Karşınızdaki bayanı en iyi tanıma yöntemleri nelerdir?

karşınızdaki kızın tavlanmak istediğini veya kısacası kaşar falan olduğunu nasıl anlarsınız

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• sürekli etrafında dolaşır göz süzer ne biliim yavşar falan işte bnu anlamak için aynştayn olmaya grek yok

0|0
    0|0
  • kaşarları tanıyamazsın kolay kolay çünkü adı üstünde kaşar çok iyi rol yapar onlar günümüzdeki salak erkekler tarafından tercih edilme nedenleri çok iyi rol yapmaları bence

0|0
    1|0
  • hareketlerinden gözlerinin fıldır fıldır oynamasından kıyafetinden konuşmasından anlarsın zaten hafif bi kişilikse hemen kendini belli eder anlaşılmıcak bişey değil sonuçta bariz belli oluyo o modeller

0|0
    0|0
  • Erkeğin kaşarını anlayabiliyor musun ?

0|0
    0|0
    • erkeğin kaşarı topumsu birşey oluyorsa onu ayırt etmek kolay ama siz kızlar çok istekli olsanızda kendinizi kontrol edebiliyorsunuz

• Hemen samimiyete girerse bir kız uzak dur ondan

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• La veysel efendi ne kadar salakca bir soru olmus. Kasar olsa ne olacak. Benim bir arkadasimda bir kizi kasar gozuyle goruyordu. Kizin onceki yasamini da cok iyi biliyordu. Yok ka$ar falan diye her yerde afise etti. Simdi kiza sirilsiklam asik ve evlenmeyi dusunuyor. Onyargi ile insanlara yaklasip ardindan pisman olacagin seyler yapma.

0|0
    0|0
  • İlk konuşmasından ve gözlerin oynaklığından fark edilir.

Tabi o an bir telefon geliyor.Ortamı terk ediyoruz.

0|0
    0|0
  • anlayamazssın dostum

0|0
    0|0
  • arkadaşını tavla günde kaç kez mastürübasyon yaptığını bile öğrenirsin gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • ...

Küpesinin büyüklüğüne göre / Ne kadar doğrudur bilemem ama şu ana kadar yanıltmadı beni.

1|0
    2|0
  • çok kolay

0|0
    0|0
Yükleniyor...