Sizce Neymar'sız Brezilya şampiyon olur mu arkadaşlar?

Brezilya ev sahibi iyi de top oynuyor. Elbette buna en büyük katkı sağlayan Neymar diyebiliriz. Şimdi kaburgası kırıldı ve Dünya Kupa'sını kapattı. Sizce nasıl devam eder finale kalır mı Brezilya?

• Finale kalır.
    17% (1)31% (4)26% (5)Oy Ver
  • Yarı finalde elenir.
    83% (5)69% (9)74% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Almanyanin üstesinden biraz zor gelir gibime geliyor heleki neymarsiz

1|1
    0|0
  • neymar ney yok

0|0
    0|0
  • Almanya ezer geçer :) #GER

1|1
    0|0
  • Dün macda Kerim Benzemaya yazık oldu Ben Fransanı isderdim Amma bence Finala kalır Hemde kazana bilir

0|0
    0|0
  • Neymar benim ve butun sili halkinin ahini almayacakti

1|0
    0|0
  • Bu gidişle Almanya alır.

0|0
    0|0
  • Olmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hocam soruyu sorman bile hata.
    Brezilya'dan oldum olası nefret ederim hep tiyatro ve şike yaparlar 2002 dünya kupasında milli takımımıza ne türlü oyunlar yaptıklarını unutmuş değilim.

Ayrıca brezilya grup maçlarında Hırvatistan'a yenilecekti hakem bildiğin brezilya'ya verdi maçı. Olsaydı böyle olsaydı tarzı konuşmayı sevmiyorum ama neymar 0 kupa çektiği için Modric'te Real Madrid'li ya işte kuyruk acısı var gitti dirsek attı 22 mi 27. dakika da mı ne o kasti 1 dirsektir ve kırmızı kart yemeliydi. Ayrıca Alves'in yaptığı foul de vardı penaltıydı. Kısaca 1-0 önde olan Hırvatistan 27. dakikadan sonra rakibi 10 kişi kalacaktı ve senaryoyu sen düşün artık Hırvatistan rahat yenerdi.
    Meksika'nın dolu golü verilmedi Kamerun maçında verilseydi Meksika gol averaj farkı ile gruptan 1. çıkacaktı.

Neyse Şili maçına gelelim olmaz öyle şikeler hele dün gece izlediğim Kolombiya maçı tam bir rezaletti. Kart cezası sınırında bulunan fernandinho ve hulk daha ilk yarıdan sarı kart görmeliydi. David Luiz'in de sarı kart görmesi lazım adama diziyle vuruyor ama hakem topa vurduğunu sanıyor. neymar denen sirk cambazına ise aldatmaya yönelik hareketlerinden 1 kez olsun uyarmadı bile. Cesar da o foul yaptığı pozisyonda kırmızı kart görmeliydi o hareket imkanı yok sarı kart verilemez direk kırmızı kart adam gole gidiyor. Ayrıca 2. gol de ise James foul yapmadı tiyatro yapan hulktu sanırım o kendini yere attı. Dün gece neymarın kuyruk acısı olduğu James'e defalarca foul yaptırttı ve kolombiyanın oynamasını engellediler. Neyse ilahi adalet bir nebze olsa da yerini bulacak gibi Thiago Silva kart cezalısı neymar gibi ahlaksız emek hırsızı küçük çocukların fanboyu olduğu futbolcu da sakatlandı keşke en az 6 ay sakatlansaydı.
    Brezilya neymar olsun silva olsun fark etmez as ilk 11 i ile çıksaydı Almanya gene ezer geçer. Şimdi Almanya fark açacaktır, brezilya defansının bel kemiği Silva yok bunun yanı sıra neymarda yok.

0|0
    0|0
    • Neuer gene dalgasını geçer brezilya ile. Brezilya bu maçı ilk 11 ile çıksa dahi alamazdı brezilya 3 maçı şuana kadar hakem desteği ile aldılar. Almanya maçına hakem ayarlamaya şimdiden başlamışlardır bile :D

• Kısaca brezilya top filan oynamıyor ev sahibi avantajı ve hakem desteği ile çıkıyorlar maça 5 maçın 3 ü hakem desteği ile kazandılar zaten.
      Bu sene dünya kupası brezilya da değil de başka ülke de düzenlenseydi brezilya daha gruptan çıkamazdı.

• Neymarsız işleri zor

0|0
    0|0
  • Almanya alacak kupayı

1|0
    0|0
  • futboldan anlamam neymar kim bilmem ama içime doğdu brezilya alır kupayı maçı mı hiç izlemedim O. o

0|0
    0|0
  • Olsa da olmasa da fark eden bir şey yok. Almanya'ya her türlü elenirler

0|0
    0|0
  • Almanya-Hollanda final oynuyacak

0|0
    0|0
  • myammar die okudum amq:S

0|0
    0|0
  • brezilyanın buraya gelmesi bile mucize bu kadroyla

0|0
    0|0
    • Adamlar favori gosteriliyorlar nesi mucize?

• Favori gösterilse ne olacak ki 5 maçın 3 ünü hakem desteği ile aldılar. brezilyanın top oynadığı filan yok hakem oynuyor onların yerine.

• Ev sahibi diye favori gerisi yalan

• Yarı finalde elenir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...