      Hazard ise daha dur 1-2 sene oldu :)

• Messi kanks

0|0
    0|0
  • Ronaldo:Selamuzaylı ya katılmıyorum. Ronaldo Real Madridde öyle oynuyor. Ama Portekizde çok silik ŞL finalindeki performansı gibi düşüyor oyundan.

Messi:Takımın beyni ve rolünü iyi üstleniyor. Biraz daha bencil olmazsa çok iyi olacak.

Arjen Robben:Hollanda buraya onun sayesinde geldi. İnanılamz hırs. Meksika maçında son 5 dakikda şov yaptı ve maçı kazandırdı.

Eden Hazard:İyi ama en iyisi değil.

0|0
    0|0
  • şu anlık bilmem ama bence futbola yeni bir çığır açan bir futbolcuda olması gereken herşeyin varolduğu top cambazıdır.
    Maradona zidane ronaldo messi hikaye.

RONALDİNHO

0|0
    0|0
  • dünya kupası performansına göre robben
    ama c. ronaldo yıkar geçer

0|0
    0|0
  • Yıl olmuş 2014 ala Ronaldinho diyen var :D

0|0
    0|0
  • messi tartışmak yersiz

0|0
    0|0
  • lionel messi

0|0
    0|0
  • Bana göre HAZARD.

0|0
    0|0
  • Maradona iyiydi şu an Messi :)

0|0
    0|0
  • Profil fotografimdaki.

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo.. En İyi Orta Saha, Mesut Özil..

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle: Sergio Agüero

0|0
    0|0
  • ahabha bu sene aryen hariç hepsi kotu
    Robben-Rodrigez-Ochua

0|0
    0|0
    • Robben kendini atmada baya İyi Burak yılmazı Geçti :D

• Adam Meksika macinda 90 dakika koştu pes etmedi sonu da da turu gecirrti ! Yetmezmi
      Ve izle bir nette patlamayan futbolcu yok

• ispanya maçında Harikaydı zaten :D

• Bunun nerde Neymar'ı nerde İbrahimoviç'i nerde Suarezi'i?

0|0
    0|0
  • Zlatan ibrahimoviç

0|0
    0|0
Yükleniyor...