Geçmişte bıraktıklarınız mı yoksa geleceğe ne bıraktığınız mı? önemli..

hep arkamızda iyi şeyler bırakmak isteriz.ama nedense hep biz bu dünyadan yok olduktan sonrasını düşünerek hareket ederiz.hayatın içinde var iken geleceğe bırakacağımız ve bıraktığımız o şeyle mutluluk duyacağımız birşey yok mu?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• gelecek nesillere ileri de üzerinde karbon14 yapacakları kemiklerimi bırakıcam.

ve geçmiş geleceğin gölgesi altındadır,geçmiş önemli gelecek daha önemli,şimdi en önemli...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ikisidee benim için çok büyük önemler bırkıyor çünkü geçmişte bırakmak istediklerimde olmuştur ama geçmiş olmasına rağmen geçmemişlerde vardıR. geleceğim önemlidir..gelecekte bırakacaklarım dahada önemlidir çünkü dönüp baktığımda '' iyikii olmuşş , iyiki yapmışım '' demek istiyorum..ikisid yani hayatımda önemlii yerler taşıyor

(soru süperdi ayrıca =) )

0|1
    0|0
  • gelecek daha onemli tabiki.

0|1
    0|0
  • gecmisimde öyle seyler biraktimki veya birakmak isterimki gelecekte ben yokken kizimin hayatina köstek olarak cikmasin !

0|1
    0|0
  • Tabiki gelecek daha önemli.

0|1
    0|0
  • Bana göre ikisi de önemsiz,önemli olan şu an..Geçmiş adı üstünde artık yok,geleceğin de garantisi yok...

0|1
    0|0
  • başarılarım.gelecegıme aktarılacak oldugumde arkamdan konusulacak tek mirasım.

0|1
    0|0
  • geleceğe bıraktıklarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• fizik defterim

inş çocuklarımda bu defterden yararlanır ve sınıflarını geçerler

0|1
    0|0
  • geçmişe mazi... derler gelecek önemli...

0|1
    0|0
  • Geçmiş köprünün arkasındaki kısım.Gelecek ise karekterimize yaptığımız iyi şeylerle devam edebilme gücü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...