Vücut geliştirme ile uğraşanlar içeri bakar mısınız?

Merhaba arkadaşlar ben evde sadece kol bilek kası çaliştirmak istiyorum 5 kg dumbel ve kapı barfixi alicam beslenmeye protein karbonhidrat olarak ağırlık vericem hareketleri netden bulup düzgün sekilde yapıcam bileklerim 18 cm ama ince hissediyorum kilo ile alakalı heralde boyum 182 kilom 71 orantili ama bacaklarimda toplanmiş sanki kilom barfixle omuz sırt kanat göğüsde gelişiyor kolda gelişiyor bilekte gelişiyor dumbel zaten kol bilek için en iyi şey sizce yapabilirmiyim kol kasi ve bilek kalinlaştirma daha toplu ve sıkı gösterme? ne kadar sürer

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yapabilirsin kilon bacaklarinda toplandiği için olabilir büyük ihtimalle Besin calisma hareketleri dinlenme ve uyku düzenıne dikkat edersen 3 ayda büyük bir değişiklik olur diye düşünüyorum sen istedikten sonra neden olmasin? başarilar:

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ev için o kadar şey alacağına git bir fitness salonuna baştan aşağı yenilen. hem daha sağlıklı hem de çok daha kısa sürede istediğine ulaşırsın. evde bir süre sonra motivasyon kaybı yaşarsın. kuracağın arkadaşlıkları da unutma birlikte çalışmak sana iyi gelecektir:)

0|1
    0|0
    • Evet doğru diyosun fakat spor salonuna bu aralar para veremem ve vakit ayiramam etrafımızda salon yok baya bir yürüyüş yapmam gereken yokuş çikmam gereken yer var evde kendım yapmayi düşünüyorum yapabilirmiyim sence

• anladım umarım başarıya ulaşırsın:)

• Tesekkür ederim:) ıns

Erkekler Ne Diyor 3

• kol kasını gelıstırmek ıstıyorsan dumbeldakı set sayılarını artırman gerekıyor.. ama dıkkat et kas yırtılmaları olusmasın.. hemde senın createınmonohıdrat alman gerekıyor ucuz oda. 75 lıra.. kollarına hacım kazandırmak ıstıyorsan bu sart.. bcaa da alman gerekıyor.. proteınde whey olması gerekıyor.. karbonhıdrat sana kılo aldırır buna gerek yok. sadece proteınde yeterı kadar alıyorsun.. agırlık seklını de calısmalarını da arttırmalısın.. bedenını ne kadar kasarak yaparsan agırlık o kadar bıner ve bedenıne yayılır.. bı kol calısıyım dersın bır cok bolgene vermıs olursun.. basarılar

0|1
    0|0
    • protein tozu falan zararli değilmi yan etkileri var diye düşünüyodum ben normalde ciliz birisi değilim ama son zamanlarda vücudumun bozulduğunu fark ettim kilom bacak baldirlarda yağ olarak toplanmiş bel kol omuz biraz zayif sıska kalmiş bu durum benım moralimi bozdu spora baslamaliyim bir an önce dedim

• yanetkılerı kısıden kısıye gore degısebılır ama ben kullananlardan bır yanetkı hıc duymadım. sadece bazı proteın tozlarında yanetkı olıuyor..

• Anladim karbonhidratli şeyler yememi diyorsun sen ben ppilav makarna gibi şeylerde yemem gerektiğini duymustum karbonhidrat enerji olarak

• Tek bir kas kütlesine çalışman faydalı olmaz. Vücüdun tamamınca çalış ancak istediğin organa ağırlık ver ve 1 gün dinlen 1 gün çalış. ilerledikçe 2 gün çalış 1 gün dinlen yaparsın. Ayrıca 5 kg az 3 hafta sonra ağırlığı arttır derim. Zaten kolların geliştikçe anlicaksın az olduğunu.

0|1
    0|0
    • Anladim 8 kg dumbel alsam yeterlimidir ayrica tüm heryerimi çaliştiramam evde çalişicam kapı barfixi yukarı olan bütün bölgeleri çaliştiriyor fakat onu nereye takacagımı bilmiyorum

• kilon bacaklardaya o dahada sıkıntı az biraz ağır ol iyidir. ben 178 boyla 83-84 kiloyum 78-79 olcam bu yaz fitnessta yeter o. az ağır olur erkek adam :D

• Tamam anladim 76 77 kg olucam fakat biraz vücudumu sekillendırmem lazim kilo bacaklarda

• knka 5 kg dumbl ytmz 15 lik alcn

0|1
    0|0
    • İlk başta direk 15 kg yi nasil kaldirayim :D

• ya bak zamnla yapnca artk 8 kgda gelmiyo belli süredn snra 8 kg ram bile sna yarmck daha ağr kldrmn gerck bu arda hepsni ölçülü çalş back göğüs omuz vss

• Anladim ama onlar için aletim yok sadece dumbel ve kapı barfixi almayi düşünüyorum kapı barfixinide nereye takacağımı hiç bilmiyorum 1.92 boyunda kapı var ama orada calisamam 2metre 15 cm kapı avr ama üstü cam aynali nereye takacagımıda bilmiyorum

Yükleniyor...