Spor yapmak ne kadar gerekli sizce?

spor yapmayı severmisiniz arkadaşlar uğraştığınız spor dalı varmı?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Spor aslında ilerisi icin gerekli
    yaşlanınca yani
    Genellikle cocukken veya ergen yaslarında sürekli hareket halinde olanlar kilo almaz o yüzden o yaslarda cok da aşırı spora gerek yok
    Ama ileride mesela 20 liyaslarda ihtiyac olacaktır. cünkü vücut cocukken olan hareketleiligini bir nevi azaltır. yani su anda pc basındakilerin kesin spor yapması lazım
    30larda ise iyice sartttır cünkü kilo alma evresine girilir. ve en azından hızlı yürümek ya da koşmak iyi gelecektir.
    yoksa sabahları uyandıgında bircogu uykulu olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Sağlık, güzellik mutluluk için çok faydalı. Düzenli spor yapanlar bir çok hastalığa karşı korunurlar. Fiziksel olarak daha çekici olurlar. Özgüvenleri artar. Bunlar bana gerekli değil diyorsan spor yapmayabilirsin tabii.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı ömür için şart tabi ki. Metabolik sendrom denilen Hipertansiyon, diyabet, hiperlipidemi, koroner arter (kalp) hastalığı gibi hastalıkların ilk tedavisi ilaçtan önce spor ve diyettir. İlaç diyet ve spor yeterli olmazsa kullanılır. Yani ilaçtır spor ilaç

0|0
    0|0
  • Spor Şart Tbi formunu korumak istiyorsn. Severek Ugrastığım Spor Dalı İse Barfixs.

0|0
    0|0
  • Hayatının bir parçası haline gelmesi gerektiği kadar önemli ve gerekli bir şey.. Kesinlikle öyle

0|0
    0|0
  • nasil acikiyorsan uykun geliyor ve uyumak zorunda kaliyorsan spor da yapmalisin bedeninin. buna ihtiyaci var :)

0|0
    0|0
  • 3 sene futbol oynadim 1 senedir oynamiyorum biraktim smdi body yapiyorim . Rahatladigim stres attigim be yeniden dogmus gibi oldugim tek yer yesil sahalar

0|0
    0|0
  • bence gereklı var boks

0|0
    0|0
  • Spor yapmayı severim. Fakat bu aralar fazla kaytarmaya başladım, bahaneler ürettikçe soğuyor insan. Göbek çıktı meydana yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • İnsan yasamina faydasi oldugu kesin.

0|0
    0|0
  • Olmazsa olmazda işte sektiriyorm ara ara.
    baya gerekli.

0|0
    0|0
  • çok gerekli spor vucüdü zinde tutar

0|0
    0|0
  • çok gerekli

0|0
    0|0
  • yeme içme gibi birşey spor.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı yaşam için her insan için spor gereklidir. günde 10km yürürüm.

0|0
    0|0
  • Ben kick boks yapıyorum

0|0
    0|0
  • Nefes Almak kadar Gerekli..

0|0
    0|0
  • Spor yapmayan öldü de yapan ölmedi mi?

0|0
    0|0
    • arkadaşım bir sağlıklı yaşamak var bide hastalanıp ağrılar çekerek yaşamak var

• Sağlıksız yaşayan öldü de sağlıklı yaşayan ölmedi mi?

• Aikido. Body. Spor gerekli.

0|0
    0|0
  • prof yüzücüyümdür. en iyi spor dalı bence vücudun bütün kaslarını aynı anda çalıştıran tek spor.

0|0
    0|0
  • çok gerekli sağlık açısından... spor hocasıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hele belli bir yaştan sonra mutlaka gerekli. ben sadece sabah yürüyorum. birde yaz dönemi boyunca hava uygun olduğunda yüzüyorum.

0|0
    0|0
  • Gerekli.

0|0
    0|0
  • Oldukça gerekli. Fitness ve plates yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Aktif olarak masa tenisçisiyim. Kesinlikle gerekir geleceğe yatırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...