Spor hakkında bilgisi olanlar yardım edin?

haftanın her günü spor yapmak zayıflatmaz diyorlar. kaç gün yapmalıyım. 5 kilo vermem için yapabileceğim en etkili spor ne? (evde)( aslında spor salonuna gitme imkanım da var). bn iftardan önce 45 dk falan leslie 5 dk karın hareketi 5 dk bacak, iftardan sonra 45 -50 dk yürümeyi düşünüyorum yeterli olur mu?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bol bol koş gerekirse 2 kat giyin ne kadar terlersen o kadar iyi senin için ve en önemlisi beslenmene çok dikkat et her zaman söylerim bunu aklından çıkarma bir dilim pizzada 250 kalori vardır ve ortalama bir insan 20 dakika koşu sonunda 200 kalori yakmış oluyor. sanırım anladın :)

0|0
    0|0
    • koşamıyorum çok fazla tıkanıyorum. ve şehir içinde yürüyorum o yüzden koşamam

• haftada kaç gün yapmam yeterli?

• 3 günde yeter ama vaktin varsa 5 ideal fazlasınıda önermem vücudunda dinlenmeye ihtiyacı var :)

Erkekler Ne Diyor 10

• ip atla yapabildiğin kadarini parmak uçlarinda atla balerin edasinda değil sadece topuklarin yere değmesin yeterli kota belirle 50 tane atla bekle 2 dakka soluklan 50 daha yap 50x5 ya 250 tane sonra 10x5 mekik yap 50 tane sonra şınav çek 5x5 25 tane sonra şınav pozisyonundayken dizlerini bir sag bir sol olarak karnina dogru çek 10 tane yap yeter dogru yaparsan zaten epey yorulursun kolarini aç marti gibi :) yavaş yavaş çok ve kalk belini kırmadan 10x3 30 tane de bunu yap daş gibi kalçan olur yüz üstü düz yere yat göbeginin oldugu bölüme bir yastik gibi birşey yok 5cm lik bir kesindi oluşsun yerden kafandan destek almadan belinin kuvvetiyle kendini geriye dogru kaldir saglam belin olur bel böglesindeki yafglanmayida alir birde yapabilirsen eger sadece dans et deliler gibi dans et aç bir müzik 5dk lik müzikle başla müzikle bitir müzik bitmeden asla durma ama ayaktaki yaptigin her haraketi parmak uçlarinda yap evde yapilabilicek şeyler işte bir spoa bul kendine iki ucuna 5kg mil su bagla saglam bagla bir sakatlik çıkmasin :) şu kollarini açip çök kalk haraketini öylede yapabilirsin bacaklarin daki yaglanma gider kalçan çok güzel bir görünüm alir belin güçlenir kollar güçlenir bir sürü şey var bölge olarak söyle ben sana evde yapabiliceğin şeyleri söyliyim zayiflamak için spor salonuna gitme mantigi eger vermen gereken kilo 25+ üzerindeyse spor salonu iyidir aksi taktirde kasli erkeklerle tanişmak için giden hatunlarla dolu salonlar

0|0
    0|0
    • bunları oruçluyken yapsam olur mu?

• oha çok iyiymiş. teşekkür ederim. ben iftardan öncee 30-40 dk leslie (walk at home yapan kadın) biraz da karın hareketi yapmayı düşünüyorum. iftardan sonra da dışarı çıkıp yürürüm ya da yine leslie yaparım 3 mil flaan. ve dediğiniz hareketlerden yemek konusuna gelirsek zaten ekmek yemeyen biriyim 4 yıl boyunca tıp kazanmak için 70 kg oldum şu an (biliyorum çokkkk) ama sonunda istediğimi aldım şimdi iş kilo vermeye geliyo. taş gibi bir doktor olmam lazım :D

• Hadi bakalim umarim istediğin gibi olur sadece idare meselesi iradesi zayif bir insan kilo vermek basit kalir hayatinda hiçbirşeyi yapamaz başaramaz kendini inandir hayalini kul kapat gözlerini kendi yüzünü düşün ve olmak istediğin vucuda bürün bak ne kadar güzel oluyor yakişiyormu :p bazi hatunlara tombik olmak çok yakışıyor zayifken ki iticiliklerinden daha iyi sokak ta görüyorsundur illaki yarasa gibi hatunlar onlarada benzeme

