Fenerbahçe 4. yıldızı takarsa ve şampiyonlar liginde de yarı final oynarsa hala en büyük Galatasaray dermisiniz?

samimi olarak en büyük hangisi olur o zaman?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• en büyük her zaman Fenerbahçe

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şampiyonlar ligini bilmem ama 4. yıldızı takacaz

0|0
    0|0
  • Tabikide GALATASARAY

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Siz önce Şampiyonlar Ligi'nde Drogba kadae gol atın bidon Cris kadarda Clde çıkında ondan sonra bunları kobuşuruz rezil herifler siz kim Galatasaray kim

1|0
    0|1
  • Galatasarayı geçmiştei başarısından dolayı tebrik etmek lazım ama en iyi zamanında dünyayı devirdi geldi fenere yenildi. Ama yinede bir fenerli olarak gönülden tebrik ediyorum Keşke yur dışında çoğu türk takımı böyle başarılar elde etse.
    uefa kupasını aldığında motosiklet hastasıyımdır çıktım yollara bide kaza yaprım :D iyi sürüklendim baya bir sürüklendikten sonra durabildim daha doğrusu artık motor durdu hemen yanımda içiyolardı birkaç kişi bende oturdum devam :D

0|0
    0|0
  • Onlarda surat yok. İstersek her maçta 6-0 yenelim yine aymazlığa devam ederler. Başkanlarına bak camiayı tanı.

0|0
    1|0
  • şampiyonlar ligine gidemiyor ki yarı final oynasın

0|0
    0|0
    • önümüzdeki sezon için konuşuyorz

• Fenerbahce 4. yıldızı takarsa türk liginde en iyisi olacak zaten ama avrupada en iyi olmak icin kupa kazanması gerekiyo yarı final felan hikaye zaten gruptan cıkarsa yarı final sayılır türk takımları :D

0|0
    0|0
  • Büyük olmayı yanlış anlamışsın. Kalbime bile sığmayan Fenerbahçe varken 6s isterse Dünya kupasını alsın hikaye. FB mahalle takımı olsa da en büyük Fenerbahçe'm.

0|0
    1|0
  • Evet tabiki

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligine katılsında yarı finale öyle çıksın :D

0|0
    0|1
    • siz çıkıyorsunuz da ne yapıyorsunuz en fazla çeyrek final?

• Ben şahsen fenerbahçenin yarı final oynamasını isterim aynı zamanda diğer takımlarında. Fakat şikeyle falan türk takımlarının karalanmasını istemem

• Koyarak aldığımız kupalar yeter :)

0|0
    0|0
  • her zaman her yerde en buyuk fenerbahçe...

0|0
    0|0
  • Fenerliyiz, gururluyuz :)

0|0
    0|0
  • en büyük hiçbir zaman gs olmadı ki

0|0
    0|0
    • abi öyle diyorsunda sen taraftar gözüyle bakıyorsun ben gerçekçi olmak isterim neden Samsung bize forma için sponsorluk teklifinde bulunmuyor o zaman? neden dünyaca ünlü markalar sadece GS ye teklifte bulunuyor da diğer türk takımlarına bulunmuyor veya neden yabancı birine sorduğunda türkiyede hangi takımları biliyorsunuz diye GS cevabını veriyor ben fenerlilerin değil de genel olarak anadolu insanı ve yabancı insanların hangini daha büyük gördüğünü bilmek isterim

• forma sponsorumuz Fenerium biliyorum?
      her 2 takımın sadece sponsorlarını kefeye koyduğumuzda hangisi daha ağır basıyo?

• gsnin borcunu araştır

• halam bıyık takarsa kimligide maviye boyarsa amcam olurmu sence :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...