Acer ekran kartlarının fiyatlarını bilen var mı?

acer ekran kartlarının fiyatlarını bilen var mı? markası travelmate 5742g

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dizüstü bilgisayarların ekran kartları değiştirilmez.

0|0
    0|0
    • ama servisi aradım ekran kartı değişebilir dedi. kırılmıştı normalde onun için sordum ekran kartı gitmiş olabilir oda pahalı dedi bana :S peki ekran kartında sorun olsa 2 aya yakın kullanabilirmisin pc i

• dikkatinizi çekerim vermiş olduğu modelin ekran kartı harici bilmem bişi açıkladımı .)

• Harici olsun olmasın kafanıza göre ekran kartını değiştirmezsiniz her dizustunde

Erkekler Ne Diyor 2

• pc olarak buna para verme ama alıcaksanda gördüğüm kadarı ile pc üzerinde ati var ati değil Gforce kullan ;)

0|0
    0|0
    • farklı bir marka olabiliyor mu? acerın fiyatını bulamadım ama dediğin fiyat aralığı 516-648 yazıyor. oda pc fiyatı nerdeyse .biraz pc özürlü biriyimdir pek anlamamda ;)

• farklı marka olur gforce dene şu anda askerdeyim şirkette olsam yardmcı olurdm teknik olarak ama laptop ta düşük biyat aramaz biraz kötü fikir çünkü normale göre küçük ve teknolojik olduğu için pahalı aklınızda olsn ati canınızı sıkar .)

• www.donanım haber forum .com sitesine gir..Forumlardan Bilgisayar ekran kartları topiğine bu soruyu yaz.. En az 20 - 30 cevap gelir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...