Kız arkadaşınızın saç rengine karışır mısınız neden?

kız arkadaşınızın saç rengine karışırmısınız,mesela saçları benim gibi sarı ona koyultmasınımı söylersiniz yoksa sarı saç daha iyi diyenlerdenmisiniz

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Karışmam sadece yorum yaparım.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Kadınlar kadınlıklarını yaşamalıdır,saçına rujuna,giyiine kendi yakıştırdıgı tarzda oluştururlar,bize begenmesi kalır,

0|0
    0|0
  • karisirim, boyatmasin

0|0
    0|0
  • Ya neden karışayım. Valla sarı yapmayı düşünüyor. Aslında bu halini seviyorum, ama sarıyı da merak ettiğim için bir boyat bakalım hayatım diyorum. Sarı fotoları var, çok tatlı.. Ben kendime göre şöyle yap demem, onun kendi istediği renge destek olurum.

Kendisi beyaz tenli olduğu için, koyu kumral saçı daha yakıştırdım.. ama sarıyı da istiyorum off bilemedim.. sarı yapalım

0|0
    0|1
    • kız arkadaşın şanslı valla ne güzel her yaptığına destek çıkan bi sevgilisi var benim eski erkek arkadaşım çok kızardı saçlarımı sarıya boyuyorum diye,en güzelini yapıyosun canı hangi renk istiyosa o renge boyasın

• ya bir de maşallah, her saç tipi yakışıyor, fotolara bakınca her saç rengi de yakışıyor.. O nedenle hani yakışmayacağını düşünmediğim için, merak ettiğim için de yaptırmasını istiyorum. Ama o istemese zorla boyatacaksın demem yani.

• tabiki de...sanatsal bakış açım...var..benim..::D...

misal...siyah saç uçlarına pastel mavi atırtırım...felan fistan..

0|0
    0|0
  • Buna karışmak demeyelimde fikir belirtmek diyelim bir ilişki yaşıyorsanız bence sormanız gerek fikrisini alırsınız hoşunuza giderse dinler gitmezse kendi bildiğiniz gibi yaparsanız ikinizde mutlu olursunuz

0|0
    0|0
  • yakışıyorsa ses çıkarmam,aslında yakışmasada ses çıkarmam :))

güzel hoş olmussun der geçer giderim. hiç dertsiz başımı ağrıtamam :))))

0|0
    0|0
  • karışırım tabi. seninkide fena olmamış :p

0|0
    0|0
  • sarışın olmasını söylerim tabi yakışıyorsa

0|0
    0|0
  • karışmam

0|0
    0|0
  • Kilosuna karşıyım!

0|0
    0|0
  • Karısmam benim sevdigim kız her haliyle güzeldir zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız arkadaşlarım sence? hangi renk yapsam diye sosrarlarsa karışırım!*-*

0|0
    0|1
  • çok absürd birşey yoksa, ne erkek ne de kız böyle bir karışma durumuna girmemeli ve bu kadar karışmaya ne erkek ne de kız müsade etmemeli!

0|0
    0|0
    • benim eski erkek arkadaşım çok karışıyodu çok kızıyodu saçlarımı sarı yaptığım için çok dikkat çekiyomuş sarı saç,kızma nedenide bu:)

• kıskanç şey :) seni sarışınken beğeniyo sonra da dikkat çekici diyo.. iyi valla :D şekerim gayet iyi bence saçın ;)

• sağol canım aynen, değiştireyim die çok uğraştı ama nafilee:))

Yükleniyor...