• 5 kilo verebilmen için yapman gereken en önemli spor vücut geliştirme (Kilo vermessin ama çok sıkı görünürsün) Özellikle tüm vücudunu ağırlıklarla çalıştırdığın zaman..
    Bunu gibi (bayılıyorum buna ya)
    theathleticbuild.com/.../...age-e1387385634890.jpg

0|0
    0|0
    • ben kilo kaybedeyim istiyorum

• nasıl riskli ya bildiğin kaybetmem lazım

• İşte diyorum ki riskli den kastım şu yağ yerine kastan kaybetme diye bir risk var! Eğer kastan kaybedersen metobilizma yavaşlar ve kilo alma ve vücud sarkma oranı 2-3 katına kadar çıkar.. Yağları yakan kastır Ama ağırlık çalışması direk kas yapıp yağ yakar başka birşeyi yok

• Zayiflamak alinan kalorinin harcanandan az olmasiyla gerceklesir oncelikle kalorisi az olan gidalar tuketinki yakmasi kolay olsun. Ardindan internetten cok kalori yaktiran ve sizin evde vb yapabileceğiniz en uygun sporu secin kalorisi bol olan seyleri yiyin 7 24 spor yapin sadece yorulursunuz ki zaten o tur seyler yiyince 7 24 e spor yaoamazsiniz kolay gelsin :))

0|0
    0|0
  • viegra kullan kardes

0|0
    1|0
  • Yapacagin sey belli spor salonda yapilir evde yaparim orda kosarim demek kendini kandirmaktir yuruyerek kilo verilmez. Kosu bandina cik seri sekilde yuru 2 dakika sonra 2 dakika kendini zorlayacak sekilde kos sonra tekrar yuru dinlen tekrar kos bu sekilde spordan sonra bile metobolizman yag yakmaya enerji harcamaya devam eder

0|0
    0|0
    • geçen yıl ramazanda 15 gün boyunca o dediğinizi her akşam yaptım gram veremedim. frklı bir ildeydim o sıra. sonra yaşadığım yere geldim. spor yapmadan aç kaldım bir süre baayaa. 7 kilo verdim. nasıl gttti anlamadım

• Ac kalmakla kilo verilmez kilo vermek matematiksel birseydir aldigin yaktigindan az oldugu zaman kilo verirsin. Kaliteli beslen ekmegi sekeri kes kilo vermemen mumkun degil.

• İftardan önce yapılan spor kilo aldırır :P Protein, karbonhidrat ağırlıklı oluyor iftar yemekleri. Yemekten en 2 saat sonra yürü veya koş. Kendine zarar verme

0|0
    0|0
  • Genc ve fit diye site var bakmanı tercih ederım adamlar 7 gun yapınm diyıor

0|0
    0|0
  • 5 kılo bısey degıl dıyetle verırsın yuruyus yeterlı

0|0
    0|0
  • her gün ya da haftanın belirli günlerinde bir saatlik periyotlar halinde yapman gerekir bunu ısınmahareketleri mekik şınav esneme giyi hareketler karın bölgesini koşu kalcaları eritir

0|0
    0|0
  • en önemlisi beslenme kilo verme işleminde ekmeği azaltın diğer yemeklerde kısmanıza gerek yok meyve tüketin ve bol bol su için... yemekten hemen sonra degilde şöyle 2 saat kadar sonra hızlı tempo yürüyüş yapın temiz havada... son olarak evde de fizik hareketleriyle sonuc alacagınızı düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ekmek 0 zaten. ne kadar sürede alırım sonuç?

• her insanın bünyesi ve metabolizma hızı farklıdır onun için aceleci olmayın ben mesela belki bir hafta yemesem 5 kilo veririm ama sizin farklı olabilir... size tavsiyem sabırlı olun ve kararlı olun illaki sonuc alcaksınız

• bir süre devam edin mesela bir ay kadar ozaman farkı görceksiniz unutmadan tatlı da fazla yemeyin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...